CTDP 1998

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez FORTI 94 Pt paź 02, 2009 6:08  CTDP 1998

http://www.virtualr.net/f1-1998-first-ferrari-previews/

Wreszczie cos starszego :smile: W wcp '97 gralem i spodobał mi sie.Teraz wychodzi cos znacznie lepszego.Ahh nie moge sie doczekac :grin:
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez Schumacher Pt paź 02, 2009 13:48  Re: CTDP 1998

O ich projekcie wiadomo już od bardzo dawna, a właściwie o konwersji z F1 Challenge do rFactora. Na to dzieło przyjdzie jeszcze długo poczekać ale mam nadzieję że znów pokarzą na co ich stać w końcu to po MMG najlepsza grupa Modderów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez hideto Pt paź 02, 2009 15:51  Re: CTDP 1998

Schumacher napisał(a):O ich projekcie wiadomo już od bardzo dawna, a właściwie o konwersji z F1 Challenge do rFactora. Na to dzieło przyjdzie jeszcze długo poczekać ale mam nadzieję że znów pokarzą na co ich stać w końcu to po MMG najlepsza grupa Modderów.


nie żartujmy, MMG jest jeszcze mimo wszystko gorsze od CTDP.

Model nie powala, w zasadzie wygląda bardzo źle. Mam nadzieję, zrobią modele od zera jednak.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Schumacher Pt paź 02, 2009 16:57  Re: CTDP 1998

Dla mnie tak ponieważ jest tu wyważony stosunek pomiędzy jakością modów ich fizyką i czasem ukończenia. MMG to MERCEDES zaś CTDP to MAYBACH na którego trzeba dłużej czekać jednakże odpłaca się to niezrównaną jakością.

Z tego co się orientuję (sprawdzając ich stronę wprawdzie już dawno) nie będą tworzyć modeli od podstaw a zajmą się ich konwersją....tak czy siak lepiej sprawdzić to choćby na rfactorcentral
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron