BMW F1.08

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez ICEman Cz lip 03, 2008 9:08  BMW F1.08

ku zaskoczeniu wszystkich pojawił się kolejny już mini mod z bolidem BMW F1-08 w roli głównej sygnowany przez ISI http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... er%20F1.08

ale nie dla ISI należą się podziękowania ale dla zespołu MMG, stworzyli cały model i wygląda genialnie, fizykę nie wiem kto robił ale jest fenomenalna jazda bez TC wygląda jak w prawdziwej F1(bolid wcale nie kręci tylnymi kołami w miejscu mimo braku TC) aerodynamika jest tez zrobiona bez zarzutu, i oddany został charakter bolidu BMW, chodzi o to że bardzo stabilnie zachowuje się w wolnych zakrętach, po prostu mistrzostwo. :dobrze: :dobrze: :dobrze:

Tak coś podejrzewałem jak hideto pokazał screany z renderami modelu z MMG 08 z bolidem bmw że to nie przypadkiem własnie zaczeli od tego modelu :grin:
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez SoBcZaK Cz lip 03, 2008 12:04  Re: BMW F1.08

a jak tam dźwięk? ja sobie w to pogram dopiero za miesiąc ale jak dopadne to już tyle...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Master Cz lip 03, 2008 12:05  Re: BMW F1.08

Są domyślne z BMW F1.07
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez PaVeł Cz lip 03, 2008 12:57  Re: BMW F1.08

Pojeździłem i powiem, że fajny ten mod :grin: Bardzo dobry model bolidu, dźwięki mi tak bardzo nie przeszkadzają, fizyka ciekawa - łatwo bez tc, bardzo dobrze czuć samochód w zakrętach - ogólnie super :wink: chętnie bym pojeździł na tej fizyce w lignie.
PaVeł
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:30

Postprzez Master Cz lip 03, 2008 13:06  Re: BMW F1.08

Tylko dlaczego nie zrobili porządnych dźwięków :evil: :-?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez kostrzewus Cz lip 03, 2008 13:28  Re: BMW F1.08

Mod jest spoko. Gdy się wyłączy TC i ABS jeździ się wybornie. Do grafiki nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo mi się podoba jazda na nim. :grin:
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez hideto Cz lip 03, 2008 13:43  Re: BMW F1.08

Master napisał(a):Tylko dlaczego nie zrobili porządnych dźwięków :evil: :-?

bo do mmg 2008 mamy tylko modele i powstają malowania, fizyka i dźwieki dołożyło ISI (o ile jestem dobrze poinformowany)

dokładnie tak jak mówię, stworzyliśmy model malowania i wstawiliśmy to do gry. Reszta to robota ISI, więc proszę się nie czepiać źle działających diód od obrotów :P
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Grekyy Cz lip 03, 2008 14:43  Re: BMW F1.08

Ten mod ma osobną fizykę? Tj. czy po zainstalowaniu tej lignowej do MMG, nie jest ona wykorzystywana również przez BMW 08? Pytanie stąd, że bardzo podobnie wyglądają domyślne setupy.

Model jest bardzo ładny, chociaż bardziej podobał mi się chyba poprzedni od CDTP (chociaż różnice tyczą się głównie detali w kokpicie i opon). Szkoda również, że dźwięki znów te same, tak czy siak gra się bardzo przyjemnie. Nie spodziewałem się kolejnego moda z bolidem BMW, więc tym większy plus dla ISI i MMG, ze po cichu zrobili nam piękną niespodziankę na wakacje.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez SoBcZaK Cz lip 03, 2008 16:45  Re: BMW F1.08

Model jest bardzo ładny, chociaż bardziej podobał mi się chyba poprzedni od CDTP

Co to za porównanie? tam był model F1.07 a tu masz F1.08.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Grekyy Cz lip 03, 2008 17:02  Re: BMW F1.08

Ooo... poważnie? Pogratulować percepcji - -'

Niby w czym to przeszkadza? Nie porównuję odwzorowania pakietów co do milimetra, a subiektywne wrażenia odnośnie ogólu grafiki, podając z resztą czego głownie się tyczą. CDTP moim zdaniem tworzy najładniejsze modele.

Pozdro
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez PawelFreeman Cz lip 03, 2008 17:44  Re: BMW F1.08

CDTP moim zdaniem tworzy najładniejsze modele.

No nie wiem bolid mmg miał lepsze proporcje od modelu ctdp, wystarczy spojrzeć na przód obu modeli by zobaczyć w czym problem w modelu ctdp. Można sobie również porównać kamere tv w obu modach i zobaczyć która bardziej przypomina rzeczywistość, mmg. Co do tej przyczepności bez tc, jest przesadzona można mieć naprawde ciężką stopę a i tak bolid wyjedzie z zakrętów jak po szynach. Dużo lepiej jest w modzie mmg bez tc trzeba troche pomachać kierą, zaznaczam że nie jestem fanem modu mmg, CTDP 2005 :D narazie rulez i tam jest najlepsza fiza
FORZA KUBICA
Avatar użytkownika
PawelFreeman
 
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 8:02
Lokalizacja: z pacanowa

Postprzez BMW Sauber Cz lip 03, 2008 18:12  Re: BMW F1.08

sciaglem to i wrzucilem folder rFm do folderu z gra , a w grze mam model F1.07 co jest nie tak ?? Plik miał 27,8 MB
BMW Sauber
 

Postprzez Rubiq Cz lip 03, 2008 18:41  Re: BMW F1.08

Model jest piękny, tak samo jak malowanie - tekstury są w wysokiej rozdzielczości (tak to przynajmniej wygląda) i nie ma tego co bardzo wkurza mnie w MMG 07, czyli słabych tekstur na zbliżeniach. Za to fizyka to totalne dno, nie wiem kto to robił i co nim kierowało, ale mam nadzieję że ta osoba nie odpowiada za fizykę w MMG. Miejscami czułem się jak w NFS, bolidy mają wprost niewyobrażalną przyczepność. Fizyka jest DNEM przez duże D.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez BMW Sauber Cz lip 03, 2008 19:32  Re: BMW F1.08

Ja mam takie pytanie, czy zebby ten modzik działał potrzebny jest mod MMG ??
BMW Sauber
 

Postprzez Master Cz lip 03, 2008 19:33  Re: BMW F1.08

BMW Sauber napisał(a):Ja mam takie pytanie, czy zebby ten modzik działał potrzebny jest mod MMG ??



:zakrywa:

Nie. To jest sam mod...
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Następna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron