Problem z rFactorem

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Marcin majster Śr gru 30, 2009 21:02  Problem z rFactorem

Witam.
Mam taki problem z rFactorem. Mianowicie gierka mi się tnie na moim kompie. Wydawało by to się wcale takie nienadzwyczajne gdyby nie fakt iż kompa mam nie najgorszego:
- AMD Athlon 64x2 Dual Core 5200+2.59GHz
- 4GB pamięci RAM
- NVIDIA GeForce 9600 GT 512MB
- 250 GB dysk twardy
- Windows XP Home Edition
Komp jest nie najgorszy a gra potrafi się zacinać nawet na najniższych detalach pomóżcie plis.
Z góry dzięki.
Marcin majster
 
Dołączył(a): So lis 17, 2007 23:24

Postprzez Martinvicius Śr gru 30, 2009 21:04  Re: Problem z rFactorem

Podstawa, sterowniki do grafiki, Dx najnowszy, system bez śmieci zrobiony? Na takim kompie powinien działać bez problemu.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Martinvicius
 
Dołączył(a): Cz maja 17, 2007 15:38
GG: 4055909

Postprzez hideto Śr gru 30, 2009 21:23  Re: Problem z rFactorem

Zasadniczo to temat jest do zamknięcia, bo o takich rzeczach piszemy w 'rFactor ogolnie' ew. w 'kąciku majsterkowicza'...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości