Serwer rFactor

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Maniack So mar 07, 2009 12:40  Serwer rFactor

Witam,
ostatnio wraz z kilkoma przyjaciółmi planujemy otworzyć nową ligę. Mamy zamiar uruchomić jakieś ciekawe i nigdzie niespotykane serie. Problem w tym, że nie stać nas na wynajem serwera dedykowanego. Pomysł jest taki, aby wynająć serwer od kogoś, kto taki serwer ma na określone godziny. Pewnie i w większości lig serwer nie jest w 100% wykorzystywany i znalazłoby się jakieś miejsce dla nas.
W grę wchodzi serwer z dostępem do Windowsa. Ograniczone konto, gdzie była by możliwość zainstalowania własnego moda i bez problemu dostania się do panelu serwera dedykowanego. W grę wchodzi weekend (piątek-niedziela), co tydzień w godzinach wcześniej ustalonych.
Oczywiście warunkiem jest jakaś rozsądna cena. Mod to przedział 100-300 mega, planowane są 24 startujące osoby. Tory to wiadomo, zbyt dużo nie zajmują.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to prosiłbym o jakieś ceny i parametry serwera. Najlepiej w tym temacie, ponieważ może jeszcze ktoś inny takich serwerów poszukuje.
Maniack
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 16:54

Postprzez George So mar 07, 2009 12:49  Re: Serwer rFactor

Nie stać was? :o Jak byście uzbierali te 24 osoby to spokojnie moglibyście potargować się o cenę u firmy hostingowej... płacilibyście na miesiąc... z 5zł od osoby.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Javkens So mar 07, 2009 14:13  Re: Serwer rFactor

Mogę postawić serwer rF za 50zł miesięcznie:
Parametry:
2x 2.00+ GHz
2 GB DDR 2
10 mbps

Dodatkowo:
10gb ftp
rFactor WebView
Dostęp do ftp poprzez klienta ftp.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez Maniack So mar 07, 2009 21:22  Re: Serwer rFactor

George napisał(a):Nie stać was? :o Jak byście uzbierali te 24 osoby to spokojnie moglibyście potargować się o cenę u firmy hostingowej... płacilibyście na miesiąc... z 5zł od osoby.

Nie chodzi o to, żeby wyciskać kasę od ludzi, bo i tak serwer nie byłby w 100% wykorzystany.

Javkens napisz jeszcze na jakich warunkach miałbyś wynajmować serwer. Nie interesują mnie żadne LV, czy ftp. Tylko serwer, gdzie jest rFactor i gdzie jest łatwy dostęp i jego obsługa. Te 50 zł zależy od ilości godzin, osób, prosiłbym o jakieś szczegółowe informacje.
Maniack
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 16:54

Postprzez Javkens So mar 07, 2009 22:41  Re: Serwer rFactor

Serwer będzie stał 24/7. Wszystkie pliki możesz wrzucać na ftp, które będą później zainstalowane na serwerze. Zmian będę dokonywał ja i oczywiście dostaniesz hasło admina do serwera. Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej skontatkuj się ze mną na gg.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez Maniack N mar 08, 2009 9:44  Re: Serwer rFactor

Co mam rozumieć przez to, że zmian będziesz sam dokonywał, a ja tylko otrzymam hasło admina. Jeżeli mam zarządzać poprzez grę to odpada. Chciałbym mieć dostęp do Windowsa z ograniczonym i możliwościami, byle mógł uruchamiać rFactora i spokojnie tam zarządzać.

Cały czas wspominasz o 24 godzinach. Mnie to średnio interesuje. Czy np. jest możliwość korzystania z serwera w każdy piątek, sobotę, niedzielę od 19.00 do 21.00?
Maniack
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 16:54

Postprzez MatthewCeltic N mar 08, 2009 9:54  Re: Serwer rFactor

No to musisz se sam serv kupic, jestem w rFDrive i watpie ze ci daja dostep na pulpit bo cos namieszasz, typu pozmieniasz hasla itd, rowniez watpie ze sprzedaja ci server na 6 godzin w tygodniu.
Obrazek
Nie wieze w talent Roberta Kubicy...
Avatar użytkownika
MatthewCeltic
 
Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:13

Postprzez Javkens N mar 08, 2009 10:44  Re: Serwer rFactor

Maniack jak chcesz na 6h w tygodniu, to po co Ci dostęp do puliptu zdalnego? Przecież jak dostaniesz dostęp do Widnowsa to możesz sobie go włączać kiedy Ci się zechce ;p. Jeśli jesteś zainsteresowany taką ofertą jaką podałem we wcześniejszym poscie, skontaktuj się ze mną przez gg.
Lepszej chyba nie znajdziesz :lol:
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez @driano Wt kwi 14, 2009 12:13  Re: Serwer rFactor

Może temat trochę stary, ale warto go odkopać. Teraz w swojej lidze mam dwa serwery na stanie. Jeden nie jest w całości wykorzystywany i można się dogadać i chętnie udostępnię go osobom, które chciałyby mieć jakiś solidny sprzęt. Parametry w miarę dobre, łącze też niczego sobie, więc na lagi nie będziecie narzekać. Daję pełny dostęp do pulpitu zdalnego, można instalować mody, jakieś pluginy, programy pomocnicze, itp. Jest nawet możliwość, aby kilka osób korzystała z jednego sprzętu. Wszystko zależy od ilości osób oraz ile czasu zamierzacie wykorzystać serwer. Jestem skłonny do wszelkich negocjacji. Można pisać w tym temacie, na pw, maila, czy gdziekolwiek indziej, aby się ze mną skontaktować. Jak będzie trzeba to mogę podać więcej szczegółów na temat serwera.
Avatar użytkownika
@driano
 
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 21:13
Lokalizacja: LiDo - trochę inna liga!

Postprzez Javkens Wt kwi 21, 2009 21:53  Re: Serwer rFactor

Jeśli byłby ktoś zainteresowany to zwolniło się u nas miejsce na serwer dedykowany. Cena serwera na miesiąc wynosi 50zł i jest ona przeznaczona na pokrycie kosztów wynajmu u firmy hostingowej serwera dedykowanego, którego koszt wynosi ok. 250zł. Cena dosyć wysoka, a parametry takiej maszyny wystarczą na odpalenie kilku serwerów rF. Te 50zł jest całkowicie przeznaczone na opłatę dedyka. Dodatkowo nie robimy tak jak jeden z adminów pewnej ligi (nie chodzi mi tutaj o LiDo, ani o inne szanujące się ligi), że wynajmujemy serwer komu się tylko da, nie przejmując się lagami, a za pieniądze z wynajmu kupujemy sobie nagrody bez wiedzy tych którzy opłacili serwer, nie nagrody. Serwer staramy się utrzymać tanio, żeby składki ligowe starczyły na jakieś nagrody, na które od pół roku i tak nie ma :P
Jesli ktoś jest zainsteresowany, proszę o kontakt gg. Cena: 50zł. Do tego tradycyjnie: 10gb ftp,
rFactor WebView (demo:http://91.121.91.78:8080/default.aspx), dostęp do ftp poprzez klienta ftp.
I jeszcze parametry:
Parametry:
2x 2.00+ GHz
2 GB DDR 2
100 mbps

Jesli znajdzie się liga chętna na serwer, poproszę moderatorów o skasowanie postu.

Dodam jeszcze, że na naszym dedyku stoją serwery lig ILF1, Pit-Lane i od kilku miesięcy nie było żadnych zażutów odnośnie dłuższych awarii czy za wysokich pingów.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez piotreklobcio Wt cze 23, 2009 21:23  Re: Serwer rFactor

Javkens napisał(a):Jeśli byłby ktoś zainteresowany to zwolniło się u nas miejsce na serwer dedykowany. Cena serwera na miesiąc wynosi 50zł i jest ona przeznaczona na pokrycie kosztów wynajmu u firmy hostingowej serwera dedykowanego, którego koszt wynosi ok. 250zł. Cena dosyć wysoka, a parametry takiej maszyny wystarczą na odpalenie kilku serwerów rF. Te 50zł jest całkowicie przeznaczone na opłatę dedyka. Dodatkowo nie robimy tak jak jeden z adminów pewnej ligi (nie chodzi mi tutaj o LiDo, ani o inne szanujące się ligi), że wynajmujemy serwer komu się tylko da, nie przejmując się lagami, a za pieniądze z wynajmu kupujemy sobie nagrody bez wiedzy tych którzy opłacili serwer, nie nagrody. Serwer staramy się utrzymać tanio, żeby składki ligowe starczyły na jakieś nagrody, na które od pół roku i tak nie ma :P
Jesli ktoś jest zainsteresowany, proszę o kontakt gg. Cena: 50zł. Do tego tradycyjnie: 10gb ftp,
rFactor WebView (demo:http://91.121.91.78:8080/default.aspx), dostęp do ftp poprzez klienta ftp.
I jeszcze parametry:
Parametry:
2x 2.00+ GHz
2 GB DDR 2
100 mbps

Jesli znajdzie się liga chętna na serwer, poproszę moderatorów o skasowanie postu.

Dodam jeszcze, że na naszym dedyku stoją serwery lig ILF1, Pit-Lane i od kilku miesięcy nie było żadnych zażutów odnośnie dłuższych awarii czy za wysokich pingów.


Oferta jest nadal aktualna?
piotreklobcio
 
Dołączył(a): So paź 25, 2008 13:04

Postprzez Eryk Pt lip 17, 2009 20:56  Poszukuje serwera do ligi rFactor

Witam
Poszukuję serwera do ligi rFactor. Link do strony ligi: http://www.fmania2009.aaf.pl/news.php. Serwer najlepiej żeby był stabilny, może być za zapłatą. Kontakt z adminem: 2033846
Eryk
 
Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 19:35

Postprzez Kordas Wt lip 21, 2009 12:28  Re: Serwer rFactor

Poszukuję serwera dedykowanego dla ligi http://rodzinnaligaf1.jun.pl/
Kontakt na GG w sprawie dedyka: 13734510
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Postprzez Nokia Wt lip 21, 2009 13:18  Re: Serwer rFactor

Serwery pod rFactor

Mail: ligaf1pit@gmail.com


Numer GG podam po kontakcie mailowym :)
Ostatnio edytowano N sty 31, 2010 19:04 przez Nokia, łącznie edytowano 2 razy
Wiesz ze Agencja http://widely.pl Pozycjonuje z Pasją?
Nokia
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 8:14

Postprzez maxi22 Wt lip 21, 2009 15:44  Re: Serwer rFactor

Też poszukuję serwera dedykowanego dla ligi http://www.ligarfactorf1.aaf.pl/
Kontakt na GG w sprawie dedyka: 8440664
maxi22
 
Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 14:44
GG: 8440664

Następna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron