MMG - Dyskusja

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 10, 2012 18:17  Re: MMG - Dyskusja

gornik
Jak zaznaczyłem to wip, wiec wygląd powinien się zmienić (co zresztą Petros napisał) chyba wiesz, że wszystkie bump mapy etc. mają spory wpływ na wygląd tekstur w grze. Jeśli ktoś chce porównywać grafikę, to właśnie tak jak Exit napisał po otoczeniu. Zgodzę się też z dragonem, gdyby nawet moderzy stawali na głowie, rf2 po wydaniu GTR3 czy AC będzie miał poważny problem. Jednak jak narazie rf2 to jedynie beta i nie ma co gdybać na temat wyglądu graficznego bo ponoć nie powiedziano w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa. Sam jestem zdania, ze na rf2 jest jakieś 2 lata za późno.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez hideto So lut 11, 2012 11:52  Re: MMG - Dyskusja

A ja uważam że rF2 został nieco źle zaprojektowany. Mogli pomyśleć i umożliwić tworzenie własnych animacji.

Zamiast myśleć 'ile jest możliwych ruchów do wykonania przez auto wyścigowe' mogli stworzyć ileś naście outputów które modderzy mogliby wykorzystać do tworzenia, nawet złożonych animacji przy użyciu C i xml'a. Większość tych rzeczy to oczywiście byłyby dodatkowe smaczki, jak np wysuwane spoilery w czasie hamowania w niektórych autach itp itd. Ale też by to umożliwiało stworzenia zaawansowanych modeli zniszczeń albo zaawansowanych animacji wewnątrz kokpitu. Można było wykorzystać bonesy, no ale po co.

Co do MMG2008 pod rF2. W tym momencie Abduz testuje to co można wyciągnąć z tego silnika. Co jakiś czas nam na forum dorzuca kolejne elementy które trzeba uwzględnić w modelu czy teksturach. Same modele są też w tym momencie przygotowane finalnie tak jak pod rF1.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gornik So lut 11, 2012 12:25  Re: MMG - Dyskusja

hideto napisał(a):Mogli pomyśleć i umożliwić tworzenie własnych animacji.


Co do animacji, to o ile się nie mylę, to na forum isi było pokazane jak stworzyć własną animację rąk w 3dsmax

Ahh znalazłem ;p
http://isiforums.net/f/showthread.php/2 ... ds?p=31919

Nie znam angielskiego na tyle dobrze by coś wyczytać z tego czy da rade coś innego ale własną animację chociaż do rąk można robić.

Swoją drogą również nad zawieszeniem mogli by popracować.
Dla przykładu

Po lewej kabelek jest podczepiony pod zawieszenie, przez co przy kole on się rusza zamiast mieć stałe połączenie.
Po prawej z kolei jest połączony do "hamulca" przez co przy niezłych wybojach można zobaczyć kabelek ponad karoserią.
Zapewne można by było tą animacją to rozwiązać...
Mam nadzieje że jeszcze nad tym popracują.

Sorki, rozpisałem się o rf2 a to temat mmg :-P
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 19, 2012 18:47  Re: MMG - Dyskusja

F1 2008 - beta
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez kubusiowy So maja 19, 2012 19:18  Re: MMG - Dyskusja

miło, że będzie też na rf 1 :wink: przynajmniej tak jest napisane na końcu
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez Master So maja 19, 2012 19:22  Re: MMG - Dyskusja

rolnik sam w dolinie napisał(a):F1 2008 - beta


10 lat na to czekałem!
Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=zMSO5mHq ... age#t=248s
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 19, 2012 19:33  Re: MMG - Dyskusja

10 lat na to czekałem!

W przypadku 9-latka to jest niezdarzalne ;]
Chyba jeszcze trochę sobie zaczekasz. Mod 5 lat po sezonie, to dla wszystkich lecących na "F1 2012" to już historic będzie.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez FORTI 94 Śr cze 20, 2012 18:24  Re: MMG - Dyskusja

Sezon 08 jeden z najlepszych no i najładniejsze bolidy.Czekam już długo ale wiem że będzie warto bo mmg dobre dymy robi :D A no i jeszcze BTCC ;)
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez rolnik sam w dolinie Wt lip 24, 2012 7:26  Re: MMG - Dyskusja

rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Keyusu Śr lip 25, 2012 20:21  Re: MMG - Dyskusja

Noo ładnie ładnie - jeszcze z rok i może będzie dane nam pograć na tym modzie :)
Keyusu
 
Dołączył(a): So lip 23, 2011 22:51

Postprzez Patrick Śr sie 15, 2012 10:01  Re: MMG - Dyskusja

Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez rolnik sam w dolinie Śr sie 15, 2012 11:23  Re: MMG - Dyskusja

Też się nie spodziewałem :P
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez hideto Śr sie 15, 2012 11:45  Re: MMG - Dyskusja

Cóż za niespodzianka :>
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Rubiq Śr sie 15, 2012 12:38  Re: MMG - Dyskusja

Mazda 787B LeMans will allow players of rF1, rF2, RACE07, Asseto Corsa and GTR3 enjoy one of the most iconic LeMans prototypes ever to have entered the series.


Szumne zapowiedzi to specjalność MMG, ale zwykle tak szumnie nie wychodzi. :)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez hideto N sie 19, 2012 11:36  Re: MMG - Dyskusja

Nie MMG, tylko Petrosa... to mimo wszystko różnica, choć rzutuje na tych którzy to faktycznie robią. Obejrzałem sobie tą mazdę z bliska, ciekawy model, choć w paru miejscach poprawki poszły trochę na skróty - czego przeciętny gracz raczej nie zauważy. Zobaczymy co wyjdzie z mapowania i tekstur. Jakby co to ja palca nie przytknąłem do tego ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron