BMW F1.08

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez BMW Sauber Cz lip 03, 2008 19:48  Re: BMW F1.08

Sciaglem to , zainstalowalem i niemam F1.08 tylko F1.07
BMW Sauber
 

Postprzez Master Cz lip 03, 2008 19:50  Re: BMW F1.08

GameData i rFm (te pliki które są w archiwum BMWSauber_F108) kopiujesz do:


Program Files\rFactor
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez kostrzewus Cz lip 03, 2008 20:48  Re: BMW F1.08

BMW Sauber napisał(a):Sciaglem to , zainstalowalem i niemam F1.08 tylko F1.07



Po prostu weź opcję wybierz pojazd - Robert Kubica #4 :?
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez ICEman Cz lip 03, 2008 22:10  Re: BMW F1.08

Rubiq napisał(a): Fizyka jest DNEM przez duże D.


aha w twoim mniemamniu mamy rozumieć ze bolidy powinne tanczyc tyłem gdy wcisniemy gaz do oporu :roll:

a może zauważ że bolidy w tym roku mimo braku TC wcale nie mają problemów z przyczepnoscią nawet na deszczu w monako nie widac było szarpania sie z bolidami, ludzie z ISI wykonali kawał dobrej roboty z fizyką i chwała im za to
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez PawelFreeman Cz lip 03, 2008 22:22  Re: BMW F1.08

aha w twoim mniemamniu mamy rozumieć ze bolidy powinne tanczyc tyłem gdy wcisniemy gaz do oporu

a może zauważ że bolidy w tym roku mimo braku TC wcale nie mają problemów z przyczepnoscią nawet na deszczu w monako nie widac było szarpania sie z bolidami, ludzie z ISI wykonali kawał dobrej roboty z fizyką i chwała im za to


A niby jak ma sie tył zachowywac hahhahaha, widziałeś pierwsze rundy jak tyły bolidów sie ślizgały, na piątkowych treningach niemalże drift party było, a to że teraz jest tego mniej to tylko zasługa umiejętności i adaptacji. Wystarczy zobaczyć na onboard kubicy jak walczy z tylnią osią na wyjściach, macha kierą aż strach ;p bo przecież nie robi tego tak dla draki. Oczywiście że powinny tańczyć tyłem jeśli się walnie gaz do dechy. Czesto apropo onborda kubicy widać jak mu obroty skaczą na wyjściach a to znaczy że mu sie tylnia oś ślizga( szczególnie to było widać w Monaco ).
a może zauważ że bolidy w tym roku mimo braku TC wcale nie mają problemów z przyczepnoscią nawet na deszczu w monako
good one hehe
FORZA KUBICA
Avatar użytkownika
PawelFreeman
 
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 8:02
Lokalizacja: z pacanowa

Postprzez Grekyy Cz lip 03, 2008 22:30  Re: BMW F1.08

Wszysto o czym pisze Iceman można zaobserwować podlądając wyścig z zewnątrz. Jeśli jednak kamera pokazuje ręce kierowcy widać jak ogromną pracę, w porównaniu do zeszłych seoznów muszą oni wykonać żeby utrzymać bolid w ryzach (co nie wszystkim i nie zawsze się udaje... małe głupie błędy kończyły już wyścigi Massy, czy nawet Alonso w Kanadzie). Nie wiem jak bliskie jest MMG w odwzorowaniu tego - nam nie będzie dane odczuć tych przeciążeń i przeogromnego zmęczenia rąk... podejżewam nawet, że wymięklibyśmy po kilku rundkach w bolidzie Renault z silnikiem z Cliówki, ze względu na samą kondycję, nie wspominając o technice :P W związku z powyższym lepiej byłoby abyśmy w ogóle nie odnosili swoich subiektywnych odczuć do realizmu ... nie mamy porównania. Cieszmy się świetnym modem :)
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez yankess Cz lip 03, 2008 22:34  Re: BMW F1.08

http://pl.youtube.com/watch?v=4VNy3Gl4G ... re=related
7:37 - co sie dzieje z bolidem jak na niskim biegu przy niskiej prędkości wciśnie się mocno gaz. W ogóle filmik zacznijcie oglądac od tej minuty. Widać tam, że massa jakoś specjalnie z kierownicą się nie mocuje, i co irytuje w niektórych modach - najeżdża na tarki bez widocznych oznak pogorszenia się prowadzenia.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Grekyy Cz lip 03, 2008 22:44  Re: BMW F1.08

yankess napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=4VNy3Gl4GdI&feature=related
7:37 - co sie dzieje z bolidem jak na niskim biegu przy niskiej prędkości wciśnie się mocno gaz. W ogóle filmik zacznijcie oglądac od tej minuty. Widać tam, że massa jakoś specjalnie z kierownicą się nie mocuje, i co irytuje w niektórych modach - najeżdża na tarki bez widocznych oznak pogorszenia się prowadzenia.


7:34 i nieco dalej - kilka szybkich "odbić" kierownicą, w momencie kiedy z racji małej szybkości przyczepność jest drastycznie niższa niż po "złapaniu" wyższej prędkości, kiedy ta wzrasta, co jest charakterystyczne dla wszystkiego co ma odkryte nadwozie i stworzone zostało do jazdy z ekstremalną prędkością.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez yankess Cz lip 03, 2008 22:47  Re: BMW F1.08

Grekyy napisał(a):7:34 i nieco dalej
Massa dogrzewał opony, bo to było ostatnie okrążenie za SC. Dlatego mówiłem, żeby ogl od tego momentu :)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Grekyy Cz lip 03, 2008 22:51  Re: BMW F1.08

Tutaj głowy bym za to nie dał - podobne ruchy można zaobserować w wyścigach w tym sezonie, np. Alonso w wolnym 3 sektorze w Hiszpani. Ty zestawiłeś nam tarki, ale w szybszych zakrętach. Liczba błędów też mówi swoje... Tak czy inaczej widać, co dzieje się kiedy Massa w wolnym zakręcie wkręci silnik na wysokie obroty, niezależnie od tego w jakim celu i czy w ogóle celowo, co zdaniem niektórych (np. Rubiqa) uchodzi na sucho w F1.08 by MMG. Ja nie wiem po co ta dyskusja... nie oszukujmy się - nasze zabawki nie sprawią że jeśliby wsadzić nas w prawdziwy kokpit, moglibyśmy stwierdzić "o, to coś co znam".

... z drugiej strony TC nie pomogło Yuji Ide'mu :P
Ostatnio edytowano Cz lip 03, 2008 22:54 przez Grekyy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Rubiq Cz lip 03, 2008 22:53  Re: BMW F1.08

ICEman napisał(a):aha w twoim mniemamniu mamy rozumieć ze bolidy powinne tanczyc tyłem gdy wcisniemy gaz do oporu :roll:


Tak, moim zdaniem tak właśnie powinno być. Zobacz jak zachowywały się bolidy na deszczu w Monaco (szczególnie RK), jak zachowywały za nawrotem w Kanadzie. Ja tam widzę kontry i słyszę wysokie obroty.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez ICEman Cz lip 03, 2008 23:13  Re: BMW F1.08

kontry owszem brak TC powoduje taką nie stabilnosc w zakretach i to widac jak czesto slajdy robią, no ale w tym modzie jadąc po silverstone nie było tak gładko i nawet spiny zaliczyłem czas 1:21.2xx szybciej nie mogłem, nie wiem taka łatwa fizyka to mi sie nie wydaje, w fsone to mozna mowic hehe że była denna :twisted:

PawelFreeman napisał(a):
a może zauważ że bolidy w tym roku mimo braku TC wcale nie mają problemów z przyczepnoscią nawet na deszczu w monako
good one hehe


to se drogi panie obejrzyj start któregoś wyscigu 2008 i pokaż gdzie w BMW mieli problemy z brakiem TC, bo chyba najlepszy przykład że przyczepnosc jest zadziwiająco wielka widac własnie na starcie gdzie bolidy ruszają od zera

http://pl.youtube.com/watch?v=p9Sf8-E2KIc
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez PawelFreeman Pt lip 04, 2008 7:18  Re: BMW F1.08

to se drogi panie obejrzyj start któregoś wyscigu 2008 i pokaż gdzie w BMW mieli problemy z brakiem TC, bo chyba najlepszy przykład że przyczepnosc jest zadziwiająco wielka widac własnie na starcie gdzie bolidy ruszają od zera

http://pl.youtube.com/watch?v=p9Sf8-E2KIc


Oj i znowu pudło. Każdy zawodnik przed startem teraz ładuje specjalną mapę paliwa czy coś, ma to na celu jak największą rekompensatę utraty obiadowej kontroli ;p, lunch control, zobacz w 3 rundzie czemu ham nie wystartował tak jak powinien. Po za tym a co ty sobie wyobrażałeś, że poślizg tylniej osi na starcie będzie wyglądał na wężyka?? to są kierowcy najwyższej klasy na coś takiego tam miejsca nie ma. Zobacz sobie start w bahrainie gdzie Robert zostawia czarne ślady na starcie. Sam nie raz mówi, że właśnie w Bahrainie i Barcelonie stracił pozycje bo tuż po stracie za mocno mu się koła obróciły.

Na mój gust ten samochód zachowuje się zbyt spokojnie. De gustibus non est disputandum.
FORZA KUBICA
Avatar użytkownika
PawelFreeman
 
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 8:02
Lokalizacja: z pacanowa

Postprzez Tomek Pt lip 04, 2008 19:49  Re: BMW F1.08

Wie ktos jak przeniesc ten model bolidu do MMG ?
Tomek
 
Dołączył(a): Pt lip 04, 2008 19:22

Postprzez Rafal1993r So lip 12, 2008 18:02  Re: BMW F1.08

ten mod zajmuje około 100 mb jakoś mało???
KUBICA IS THE BEST!!!
Rafal1993r
 
Dołączył(a): So sie 18, 2007 9:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości