Jaki zestaw najlepszy?

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez hideto Wt maja 18, 2010 20:12  Re: Jaki zestaw najlepszy?

nEoDaViS napisał(a):Najlepsze mody, czyli ~90% wszystkich modów F1 xD

Jednak FSONE 2007 zamieniłbym na MMG 2007 :-)

ja bym w zestawieniu w ogóle nie wymieniał fsone czy rft, nie ten kaliber. Tak samo mod z roku 85 uważam za 'pseudo pro', to samo tyczy się w sumie modu z roku 79 ale powiedzmy że ma on uznanie wśród community.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez napoleon777 Wt maja 18, 2010 21:08  Re: Jaki zestaw najlepszy?

ten 79 jest łatwy i przyjemny, co do 85 do dzisiaj opanowałem tylko słabiutkie minardi, brabhamem i lotusem nie da sie grać, MMG 07 mi nie pasi, wole FSONE 07, poleciłem to co uważałem za godne polenia wg. zasady nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe, to tak jak ze sprzeczkami o gust do muzyki, w żadnym razie nie można tego uznać tak prostoliniowo jak HWDP kontra HWDK.
Obrazek
Avatar użytkownika
napoleon777
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 14:19
GG: 11625582

Postprzez hideto Wt maja 18, 2010 21:18  Re: Jaki zestaw najlepszy?

co do gp79. Patrząc na onboardy z tamtych lat to mnie śmiech zalewa... kierowcy traktowali te bolidy jak taczki do wożenia gnoju, a ten mod zachowuje się jakbyś miał drewniane koła a nie opony szerokie na prawie pół metra
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gornik Wt maja 18, 2010 21:42  Re: Jaki zestaw najlepszy?

Cóż, dlatego ja powiedziałem że każdy preferuje inne mody. A najlepszym tego przykładem jesteście wy.
Więc najlepiej jest nie pytać ale samemu przetestować.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Sato1991 Cz maja 20, 2010 9:33  Re: Jaki zestaw najlepszy?

Według mnie ten temat jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak bardzo nie potrzebny, że chętnie wnoszę o jego zamknięcie. A żeby nie było OT, to dodam, że dla mojej Krysi najlepszy zestaw poproszę.
Nico Rosberg - najładniejsza kobieta w F1.
Sato1991
 
Dołączył(a): N wrz 21, 2008 19:11

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron