F1-S-R 93

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez rolnik sam w dolinie So mar 13, 2010 22:57  Re: F1-S-R 93

zapewne masz włączoną asystę jazdy w pit-lane
F10 przycisk odpowiada za wyłączenie (lub F12 nie pamiętam dokładnie)
i używaj opcji "edytuj" zamiast pisać drugiego posta
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez czamian Wt mar 16, 2010 14:51  Re: F1-S-R 93

napoleon777 napisał(a):Ja chetnie, ale ligi żadej nie posiadam, jestem zwykłym szarym kierowcą.


wpisz sobie w google Fun Racing tam na tym beda smigac
czamian
 
Dołączył(a): Wt mar 27, 2007 12:43

Postprzez napoleon777 Wt mar 16, 2010 17:37  Re: F1-S-R 93

Nie do końca jest to o co mi chodziło(szukam pełnowymiarowej ligi na czymś starszym, począwszy od WCP 1999 w dół), ale mimo wszytsko bardzo dziękuję.
Obrazek
Avatar użytkownika
napoleon777
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 14:19
GG: 11625582

Postprzez Magic Pt kwi 02, 2010 11:23  Re: F1-S-R 93

Nie wiem czy wiecie, ale do tej fantastycznej modyfikacji ukazało się uaktualnienie okraszone numerkiem 1.2:

Mirror 1:
Kod: Zaznacz cały
http://maru.lunarmania.com/~f1sim0/F1SR%201993%20V1.2.7z

Mirror 2:
Kod: Zaznacz cały
http://www.megaupload.com/?d=OSI8QC4F


Wszystkie tory autorstwa F1-S-R 93 możecie pobierać z tematu na ich forum, a ostatnio ukazało się ich sporo:
Kod: Zaznacz cały
http://f1-sim-racer.co.uk/forums/index.php?topic=1354.msg16445
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez Arti Pn kwi 05, 2010 11:06  Re: F1-S-R 93

A czy ktoś nie ma od nich toru w Barcelonie?
F1 Seven...
Avatar użytkownika
Arti
 
Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 17:42
Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Postprzez MarK Pn kwi 05, 2010 11:44  Re: F1-S-R 93

Po zapoznaniu się z modem muszę stwierdzić, że nie odpowiada mi kolosalna podsterowność tych bolidów (nawet po zbiciu setem) i dźwięki cienkie, więc w porównaniu z modem 91 wybieram właśnie tamten :-) .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez hideto Pn kwi 05, 2010 11:47  Re: F1-S-R 93

no niestety podsterowność jest zabójcza chociaż to może nasze spaczenie ? jeździliśmy bolidami które są przyklejone do asfaltu przy 100 km/h to teraz nie umiemy się przestawić na wolniejsze pokonywanie zakrętów takimi bolidami...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez napoleon777 Pn kwi 05, 2010 11:49  Re: F1-S-R 93

No fakt, zreszta jak przesiadłem sie z F1 Challenge 99-02 na rFactor też grymasiłem że rF jest do dupy, ale takie są początki, wtedy aero nie było takie doskonałe jak teraz, trzeba sie przyzwyczaic i tyle w teamcie.
Obrazek
Avatar użytkownika
napoleon777
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 14:19
GG: 11625582

Postprzez ice Pn kwi 05, 2010 12:08  Re: F1-S-R 93

Bolidy są podsterowne, ale głownie w wolnych zakrętach, w szybkich mozna sie fajnie bawic nadrzucając tyłem, w wolnych niestety nawet przy najlepszym secie podsterownosc zostaje, dzwieki są jakie są, jedynie Ferrari jakos brzmi, jednak do F1 1991 LE to lata swietlne jak dla mnie... i ostatnia rzecz ktora mi w tym modzie lekko przeszkadza to kształt kół z kamery kokpit albo T-cam, sa jakies strasznie pokrzywione, wygladaja jak w F1 Challenge, co ciekawe gdy spojrzymy w bok kola maja juz normalny kształt... Gdyby ktos miał jakas dobra kamerke z ktorej kola wygladaja normalnie to fajnie jakby sie podzielil.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez MarK Pn kwi 05, 2010 12:56  Re: F1-S-R 93

hideto napisał(a):no niestety podsterowność jest zabójcza chociaż to może nasze spaczenie ? jeździliśmy bolidami które są przyklejone do asfaltu przy 100 km/h to teraz nie umiemy się przestawić na wolniejsze pokonywanie zakrętów takimi bolidami...

Kto jeździ ten jeździ ;) . Wole zabójczą nadsterowność przy przyspieszaniu z małych prędkości w GPC 79 niż zabójczą podsterowność tutaj :-) .

Co do moda - jeśli ktoś używa go w lidze to proponuję zakazać jeździć na kamerze z kokpitu w Benettonie. To jest niewykonalne by było bezpieczne :-D .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez pawel92setter Wt kwi 06, 2010 17:24  Re: F1-S-R 93

Podzielam zdanie kolegów, że mod jest znakomity, niestety ja jestem już dużo gorszy (a na Brands to w ogóle :???: ) i mam duży problem... Mianowicie, ciężko mi jest poprawnie wystartować, jeżdżę bez pomocy i jeśli nie wykręcę bączka, to bolid strasznie wolno przyśpiesza i tracę na samym starcie z jakieś 50 metrów.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Master Wt kwi 06, 2010 17:44  Re: F1-S-R 93

Startuj standardowo. Wbij jedynkę jak już stoisz na polu startowym. Wciskasz sprzęgło. Gaz nie do końca (cały czas trzymaj sprzęgło) jak zgasną światła puszczasz sprzęgło i gazu dodajesz na wyczucie.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez hideto Wt kwi 06, 2010 18:05  Re: F1-S-R 93

jeździłeś tym modem ? na 1 zwłaszcza niskich obrotach silnik zachowuje się dziwnie. są wyraźne skoki mocy i fragmenty w których silnik się lekko dławi, bardzo ciężko jest to wyczuć... a kontrolować poślizg w tym bolidzie nie sposób, zbyt duża moc w porównaniu do przyczepności
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ice Wt kwi 06, 2010 18:14  Re: F1-S-R 93

Niestety... mozemy wcisnac 80% gazu a bolid i tak bedzie sie przydławiał na starcie.
Mysle ze najlepszm sposobem na start jest na samym początku zerwac przyczepnosc zeby sie w miare szybko oderwac z miejsca, pozniej lekko odpuscic zeby załapac przyczepnosc i potem juz stopniowo dodawac gaz.. chociaz wszystko zalezy do przelozen, z tego co pamietam na krotkim i dlugim pierwszym biegu rusza sie dosc bezpiecznie najgorzej jest na srednio długim przelozeniu.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości