Samochód nie chce jechać

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Kara Nocny Cień So lis 07, 2009 0:55  Samochód nie chce jechać

Problem jest następujący.

Pobrałam sobie tego moda do rfactor.
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... 0Du%20Mans

Gdy stawiam serwer pokazuje się komunikat że tego samochodu nie mogę użyć. W zasadzie na każdym torze, tych oryginalnie zainstalowanych i tych z paczek do F1.
Można to jakoś obejść?
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez Sycior So lis 07, 2009 9:47  Re: Samochód nie chce jechać

Pewnie chodzi ci o brak doświadczenia(experience) na początku w tym modzie można tylko jeździć autami klasy GT2 bodajże.
Wchodzisz w folder z grą domyślnie C:\ProgramFiles\rFactor wchodzi w katalog UserData\NazwaTwojegoProfilu edytujesz notatnikiem plik ILMS.cch. Tam gdzie jest napisane experience piszesz ile tam ci potrzeba. U mnie wygląda to tak:
Kod: Zaznacz cały
//[[gMa1.002f (c)2007    ]] [[            ]]
[CAREER]
Experience=1215752212
Money=298625021
CurSeasIndex=0
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości