F1 TG 2009

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Lalu N mar 22, 2009 10:26  Re: F1 TG 2009

Moim skromnym zdaniem powinniście poprawić tekstury, bo Ferrari jest masakryczne (nawet na niskim poziomie detali). Modele też nie są na najwyższym poziomie (zwłaszcze Renault). Życzę powodzenia, ale wiedzcie, że mod wymaga jeszcze dużo pracy - w przeciwnym razie traficie do jednej szufladki z F1 2009 RL.
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez Semai N mar 22, 2009 10:36  Re: F1 TG 2009

zycze powodzenia ale na razie wyglada to nie najlepiej.

malowanie Renault jest do poprawki, modele Williamsa,FI i BGP sa takie same...
duuuzo pracy przed Wami jesli ten mod ma choc wygladac dobrze.

Fizyke tworzycie sami od podstaw czy modyfikujecie ktoras z dostepnych wczesniej (np BMW08)?
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez Damon N mar 22, 2009 10:39  Re: F1 TG 2009

No pierwsze 3 screeny nie grzeszą jakością, dlatego nie da się tego ocenić. Dlatego skupie się tylko na ostatnim obrazku, gdzie znajdują się 4 bolidy, a właściwie to 2 :razz: No bo moim zdaniem to jest tam tylko bolid BMW i ten który się u was nazywa Force India, Williams i BrawnGP. Zauważyłem to tylko dzięki temu, że są ustawione w tej samej pozycji. Cienie na autach nawet się pokrywają, nie mówiąc już o kształtach tych bolidów. No może przedni spojler się jakoś różni w Williamsie. Chociaż też nie, bo pierwszy z trzech płatów jest zamalowany na czarno i za to taki mylący efekt. Pierwszy i bardzo poważny błąd czyli używanie jednego modelu do wielu zespołów. Drugi równie poważny, tylne spojlery. Jeśli to ma być mod na sezon 2009 to skrzydła powinny być węższe. Ja tam natomiast widzę wszystkie z sezonu 2008. No i sądząc po waszej wiedzy błędów to chyba uważacie, że to skończone bolidy.
speed-crashday napisał(a):Wiemy że Ferrari ma złe numery kierowców
To jest najmniejszy szczegół.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SoBcZaK N mar 22, 2009 10:43  Re: F1 TG 2009

Poprawcie przynajmniej te tekstury żeby były ładniejsze. Bo modele ciężko na razie tak konkretnie ocenić ale tekstury psują ogólne wrażenie.
a w tym filmiku BMW to co wy graliście na strzałkach że ten silnik takiego szajba dostaje?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Lalu N mar 22, 2009 10:59  Re: F1 TG 2009

No więc ściągnąłem demo spodziewając się fatalnych tekstur, tymczasem zostałem mile zaskoczony. Nie ma żadnego porównania do RL - wszystko jest ostre, wyraźne - jakość jest zadowalająca. Nie jest to co prawda poziom MMG czy CTDP, ale na pewno o jedno oczko wyżej niż RFT. Tylko czemu nie ma reklamy Intela na tylnym skrzydle?
Co do modeli - Renault ma totalnie zjechany przód - nos, skrzydła. Ferrari całkiem, całkiem, a BMW - no cóż, tutaj jeszcze potrzeba trochę pracy.
Na koniec jeszcze raz odwołuyję to, co napisałem wcześniej o teksturach - jakość naprawdę przyzwoita.
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez SoBcZaK N mar 22, 2009 11:05  Re: F1 TG 2009

a fizyka? jest jakaś w miare sensowna czy dno?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez kmk N mar 22, 2009 11:09  Re: F1 TG 2009

fakt tekstury są znośne to największy plus tego moda,
renault jak dla mnie jest najgorsze głównie przez nos,
williams, FI i BGP, to jeden i ten sam model,
no i modeli nie ma co oceniać bo chyba wiekszosc to konwersje i to nie wasza zasługa, ani wina
nos w BMW kicha totalna, we wszystkich modach on wygląda jak "dziki penetrator" ciągle płaski, i nie schodzi w dół
a tak naprawde on taki nie jest wystarczy pooglądać troche fotek z bocznych ujeć
i w demie jest błąd, gdy samochody stoją w garażach i włacze zewnetrzna kamere z toru, to nie widać całych bolidów tylko same zawieszenie lub inne elementy (mam ustawioną widocznośc dla 12 bolidów, a w grze było tylko 6 wiec to nie tego wina)

P.S. czekam na wypowiedź hida :D
kmk
 

Postprzez Lalu N mar 22, 2009 11:13  Re: F1 TG 2009

SoBcZaK, fizyka podobna, jak w RFT 3.1.
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez Razor N mar 22, 2009 11:31  Re: F1 TG 2009

No no. Nawet fajne demko. Jest to dużo lepsze od RL. Fizyka jak i pare rzeczy są z RFT. Wystarczy czekać na full wersje ;) Mam nadzieję że poprawicie bolidy Williamsa, FI i Brawn GP.
Zapowiada się naprawdę ciekawy mod.
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Teliss N mar 22, 2009 11:39  Re: F1 TG 2009

Jak na dzień dzisiejszy to katastrofa, bolidy są tylko okropne, nie wiem jak wy to robicie, że takie niepodobne są do tych z reala...


SoBcZaK napisał(a):a fizyka? jest jakaś w miare sensowna czy dno?



Dno... musiałem sprawdzić czy na pewno mam pomoce wyłączone.
Ostatnio edytowano N mar 22, 2009 13:05 przez Teliss, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Teliss
 
Dołączył(a): N maja 06, 2007 14:08

Postprzez hideto N mar 22, 2009 12:15  Re: F1 TG 2009

jak zobaczyłem Toyotę to już nie chciałem widzieć nic więcej, ale obejrzałem dalej i williams, FI i BGP to ten sam model... no panowie. Dużo jeszcze pracy przed wami.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kostrzewus N mar 22, 2009 13:47  Re: F1 TG 2009

Najlepiej było nie zamieszczać na tym forum linków do modu, filmików i screenów, bo to wiadome było, że tylko spotkacie się z krytyką.
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez Master N mar 22, 2009 13:50  Re: F1 TG 2009

kostrzewus napisał(a):Najlepiej było nie zamieszczać na tym forum linków do modu, filmików i screenów, bo to wiadome było, że tylko spotkacie się z krytyką.


Ale co Ty sugerujesz? Modele, textury są po prostu słabe i wymagają poprawy. Nie możesz powiedzieć na coś złego, że jest dobre. Macie obsesję na punkcie krytyki?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez kmk N mar 22, 2009 13:53  Re: F1 TG 2009

kostrzewus napisał(a):Najlepiej było nie zamieszczać na tym forum linków do modu, filmików i screenów, bo to wiadome było, że tylko spotkacie się z krytyką.

powiem Ci że w histori tego forum było kilka pochwał,
ja pamietam jak hid pochwalił mastera za jego malowanie mcl bodajże :P
wiec nikt z góry na krytyke skazany nie jest o ile ta rzecz jest zrobiona dobrze
kmk
 

Następna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości