Kontynuacja rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez B4ndit Śr lut 11, 2009 17:33  Re: Kontynuacja rF

a czy bylo cos w temacie rF2 mowione o porzadnie zrobionymi i dynamicznie liczonymi roznicami w przyczepnosci na torze? Tzn zeby wszystko samo realistycznie sie liczylo, ze z biegiem wyscigu racing line jest coraz bardziej nagumowany, a poza racing line strzepy gumy powoduja zerowa przyczepnosc? To samo by sie tyczylo przesychajacego toru, tzn zeby byly sytuacje, ze jest juz suchy racing line, a z boku racing line mozna spotkac potworny aqua planing... tego mi najbardziej brakuje w rf, odbiera to w znacznej czesci realizm rozgrywki (tak samo brak brudzenia sie opon)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez Semai Śr lut 11, 2009 18:27  Re: Kontynuacja rF

jesli chodzi o przesychajace racing line - takie cos bylo w F1C (autorstwa tego samego studia jakby ktos nie pamietal ;) )

ja wlasnie ide poczytac co tam ciekawego pisza ;]
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez Teliss Śr lut 11, 2009 18:29  Re: Kontynuacja rF

W f1c ta linia nie zależała od tego czy się po niej jeździło czy nie. Gdzieś wyczytałem, że w rF2 linia ta ma powstawać w czasie rzeczywistym a nie wyznaczona przez twórcę toru.
Obrazek
Avatar użytkownika
Teliss
 
Dołączył(a): N maja 06, 2007 14:08

Postprzez hideto Śr lut 11, 2009 18:31  Re: Kontynuacja rF

ano nic ciekawego nie napisał, wypaplał jedynie, że prawdopodobnie sprzeda licencję do gry...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Audi Śr lut 11, 2009 18:40  Re: Kontynuacja rF

Co do tej animowanej załogi pit-lane, czyli to będzie mniej więcej wyglądac tak jak w GT5? (oczywiście zapewne będzie gorsza grafika)
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez Semai Śr lut 11, 2009 19:03  Re: Kontynuacja rF

Teliss napisał(a):W f1c ta linia nie zależała od tego czy się po niej jeździło czy nie. Gdzieś wyczytałem, że w rF2 linia ta ma powstawać w czasie rzeczywistym a nie wyznaczona przez twórcę toru.



dzieki za przypomnienie - w F1C nie gralem juz od bardzo dawna i jak widac pamiec mnie zawiodla ;]
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez pietrov So lut 14, 2009 20:19  Re: Kontynuacja rF

Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez dragon92 So lut 14, 2009 21:17  Re: Kontynuacja rF

To ile tych rfactorów bedzie? :o
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez Rubiq So lut 14, 2009 22:42  Re: Kontynuacja rF

Super wprowadzać ludzi w błąd nie pietrov? :)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez lechf1 So lut 14, 2009 22:52  Re: Kontynuacja rF

Z tego co ja umiem czytać to zapowiada się symulator A1GP oparty na rfactor pro
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Javkens Cz lut 26, 2009 12:10  Re: Kontynuacja rF

Moje "wymagania" wzlgędem następcy rF:
- zmienna pogoda, to chyba oczywiste,
- lepszy silnik ISI, który umożliwi tworzenie lepszych modów pod względem fizyki i grafiki,
- bardziej rozbudowany serwer dedykowany. Więcej opcji dostępnych w aplikacji, bez potrzeby wchodzenia w różne pliki i zmieniania cyferek,
- możliwość ustawienia na serwerze, które upgrady będą blokowane.

Pozatym oczekuję sporo dodatków między innymi: dobre LV, dobry program do wyciągania informacji z plików xml.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez pietrov Pn kwi 06, 2009 15:08  Re: Kontynuacja rF

Kolejne dwa screny tym razem zmrok.
Obrazek
Obrazek

Z opisu wynika że firmy Gjon Camaj & ISI pracują nad modelami znaków specjalnych które mają umilić jazdę w sieci.
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez Lalu Pn kwi 06, 2009 15:10  Re: Kontynuacja rF

:???: Gjon Camaj to raczej nie jest firma :razz: A screeny, trzeba przyznać, że zacne. :grin:
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez Audi Pn kwi 06, 2009 15:11  Re: Kontynuacja rF

No, szczególnie na tym drugim bardzo ładnie to wygląda, więc zapowiada się nieźle
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez Teliss Pn kwi 06, 2009 16:29  Re: Kontynuacja rF

In similar news, Gjon Camaj has also confirmed that the team is currently busy modelling and animating special characters, adding some life to the deserted rFactor grids.


Hmm... Pit-babes?
Obrazek
Avatar użytkownika
Teliss
 
Dołączył(a): N maja 06, 2007 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości