CART 1995

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Cinek Śr sie 06, 2008 23:57  CART 1995

NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SoBcZaK Cz sie 07, 2008 10:38  Re: CART 1995

co w tym modzie jest takiego wyjątkowego?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez BMW Cz sie 07, 2008 10:41  Re: CART 1995

na tym modzie widać jak na przełomie 10lat rozwinęła sie Formuła1 a jak IRL i inne podobne serie amerykańskie
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Postprzez Cinek Cz sie 07, 2008 13:04  Re: CART 1995

SoBcZaK napisał(a):co w tym modzie jest takiego wyjątkowego?

Na stos z tobą.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SoBcZaK Cz sie 07, 2008 16:33  Re: CART 1995

Na stos z tobą.

ale żeś mnie zachęcił do pobrania tego moda.... nieco lepiej BMW ale też nei specjalnie. Pytam sie co w nim jest takiego pięknego skoro to taki starszy champ car bardzo podobny do tego co mamy dzisiaj
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Cinek Cz sie 07, 2008 16:40  Re: CART 1995

Dzisiaj nie mamy żadnego champ cara. Poszukaj trochę o CARTach z tej epoki, to się dowiesz :P
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez ICEman Cz sie 07, 2008 21:16  Re: CART 1995

zagrałem i powiem że mod jest SUPER DUPER :dobrze: CART sezon 94 i 95 to złote czasy tej serii, samochody miały osiągi jak w F1 a na prostej były szybsze nawet, silniki 850 HP to było coś wtedy. W modzie można se pojeździć Vilneuvem, Manselemm, Danerm, Andretim i wieloma innymi sławnymi kierowcami to pokazuje ze ta seria wtedy to było coś na równi z F1. Sam mod graficznie poraża pozytywnie :o modele i textury są genialne, najładniejsze sliki jakie widziałem w grze :P . Fizyka na prawdę świetna kocyków na oponach niema i trzeba samemu rozgrzewać na prawdę kawał dobrej roboty :dobrze: , dźwięki prawidłowe, ja daje 10 na 10 Dawno już nie było tak dopracowanego modu do RF.

EDIT
Warto wspomnieć o systemie zniszczen w tym modzie bo jest to obecnie najlepszy damage w RF, bolidy rozsypują się na wiele kawałków, nawet silnik potrafi wypaść przy mocnym dzwonie !!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez SoBcZaK Pt sie 08, 2008 0:15  Re: CART 1995

zagrałem i powiem że mod jest SUPER DUPER :dobrze: CART sezon 94 i 95 to złote czasy tej serii, samochody miały osiągi jak w F1 a na prostej były szybsze nawet, silniki 850 HP to było coś wtedy. W modzie można se pojeździć Vilneuvem, Manselemm, Danerm, Andretim i wieloma innymi sławnymi kierowcami to pokazuje ze ta seria wtedy to było coś na równi z F1. Sam mod graficznie poraża pozytywnie :o modele i textury są genialne, najładniejsze sliki jakie widziałem w grze :P . Fizyka na prawdę świetna kocyków na oponach niema i trzeba samemu rozgrzewać na prawdę kawał dobrej roboty :dobrze: , dźwięki prawidłowe, ja daje 10 na 10 Dawno już nie było tak dopracowanego modu do RF.

EDIT
Warto wspomnieć o systemie zniszczen w tym modzie bo jest to obecnie najlepszy damage w RF, bolidy rozsypują się na

o już taka recenzja mnie zachęca do pobrania i pogrania w tego moda :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez retro Pt sie 08, 2008 9:21  Re: CART 1995

Czy ktoś wie jaki zakres obrotu kierownicy miały te samochody? Z tego co widzę na onboardach z Long Beach na nawrocie kierowcy skręcają 3/4 obrotu czyli w sumie 540', ale ten tor jest specyficzny wiec mogli używać 'specyficznych' ustawień.
Avatar użytkownika
retro
 
Dołączył(a): So cze 30, 2007 23:33

Postprzez Unikalny.Nick Pt sie 08, 2008 11:15  Re: CART 1995

Na tym filmiku widać że koleś przed stykiem z bandą zakłada kontre około 270 stopni w prawo(wiem że to 2001 rok, ale chyba aż tak bardzo te bolidy się nie zmieniły)
http://pl.youtube.com/watch?v=mIhuFcUUmvk
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości