Formule 2

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez tomekf248 So paź 18, 2008 10:21  Formule 2

Jest wersja beta modu Formuła 2 - ligi, która w przyszłym roku będzie zapleczem F1.

MOD: http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Formule%202
INFO O F2: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=9298

Dopiero ściągam. Napiszę o wrażeniach później.
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kmk So paź 18, 2008 10:23  Re: Formule 2

na screenach wyglada okropnie
zdaje sie być niewypałęm,
ale to narazie beta,
zobaczymy co będzie w pełnej wersji
kmk
 

Postprzez Audi So paź 18, 2008 10:48  Re: Formule 2

No menu to ma fajne, ale bolidy to nie wiem... 8-)
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez RC Drifter So paź 18, 2008 10:55  Re: Formule 2

Audi napisał(a):No menu to ma fajne, ale bolidy to nie wiem... 8-)


Chodzi tobie o garaż czy o te kierownice? Bo chyba ściągnęli to z RFT :?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RC Drifter
 
Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 14:08
Lokalizacja: bliżej nieznana :P

Postprzez Audi So paź 18, 2008 11:20  Re: Formule 2

O garaż oczywiście...ale jego też skopiowali, podobne menu miał jakis mod do F1C chyba na 2007 rok, tak mi się wydaje
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez tomekf248 So paź 18, 2008 11:20  Re: Formule 2

Szkoda, że jest tylko jeden bolid.
Grafika: DNO!!
Dźwięki: mogą być
Fizyka: nie znam się na tym
Wrażenia: mod jest ciekawy, czuć samochód. Jestem zdziwiony, że F2 ma 7 biegów; ręce są zrobione lepiej, niż w RFT, lecz są kanciaste; szeroki dobór ogumienia; dobra przyczepność (testy na super soft tyres); dobry dla początkujących - odpowiedni poziom trudności.
Jest to wersja beta modu, zapowiada się całkiem ciekawie. Jednak obecnie ląduje u mnie na dalekim miejscu.

EDIT: Bym zapomniał, musiałem włączyć HUD'a, bo nie działają lusterka i wyświetlacze.
EDIT2: Obrazek :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Grekyy So paź 18, 2008 14:33  Re: Formule 2

"Origin: Composite | Fantasy" - ze strony RFC. Ten mod nie ma chyba nic wspólnego z rzeczywistością (bolid nie przypomina tego co można było obejrzeć na schematach czy zdjęciach tego co ma niedługo jeździć po torach... w newsach jak dotąd głównie pokazywano formułę Audi Palmer - gotowego samochodu F2 chyba jeszcze długo nie zobaczymy) ; ] Taka raczej wariacja twórców moda na ten temat.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Teliss So paź 18, 2008 14:58  Re: Formule 2

Ten mod był w WIP jeszcze przed pojawieniem się informacji o wskrzeszeniu F2 :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Teliss
 
Dołączył(a): N maja 06, 2007 14:08

Postprzez tomekf248 So paź 18, 2008 15:20  Re: Formule 2

Pierwotnie ten mod przypominał projekty F1 Racing, pokazujące jak F1 może wyglądać za 20 lat. Ale pojawiła się nagle F2, więc zaczęto ten projekt rozwijać pod kątem tej serii.

Takie jest moje zdanie; nie konsultowałem się z twórcą.
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kamil.pl5 So paź 18, 2008 17:27  Re: Formule 2

Co do moda to zrobiłem coś takiego że jeździłem sobie w GP2 2008 i jak przesiadłem się nagle na to to poczułem się jak w piaskownicy... przyczepność jest wg. mnie za duża, wchodząc w zakręt nie trzeba odejmować gazu bo i tak spina się nie złapie, hamulce lepsze niż w F1 :D hamulec cały czas do deski i nawet się koła nie zablokują... no może na sam koniec troszeczkę... poza tym grafika psuje wszystko..
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez tomekf248 Pn paź 27, 2008 19:48  Re: Formule 2

Dzisiaj wydano wersję 1.1 moda i różnica jest kolosalna.

1. Dodano nowe zespoły, więc nie ma już monotonii, aczkolwiek nie jest ich wiele i tylko jeden driver na team.
2. Włączono (wskaźnik już był, ale nie działał) wskażnik biegu, aczkolwiek nie działają kontrolki zmiany biegu i prędkościomierz.
3. Bardzo poprawiona fizyka. Jeździłem trochę na DoningtonGTL na def secie i o spin nie było wcale trudno; wystarczy zabrudzić opony i mieć za wysokie obroty na wyjściu z zakrętu.
4. Nieco poprawiona jakość tekstur
5. Dźwięki, no cóż, z moda DTM (wynika to z nazwy pliku), ale myślę, że pasują, gdyż nikt nie słyszał tego nowego cacka (napędzane Audi, więc dobre dźwięki wzięli), więc nie ma sensu na tym etapie robić dźwięków, które nie muszą mieć wiele wspólnego z realem.
6. Model zniszczeń; rozwaliłem zawiechę, więc myślę, że jest dobrze.

To na razie tyle, resztę zostawiam wam.
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość