porady dla żółtodzioba

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez dj-raduc Wt mar 16, 2010 16:02  porady dla żółtodzioba

witam jestem tu nowy a takze zaczalem niedawno w r factor. mam moda na sezon 2010 f1. nie rozumiem 2 rzeczy. po pierwsze w kwalifikacjach mam 3 okrazenia, po 1 okrazeniu pojawia sie flaga szachownica, po 2 okrazeniu pisze ze mam pamietac a by nie przekroczyc maks liczby okrazen i zjechac do boksu wiec po 3 okrazeniu zjezdzam i nie wiem gdzie wjechac, w boksie moja ekipa czeka na mnie jak do zmiany opon podjezdzam i nic wiec wjezdzalem nawet do garazu i nic. teraz druga rzecz, a mianowicie wyscig... mam ustawione 13 okr. konczac ostatnie okrazenie wszyscy zamiast jachac na mete to zjezdzaja do boksów a ja przekraczajac mete jestem chyba zdyskwalifikowany bo widnieje czarna flaga a obok szachownica. pomozcie mi.
dj-raduc
 
Dołączył(a): Wt mar 16, 2010 15:55

Postprzez juras70 Wt mar 16, 2010 18:18  Re: porady dla żółtodzioba

Takie problemy to normalka w rf
Ale dlatego że to bardziej gra on-line
Najlepiej pojeździj na normalnym modzie testy, a potem dołącz do jakiejś słabszej ligi :-P
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron