Kontynuacja rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Rubiq Wt maja 06, 2008 12:07  Kontynuacja rF

Oficjalne potwierdzenie: prace nad kontynuacją rF trwają! Dostałem takiego maila z ISI jako odpowiedź na moje pytanie dotyczące przyszłości rF:

Hi,
The latest information regarding game development can be found in the following thread on the community forums:
http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=314922
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Magic Wt maja 06, 2008 12:15  Re: Kontynuacja rF

Czytając to forum wiemy, że na pewno nie otrzymamy nic przed lipcem 2008. Zresztą do diabła, to będzie nowa gra z zupełnie innym silnikiem graficznym czy update dodający zmianę pogody i parę innych rzeczy?
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez Rubiq Wt maja 06, 2008 12:22  Re: Kontynuacja rF

Póki co wiadomo, że coś jest robione w tym kierunku. Czy to będzie po prostu rFactor 2.0 czy pełnoprawna kontynuacja serii z tego co zdążyłem wczoraj wyczytać niewiadomo.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Crow Wt maja 06, 2008 13:09  Re: Kontynuacja rF

Nie ma co ukrywac - gra jest juz stara jesli chodzi o solnik graficzny. Szczerze watpie ze ujrzymy kolejny patch. Z pewnoscia bedzie to nowa wersja, w ktorej zostana poprawione bledy z obecnej oraz dodane nowinki jak np zmiana warunkow atmosferycznych na co wszyscy czekaja. Wyobrazam sobie juz tez jakie to bedzie mialo wymagania :-D
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez Magic Wt maja 06, 2008 13:11  Re: Kontynuacja rF

4GB Ramu i karta 512, nic dziwnego. :-P
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez SoBcZaK Wt maja 06, 2008 16:53  Re: Kontynuacja rF

jak wychodziła poprawka 1.255 to podobno mówili, że to już ostatnia... więc może jednak nowy rF?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Magic Wt maja 06, 2008 19:01  Re: Kontynuacja rF

Logika podpowiada, że nowy, okraszony numerem 2. Panowie z ISI regularnie wydawali łatki, aktualizacje z bolidami BMW, w tym roku ani widu, ani słychu o jakimkolwiek dodatku, więc coś musi być na rzeczy.

Myślę jednak (choć to wróżenie z fusów), że prędko rF-a 2 nie ujrzymy. Jeśli twórcy gry nie postawią na wydajność większość społeczności prędko kolejnej wersji rFactora nie uruchomi, a co za tym idzie na dzień dzisiejszy jesteśmy skazani (w dobrym znaczeniu tego słowa) na rF-a. I tak pewnie jeszcze pozostanie, dłużej niż krócej.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez kubad7 Wt maja 06, 2008 19:08  Re: Kontynuacja rF

Magic napisał(a):4GB Ramu i karta 512, nic dziwnego. :-P


Nie przesadzaj...
Gry wyścigowe nie mają takich wymagań, a nawet jeśli to można łatwo zmniejszyć wyświetlany obszar, co znacznie te wymagania zmniejsza;]
Inaczej jest w jakichś RPGach, gdzie wyświetlany jest obszar nawet kilku kilometrów. Czy też FPS (Crysis)
kubad7
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2007 15:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez vero Wt maja 06, 2008 21:19  Re: Kontynuacja rF

kubad7 napisał(a):
Magic napisał(a):4GB Ramu i karta 512, nic dziwnego. :-P


Nie przesadzaj...
Gry wyścigowe nie mają takich wymagań

To będą miały :D
http://www.ligadomowa.net ROZWÓJ W SERII F1 I W SERII WTCC !
Avatar użytkownika
vero
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 22:35
Lokalizacja: Znaleziono

Postprzez Magic Wt maja 06, 2008 21:33  Re: Kontynuacja rF

vero napisał(a):
kubad7 napisał(a):
Magic napisał(a):4GB Ramu i karta 512, nic dziwnego. :-P


Nie przesadzaj...
Gry wyścigowe nie mają takich wymagań

To będą miały :D


W momencie wyjścia rFactor 2 pewnie około podanej przeze mnie granicy. Oby podane przeze mnie parametry wystarczyły do rozgrywki na rozsądnej konfiguracji.

Nie wiem jak Wam, ale mi bardziej zależy na łatce. Tak naprawdę do dodania są animacje 3D, zmiana warunków pogodowych, kilka modyfikacji w regulaminie wyścigów (np. F1) i gra byłaby dla większości w pełni wystarczająca.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez ICEman Śr maja 07, 2008 22:30  Re: Kontynuacja rF

przynajmniej teraz wiadomo ze Rfactor2 to nie wymysły fantazji, coś w tym kierunku jest robione. Ciekawe czy to nie jakaś komercyjna zagrywka, dostaniemy Rfactor z mocno ulepszonym silnikiem nazwanym RF2 bo poco wydawać darmowe łatki jak można łatwo zarobić a i pewnie wszystkie mody z RF podchodziły by pod rf2 i biznes sie kręci ;) Poczekamy mysle że nawet długo poczekamy na coś od ISI i zobaczymy, na razie tylko taka moja teoria.
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez Pakomaster10 Pn maja 12, 2008 14:18  Re: Kontynuacja rF

Z tego co wiem nie będzie już łatek i dodatków do rFactora bo wszystko ISI robi pod RF2 :D
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez Magic Pn maja 12, 2008 15:49  Re: Kontynuacja rF

Pakomaster10 napisał(a):Z tego co wiem nie będzie już łatek i dodatków do rFactora bo wszystko ISI robi pod RF2 :D


Źródło Panie, źródło...
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez kostrzewus Pn maja 12, 2008 15:59  Re: Kontynuacja rF

Pakomaster10 napisał(a):Z tego co wiem nie będzie już łatek i dodatków do rFactora bo wszystko ISI robi pod RF2 :D



Ja właśnie słyszałem, że ma być kolejna łatka, która miałaby dodać deszcz. Jak wiadomo nie wszystko zależy od toru. W rFactorze da się podnieść poziom kurzu itd. Nie widać jak deszcz kapie z nieba ;)
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez hideto Pn maja 12, 2008 21:47  Re: Kontynuacja rF

jak strugi wody unoszą się spod kół... a nie z nieba...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron