Drżący gaz i hamulec w rFactor

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Voltare So paź 31, 2009 10:59  Re: Drżący gaz i hamulec w rFactor

Z tego linku nie, ale wcześniej była ta sama aukcja u tego samego sprzedawcy i właśnie zamówiłem tam DFP, a więc to samo :) i właśnie czekam na dostawę :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez nEoDaViS So paź 31, 2009 11:50  Re: Drżący gaz i hamulec w rFactor

Jak dojedzie, napisz czy wszystko ok, itp. itd. :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez Voltare Wt lis 03, 2009 16:41  Re: Drżący gaz i hamulec w rFactor

Dzisiaj dostałem kierownicę i choć nie jestem ekspertem i nie obsługiwałem wielu kierownic tą mogę polecić w 100%, w porównaniu z moim starym r220, DFP to kompletnie inny świat :D, na razie nie jeździłem zbyt dużo bo nie miałem na to czasu, ale po przejechaniu 5 okrążeń na nowej kierownicy (zważając na to że pierwszy raz miałem okazji doświadczyć FF z prawdziwego zdarzenia) miałem tylko 1sek. straty do mojego najlepszego czasu na Interlagos który ustanowiłem na starym sprzęcie.
Tak więc jeżeli masz jakieś wątpliwości, nie zastanawiaj się i kupuj :), nie wiem jak to będzie z perspektywy czasu, ale na razie kierownica spisuje się cudownie ;)
P.S Ta kierownica co ją kupiłem jest Rev.B a zważając na to że kupiłem ją u tego samego sprzedawcy co tutaj http://allegro.pl/item801208206_logitec ... _w_wa.html, ta także powinna być Rev.B
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez nEoDaViS Śr lis 04, 2009 16:39  Re: Drżący gaz i hamulec w rFactor

Kurde, oni naprawde ją zdejmą za 8dni, czy to tylko taki chwyt marketingowy?? :o
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez Voltare Śr lis 04, 2009 19:25  Re: Drżący gaz i hamulec w rFactor

Nie bój się skończy się ta dadzą następną bo pewnie trochę tego sprzętu jeszcze mają bo nie schodzi im wszystko na każdej aukcji :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość