MMG - Dyskusja

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez hideto So lip 19, 2008 12:00  Re: MMG - Dyskusja

Daquest napisał(a):MatiKing, jakbyś czytał ze zrozumieniem to co Sobczak napisał to byś nie napisał takich bzdur. Jedna osoba pracująca przy PMG nie dawała znaku życia. Nie wiadomo było co jest skończone, co jeszcze jest do zrobienia i czy w ogóle ta osoba coś robi przy tym modzie. Tak jest niemożliwe podanie przybliżonej daty. A MMG ma stały kontakt do osób odpowiedzialnych za dany mod...

Bardzo dziękujemy za jakże cenną uwagę dotyczącą prac w MMG, na prawdę jest ona przydatna.

Nie podamy żadnych nawet przybliżonych dat, bo to wywołuje presje na każdego członka zespołu, a tak jak Raymond robi model dzień czy tydzień to nie ma znaczenia :] I tak będzie warto poczekać, nie jesteśmy węgrami i nie zrobilismy gówna które niektórzy z was nazywają rFt, więc wymaga czasu to by F2008 albo MP4-23 wyglądały tak jak ich rzeczywiste odpowiedniki a nie coś wyglądem zbliżonego...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MatiKIng So lip 19, 2008 13:05  Re: MMG - Dyskusja

Daquest napisał(a):Re: MMG - Dyskusja
Post przez Daquest So lip 19, 2008 11:44
MatiKing, jakbyś czytał ze zrozumieniem to co Sobczak napisał to byś nie napisał takich bzdur. Jedna osoba pracująca przy PMG nie dawała znaku życia. Nie wiadomo było co jest skończone, co jeszcze jest do zrobienia i czy w ogóle ta osoba coś robi przy tym modzie. Tak jest niemożliwe podanie przybliżonej daty. A MMG ma stały kontakt do osób odpowiedzialnych za dany mod...


PMG, gdzie G=Group(Grupa), a pracuje jeden, nie dający znaku życia człowiek - nice 1 :)
Bzdura - to cała twoja wypowiedź, szczególnie fragment o kontaktach w MMG (lol), skąd wiesz kto, z kim i jaki ma kontakt w MMG? No ale jak napisał hideto dziękujemy za cenną uwagę :)
Jak byś czytał ze zrozumieniem, zauważył byś, że już kilkakrotnie odpowiadałem na pytania w związku z wydaniem Modu (na f1wm.pl: "Moda" lol), a mimo to wciąż muszę to robić.

Moje odczucia:
Po co Wam teraz MMG 2007 v2? Głupie pytanie? Czy aby na pewno?
Wyjdzie MMG 2007, znowu znajdzie się grupa ekspertów (szczególnie lubię tych od kontroli trakcji, którzy wręcz perfekcyjnie potrafią ocenić, czy bolid zachowuję się jak prawdziwy :???: ), którzy zaczną od wytykania wad i błędów, a kolejna grupa zacznie natychmiast wypytywać o MMG 2008. Tak więc nie spieszymy się, bo nawet nasz największy wysiłek nie zadowoli pewnej wywyższonej grupy samozwańczych ekspertów. Odkąd 60% ludzi tego forum cieszy taki cud natury jak RFT, wierzymy że w pełni zaspokaja to ich potrzeby wcielenia się w kierowcę formuły 1, natomiast pozostałe 40% to wspomnieni wcześniej eksperci, których oczekiwań nie spełnia żaden mod.
MMG Team Memberwww.matiking.wordpress.com
Avatar użytkownika
MatiKIng
 
Dołączył(a): Cz sty 24, 2008 13:03
Lokalizacja: Krasnystaw
GG: 7331482

Postprzez Cinek So lip 19, 2008 14:11  Re: MMG - Dyskusja

MatiKIng napisał(a):Odkąd 60% ludzi tego forum cieszy taki cud natury jak RFT, wierzymy że w pełni zaspokaja to ich potrzeby wcielenia się w kierowcę formuły 1, natomiast pozostałe 40% to wspomnieni wcześniej eksperci, których oczekiwań nie spełnia żaden mod.

<LoveBeer> 95% ludzi uwierzy w kazde stwierdzenie w ktorym poda sie jakies wyniki statystyczne ;)
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SoBcZaK So lip 19, 2008 14:34  Re: MMG - Dyskusja

PMG, gdzie G=Group(Grupa), a pracuje jeden, nie dający znaku życia człowiek - nice 1

Dawniej to była grupa, ale potem sie rozpadła i został jeden człowiek oraz nazwa PMG - co w tym złego?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez MatiKIng So lip 19, 2008 17:19  Re: MMG - Dyskusja

Nic, zupełnie nic. To było nawiązanie do argumentów Daquest'a.
MMG Team Memberwww.matiking.wordpress.com
Avatar użytkownika
MatiKIng
 
Dołączył(a): Cz sty 24, 2008 13:03
Lokalizacja: Krasnystaw
GG: 7331482

Postprzez kamil.pl5 N lip 20, 2008 8:59  Re: MMG - Dyskusja

Dobra, a teraz ja :D Znalazłem błąd :P W plikach talentu wpisane jest że Scott Speed to włoch :D
Kod: Zaznacz cały
Scott Speed
{
// Driver Info
    Nationality=Italian
    DateofBirth=24-1-1983
    Starts=28
    Poles=0
    Wins=0
    DriversChampionships=0


Wiem, czepiam się :P
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez MatiKIng Pn lip 21, 2008 20:05  Re: MMG - Dyskusja

Zauważyłem, że Hideto miał ostatnio lekki bałagan na dysku przez co nie mógł zrobić nowych screenów End-Season Ferrari na torze :). Dlatego przy okazji ostatnich testów pozwoliłem sobie wykonać kilka. Gra pracuje w najwyższej rozdzielczości oraz detalach z włączonym, zmodyfikowanym HDR Pluginem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
MMG Team Memberwww.matiking.wordpress.com
Avatar użytkownika
MatiKIng
 
Dołączył(a): Cz sty 24, 2008 13:03
Lokalizacja: Krasnystaw
GG: 7331482

Postprzez ir3n3usz Wt lip 22, 2008 19:04  Re: MMG - Dyskusja

Ferrari wygląda świetnie. Nie mogę się doczekać wydania v2. Trzymam za Was kciuki twórcy MMG, nie popełnijcie błędów konkurencji.
Avatar użytkownika
ir3n3usz
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 15:13

Postprzez K9G Śr lip 23, 2008 17:39  Re: MMG - Dyskusja

Nie wiem gdzie to napisac wiec pisze tutaj. Skad wziasc dobrego trackpacka do mmg? Na jakim gracie i na jakim gra ligna?
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Unikalny.Nick Śr lip 23, 2008 17:43  Re: MMG - Dyskusja

K9G napisał(a): na jakim gra ligna?

LiGNA nie gra na TrackPackach tylko osobno wybiera każdy tor.
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Postprzez SoBcZaK Śr lip 23, 2008 18:01  Re: MMG - Dyskusja

LiGNA nie gra na TrackPackach tylko osobno wybiera każdy tor.

ale w tym sezonie (raczej na pewno) będziemy jeździć na torach od MMG
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Master Śr lip 23, 2008 18:24  Re: MMG - Dyskusja

K9G napisał(a):Nie wiem gdzie to napisac wiec pisze tutaj. Skad wziasc dobrego trackpacka do mmg? Na jakim gracie i na jakim gra ligna?



http://www.f1mods.com
Na tej stronie nie ma trackpacków, są osobne tory do ściągnięcia :-) Na pewno są lepsze (większość) od pozostałych (rft, ctdp itp.)
Ostatnio edytowano Śr lip 23, 2008 20:22 przez Master, łącznie edytowano 1 raz
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Cinek Śr lip 23, 2008 18:43  Re: MMG - Dyskusja

Master napisał(a):Na pewno są lepsze od pozostałych (rft, ctdp itp.)

Ta. Bahrain od MMG był tak dobry, że musieli 'pożyczyć' budynki z CTDP :P No comments :P - http://devblog.ctdp.net/?p=197
CTDP wypuściło tylko 1 trasę, ale w żadnym wypadku nie zgadzam się na to, że jest słabsza jakościowo. Wręcz przeciwnie. Mimo tego, że jest już od dawna, to trzyma bardzo wysoki poziom..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Grekyy So lip 26, 2008 12:49  Re: MMG - Dyskusja

O ile niespecjalnie "jaram" się screenami z MMG07, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się CTDP06, o tyle render Ferrari z '94 powalił mnie na glebę. Dzięki wielkie za wrzutkę, czas najwyższy zmienić tło pulpitu. Ehh... jaka szkoda, że na wszystkie z zapowiedzianych modów historycznych musimy jeszcze trochę poczekać ; ] Niemniej, widząc rendery oraz dosłownie słysząc że najwspanialsze w historii F1 odgłosy różnorodnych wtedy silników nie zostaną potraktowane po macoszemu, nie wypada poganiać... jest na co czekać :>
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez SoBcZaK Pn lip 28, 2008 13:02  Re: MMG - Dyskusja

Co więcej po wydaniu F1.08 ISI postanowiło się nie jako odwdzięczyć MMG, przekazano nam sposób na stworzenie 'ruchomych ramion' podobnych do tych jakie występowały w grze F1c bądź GrandPrix 4. Sam nie wiem na czym to polega, Raymond powiedział mi jedynie że ISI przekazuje nam wszystko co sami wiedzą o możliwościach wykorzystania silnika gMotor2.

A to ciekawe... ale pewnie nie użyjecie ich w MMG 2007 jeszcze prawda?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości