Formula Armaroli

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Matie So kwi 03, 2010 15:38  Formula Armaroli

Four months after officially opening for business, Reiza Studios are giving everybody a sample of their talent by releasing the free Formula Armaroli car for rFactor.

Made in co-operation with Armaroli Simulators, the Formula Armaroli car is a fictional open-wheel race car modelled after 80s Formula One machinery. The car weighs 540 kilos and is powered by a 650hp turbo engine, bringing some of the best action in Grand Prix history to the simulation.

The car comes with RealFeel-compatible physics and several upgrade options, including the choice of either analog or digital cockpit gauges and three different shifting options.

Based in Brasil and founded by Renato Simioni and Fernando Oliveira Jr., Reiza Studios have managed to recruit some of the rFactor community’s most talented modders, including The Lonely, SLN, afborro and Niels_at_home.


Od siebie dodam, że mod jest naprawdę świetny, tak ładnie zrobionego bolidu dawno nie widziałem. Fizyka też stoi na bardzo wysokim poziomie, nie za łatwa, ani nie za trudna. O dźwięku się nie wypowiem, bo się nie znam. Warto jeszcze wspomnieć o świetnie zrobionym kokpicie, jest to jeden z nielicznych dodatków, w którym jeżdżę w kamerze z kokpitu :) To tyle ode mnie, zachęcam do ściągania :P
download: http://www.filefront.com/16011409/Formu ... 1.0rF.exe/
opis i screeny: http://www.virtualr.net/formula-armarol ... /#comments
Matie
 
Dołączył(a): N maja 17, 2009 17:30

Postprzez prawy So kwi 03, 2010 16:30  Re: Formula Armaroli

Ściągnąłem i mnie zatkało.
Świetnie wykonany bolid, szczególnie kokpit kierowcy, fizyka bardzo fajna, przyjemnie się jeździ, czuć, że jest to wiekowy bolid. Dźwięki, cóż nie znam się zbytnio na tym, ale jak dla mnie w porządku, szczególnie podobają mi się za bolidem :)
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości