Liga rFactor - co i jak?

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez ryan Wt gru 29, 2009 11:19  Liga rFactor - co i jak?

Siemka, dziś naszło mnie by zrobić coś wreszcie ze swojego rFactora. Nie mam kierownicy, gram na klawiaturze (ew. gamepadzie). Chciałbym zapisać się do jakiejś ligi, jednak nie wiem z czym to się je.. Trzeba zdać licencje jakieś czy coś? I czy są jakieś w najbliższym czasie pojedyncze wyścigi żeby się wypróbować? :)
ryan
 
Dołączył(a): Pt maja 16, 2008 16:53

Postprzez Lalu Wt gru 29, 2009 11:41  Re: Liga rFactor - co i jak?

Każda liga ma swoje zasady i regulamin - jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć musisz skontaktować się z kimś z danej ligi.
Lalu
 
Dołączył(a): Pt paź 24, 2008 19:07
Lokalizacja: Szczecin
GG: 13817997

Postprzez Razor Wt gru 29, 2009 11:56  Re: Liga rFactor - co i jak?

Kod: Zaznacz cały
http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=2126&p=460964#p460964

Tutaj masz listę lig i eventów ;)
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość