MMG - Dyskusja

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez MatiKIng Pt maja 16, 2008 17:25  MMG - Dyskusja

MMG Mak Modding Group - Dyskusja

Oficjalny temat grupy moderskiej MMG przeznaczony do dyskusji na temat jej produktów, a także do dyskusji o informacjach prasowych zamieszczonych w MMG - Oficjalne informacje. Wszelka krytyka oraz opinie dotyczące całokształtu prac grupy MMG są mile widziane, jako że korzystnie wpływają na osteczną formę jej produktów.

UWAGA!
Spam oraz wszelkie inne zbędne informacje (zdublowane pytania, nic nie wnoszące do dyskusji bzdury, kłótnie, bezsensowna polemika nad najlepszym modem i jego elementami) bardzo niekorzystnie wpływają na całokształt prowadzonej dyskusji oraz utrudniają odszukanie wartościowych informacji, dlatego też będą usuwane. Dbajmy o porządek w tym temacie!

Podpisano przedstawiciele MMG PR w Polsce:

Hideto
MatiKIng
Ostatnio edytowano Pt maja 16, 2008 19:32 przez MatiKIng, łącznie edytowano 3 razy
MMG Team Memberwww.matiking.wordpress.com
Avatar użytkownika
MatiKIng
 
Dołączył(a): Cz sty 24, 2008 13:03
Lokalizacja: Krasnystaw
GG: 7331482

Postprzez Easy Pt maja 16, 2008 20:06  Re: MMG - Dyskusja

W temacie MMG - Oficjalne informacje zapomniałeś o modzie IRL 2007 to zamierzony cel jest czy sami nie wiecie kiedy wyjdzie ten mod :?: Na waszym forum nawet, żadnych screenów z tego modu nie ma. Czy możecie takie dla mnie wstawić najlepiej na pw wyślijcie linki do nich, będę bardzo wdzięczny :)
Easy
 

Postprzez korzonekk So maja 24, 2008 21:06  Re: MMG - Dyskusja

Witam :P Otóż to mój pierwszy post w temacie związanym z grą RF. Mianowicie dziś pobrałem sobie owego moda do gry. Jest to mój pierwszy wgrany mod więc mam z nim związane pytanie. Jest to temat do dyskusji myślę, że znajdzie się ktoś skory do pomocy :P
Pobrałem moda i myślałem, że będą trasy związane z F1. Niestety ich brak. Skąd pobrać trasy pasujące do MMG 2007??
korzonekk
 
Dołączył(a): Śr maja 21, 2008 14:50

Postprzez Rubiq So maja 24, 2008 21:07  Re: MMG - Dyskusja

Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez korzonekk So maja 24, 2008 22:05  Re: MMG - Dyskusja

Znalazłem tą stronę wcześniej...
Teraz tylko gdzie to tam znajdę? Pod jakim hasłem szukać??
korzonekk
 
Dołączył(a): Śr maja 21, 2008 14:50

Postprzez Rubiq So maja 24, 2008 22:14  Re: MMG - Dyskusja

A skąd mamy wiedzieć jaki tor chcesz znaleźć???

U góry strony jest wyszukiwarka - wpisujesz tor, który chcesz znaleźć i go znajdujesz...
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez korzonekk So maja 24, 2008 22:23  Re: MMG - Dyskusja

Myślałem że jest pack wszystkich torów (bynajmniej większości) do owego modu.
Po kolei wiem jak pobierać :P
Ale dzięki choć widzę w twojej wypowiedzi agresję :PP
pozdrawiam.
korzonekk
 
Dołączył(a): Śr maja 21, 2008 14:50

Postprzez tomekf248 N maja 25, 2008 16:20  Re: MMG - Dyskusja

Packów nie ma i dobrze, wolę sam dobierać tory. Jak chcesz packi to takie rzeczy tylko w P2P.
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez korzonekk N cze 15, 2008 17:43  Re: MMG - Dyskusja

Znowu ja :P Mam pytanie. Na jakich gracie serwerach? Jeżeli chodzi o rozgrywki multi? Nie mam tu na myśli ligi tylko swobodną grę w każdy dzień? Wchodząc na serwy podane na liście nie spotkałem jeszcze żadnego polaka.
korzonekk
 
Dołączył(a): Śr maja 21, 2008 14:50

Postprzez DawiDch N cze 15, 2008 17:50  Re: MMG - Dyskusja

Trudno będzie ci wejść na jakiś serwer, ponieważ większość to serwery ligowe, posiadające zmodyfikowaną fizykę. Przez to będą błędy i zostaniesz wyrzucany. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak liga. Albo pobierz Pliki Ligowe LiGNA i wpadaj na testy/treningi do nich.
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez mari Pn cze 16, 2008 19:06  Re: MMG - Dyskusja

a ja mam takie pytanie,

dlaczego w tym modzie ,podczas wyścigu, nie można zmienić ciśnienia opon. (w wszystkich sesjach jest to możliwe ,tylko nie w wyścigu)
jestem jaki jestem
Avatar użytkownika
mari
 
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 9:36
Lokalizacja: Jastrzębie

Postprzez eracny Cz cze 19, 2008 12:03  Re: MMG - Dyskusja

Witam,
mam pytanko. Jeżdżę na MMG 1.0 SE FULL, ale chciałbym pojeździć na 1.1 demo ale nie mogę znaleść linków :D
pomoże ktoś ?:P
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez hideto Cz cze 19, 2008 22:27  Re: MMG - Dyskusja

Jeśli ktoś ma na dysku albo na prywatnym serwerze to masz szansę - w innym wypadku zapomnij ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez eracny Pt cze 20, 2008 10:26  Re: MMG - Dyskusja

a mogę spytać dlaczego? wycofana jest czy cuś xD? no i pytanie... ma ktoś na dysku? jeśli tak napisz 4702791 albo PW
z góry thx :)
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez hideto Pt cze 20, 2008 11:07  Re: MMG - Dyskusja

a po co mamy trzymać DEMO skoro wydaliśmy SE 1.0, SE 2.0 i teraz przygotowujemy PE 1.0 ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron