F1 TG 2009

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Lalu Pt mar 27, 2009 17:37  Re: F1 TG 2009

Tylko czemu takie kanciaste :razz: A w Toro Rosso ten byk chyba powinien być na całej pokrywie silnika, a nie na kawałku płetwy.
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez kmk Pt mar 27, 2009 18:06  Re: F1 TG 2009

speed-crashday napisał(a):Mamy STR i RBR, oczywiście w próbnej wersji:
http://images36.fotosik.pl/88/a3fc202d56d68e95.jpg
http://images38.fotosik.pl/88/76fb6b6561de9325.jpg
Wiemy o malowaniu STR, brakuje numeru z boku

w bolidzie STR wloty powietrza są inne niż w RBR ze wzgledu na inne chłodzenie silnika ferrari
a tu obydwa bolidy takie same są,
kmk
 

Postprzez Lalu Pt mar 27, 2009 18:24  Re: F1 TG 2009

I STR chyba nie ma płetwy rekina :???:
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez speed-crashday Pt mar 27, 2009 19:44  Re: F1 TG 2009

To są te same modele, dlatego tak jest, w prawdzie to jest model RBR, na który nałożyliśmy malowanie STR aby ewentualnie coś poprawić
Avatar użytkownika
speed-crashday
 
Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 13581006

Postprzez KubuŚ Pt mar 27, 2009 22:46  Re: F1 TG 2009

Nie wiem czy grupa osób negatywnie komentujących zauważyła, iż grupa wystawiając screeny pokazuje na jakim etapie są. Idąc tym tokiem rozumowania to np. takie firmy jak MMG, CTDP też nie powinny pokazywać swoich screenów przed wypuszczeniem moda. Ponadto trzeba zauważyć że jest to jedyna polska grupa która próbuje tworzyć coś swojego. Więc poczekajcie na efekt końcowy a nie komentujecie i szukacie specjalnie zaczepki, bo najlepiej jest dołować kogoś niż samemu stworzyć coś swojego. Ja np hajate mówie że kaski stworzone przez ciebie też nie są idealne i wymagają poprawek, są na bdb. poziomie ale trzeba dalej pracować aby osiągnąć ideał. Więc chłopaki nie zniechęcać się i po błędach do celu !. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
KubuŚ
 
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 7:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
GG: 7924021

Postprzez hideto Pt mar 27, 2009 22:56  Re: F1 TG 2009

Widzę że zostałem wywołany do tablicy...

Kubusiu i cała reszto gawiedzi.

Nie wiem czy zauważyliście, ale CTDP, FSOne, MMG poprawia niedoróbki bolidów na poziomie 3ds max'a. Screeny które oglądacie z prezentacjami gotowych bolidów nie są nawet zbliżone jeszcze do rFactora i jeszcze nigdy nie miały z nim nic wspólnego. Jest jednak różnica, zrobić kaszaniasty model, wstawić do gry i powiedzieć 'to nie są finalne bolidy, będą zmienione'. To jest oznaka braku profesjonalizmu, albo raczej próby obrony przed krytyką której się nie spodziewali.

Także nie wiem co to za argument "Ponadto trzeba zauważyć że jest to jedyna polska grupa która próbuje tworzyć coś swojego." No i co tutaj też wszystkie błedy zwalimy na zespół BMW ? Jak coś jest złe to trzeba to otwarcie powiedzieć, a nie gadać 'nie no mogło być lepiej ale że jesteście z polski to jest super', jakoś nie zauważyłem żeby praca moja i Miguela się czymkolwiek różniła... mimo że ja jestem z polski a on z Katalonii... Nie dostałem '+ 5 punktów do photoshopa, +3 do odzwierciedlenia rzeczywistości i +20 do pracowitości'...

Na prawdę polecałbym co poniektórym, najpierw pomyślcie zanim będziecie się próbować w marny sposób wybraniać.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sato1991 Pt mar 27, 2009 23:18  Re: F1 TG 2009

Panowie, wiem że to skrywacie w sobie bo "boicie się że dostaniecie bana". Wszyscy myślicie że hideto to jakiś nienormalny człowiek, że on się nie zna. Ale on po prostu patrzy na świat pod innym kątem.

Grupa TG nie jest jakąś super grupą która robi mody do rF. Oni zaczynają od podstaw, nie mają jeszcze takiego doświadczenia. Tak w ogóle, kto porównuje TG do np. CTDP? To już jest inna liga, CTDP zna się na rzeczy.

Poza tym niektórzy zachowują się tak samo jak w stosunku do Roberta Kubicy. Mówią że jest słaby, że nie umie jeździć. Ludzie, on jest jeszcze młody, a my za dużo od niego wymagamy. Chcemy, żeby był mistrzem od zaraz. Ale doświadczenie zdobywa się stopniowo i dobre wyniki przyjdą w swoim czasie. Tak samo jak z grupą TG. Chcemy, żeby mod był idealny, żeby dorównywał CTDP, MMG. Ale oni dopiero nabierają doświadczenia, uczą się na błędach. A "dobry mod" przyjdzie z czasem.

Więc czasami spójrzcie z innej perspektywy, i powiedzcie: "Jak na nowicjuszy, całkiem nieźle."
Nico Rosberg - najładniejsza kobieta w F1.
Sato1991
 
Dołączył(a): N wrz 21, 2008 19:11

Postprzez Audi So mar 28, 2009 9:35  Re: F1 TG 2009

KubuŚ napisał(a): Ponadto trzeba zauważyć że jest to jedyna polska grupa która próbuje tworzyć coś swojego.


I dlatego ma miec jakąś ulgę, przywileje? :P

Poza tym każdy ma prawo wyraźic swoje odczucia na temat tego moda. Skoro pokazują screeny, to muszą sie liczyc z ocenami. Jak tak bardzo ich bolą te dygresje to niech nie pokazują czegoś, nad czym jeszcze pracują. Jak ukończa, to pokażą screeny z już gotowego moda :-P
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość