FSONE 2010

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Artello96 N sty 09, 2011 13:25  Re: FSONE 2010

ExiT napisał(a):Kamerka ciut za nisko, ale ogólnie jest fajnie.


Z tego co pamiętam to kamery także nie były ich mocną stroną. Po wydaniu ich moda na pewno znajdzie się ktoś kto je poprawi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez Sato1991 N sty 09, 2011 14:53  Re: FSONE 2010

Poważnie, skrzydła w F2008 były chyba mniejsze od tych lusterek
Nico Rosberg - najładniejsza kobieta w F1.
Sato1991
 
Dołączył(a): N wrz 21, 2008 19:11

Postprzez Diesel92 N sty 09, 2011 21:56  Re: FSONE 2010

Przynajmniej im dobrze służą w czasie wyścigu
Nie wymagaj od innych tego, czego sam nie możesz im zagwarantować
Avatar użytkownika
Diesel92
 
Dołączył(a): Wt sie 18, 2009 16:55
Lokalizacja: Legnica
GG: 7474772

Postprzez hideto N sty 09, 2011 21:59  Re: FSONE 2010

i najprawdopodobniej taki jest ich cel.

Fsone to nie są amatorzy, którzy odwzorują bolid i wstawią lustro łazienkowe jako te dwa po bokach.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez motocyklista11 Śr sty 12, 2011 12:27  Re: FSONE 2010

Wygląda fajnie. Jedyne co mi jak zwykle się nie podoba to dźwięki... Nie wiem jakie są możliwości rFactora w tej kwestii ale oprócz dzwięków z Formuły IS (te oryginalne, zwłaszcza dzwięk z kamery za bolidem) żadne mi się nie podobaly. Wszystkie brzmią płasko i mało płynnie. (jakby pozlepiane dźwięki z różnych silników). Wiem że dla wiekszości z tego forum może to malo ważne ale dla mnie bardzo. Te z F1 Codemasters są juz dużo lepsze choć daleko im do oryginału. Zastanawiam sie czy byloby możliwe przenieść je do rF... Bylem na kilku GP w swoim życiu i dźwięk tych maszyn poprostu mnie powala...
-Royal-
Avatar użytkownika
motocyklista11
 
Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 11:39

Postprzez __kamil__ Pt sty 28, 2011 10:59  Re: FSONE 2010

A ja mam skromne pytanie może głupie ale ciągle mnie to nurtuje.
Żaden z modów do rF nie jest uznawany jako oficjalny żadnego nie ma w sklepach do kupienia itp domyślam się że raczej za darmo nie siedzą po 5 -10 h dziennie żeby zrobić komuś frajdę , kto to sponsoruje ?
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt sty 28, 2011 11:04  Re: FSONE 2010

domyślam się że raczej za darmo nie siedzą po 5 -10 h dziennie

nie znam takieco co by codziennie po 7h siedział :P
nikt tego nie sponsoruje
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez gornik Pt sty 28, 2011 11:06  Re: FSONE 2010

Nikt, mody to mody. Gdyby to była gra, oficjalna, to by musiała mieć licencję. A z tym się wiążą różne inne rzeczy.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez BMW driver Pt sty 28, 2011 16:02  Re: FSONE 2010

sponsorzy są, ale nie płacą moderom, tylko utrzymują stronę internetową i tego typu sprawy.
Avatar użytkownika
BMW driver
 
Dołączył(a): Pt sie 29, 2008 19:18
Lokalizacja: Kraczkowa

Postprzez __kamil__ Pt sty 28, 2011 22:56  Re: FSONE 2010

To dla mnie mija się to z celem skoro tak po co się męczyć dla innych ?
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez BMW driver Pt sty 28, 2011 23:31  Re: FSONE 2010

bo niektórzy czerpią przyjemność z tworzenia czegoś ciekawego, związanego z tym co kochają i ze świadomości, że z twojej ciężkiej pracy będzie korzystać wiele ludzi, miło spędzając czas, dziękuje bardzo za uwagę.
Avatar użytkownika
BMW driver
 
Dołączył(a): Pt sie 29, 2008 19:18
Lokalizacja: Kraczkowa

Postprzez Rogerrabbitek Pt sty 28, 2011 23:42  Re: FSONE 2010

Paradoks polega na tym, że ludzie tworzący z pasją nawet bez wynagrodzenia robią rzeczy naprawdę dobre (wiele modów do rFactora). Jednocześnie "profesjonaliści" dysponujący oficjalną licencją F1 tworzą taką niedopracowaną grę jak F1 2010 Codemasters. Wniosek wg mnie jest taki: pieniądze to nie wszystko!
Rogerrabbitek
 
Dołączył(a): N lut 28, 2010 14:20

Postprzez christoff.w Wt mar 01, 2011 17:50  Re: FSONE 2010

To niech sie spiesza z tym modem bo juz za chwile 2011 roku sezon sie zaczyna a oni jeszcze poprzedniego nie zrobili.Cos mi sie wydaje ze chyba wszyscy na Codi nawalaja? ;)

p.s: "rzeczy naprawdę dobre"? Chyba zartujesz Rogerrabbitek. Moze i fizyka ok,moze i troche lepsza od Codi (chociaz czy ja wiem,tak obiektywnie patrzac? Trudniej,beznadziejniej, nie znaczy lepiej.Przeciez tam pracowali profesjonalisci a nie jacys wegrzy ze swoim amatorskim RFT bazujacym od lat na bodajze pierwszej wersji F1 na rFactorze itp.) Ale z ta grafika to juz mogliby cos zrobic, bo wola o pomste do nieba. I te dzwieki (tragedia). Poprawki wyszly i wedlug mnie niczego tej grze nie brakuje.Powtarzam jeszcze raz, ze obiektywnie (bo gram i w to i w to) to jednak jak sobie wylaczysz wszystkie wspomagania w F12010 to jest naprawde ciezko i wszystko wyglada chyba prawie jak w realu patrzac jak zachowuja sie bolidy w realu.Pewnie zaraz mnie ktos zje za pisanie tutaj o grze od Codemasters, ale taka jest wedlug mnie prawda i nic tego nie zmieni a dla sympatykow obu gier polecam pozostanie w swoim "matrisie" bo o gustach sie nie dyskutuje.Jedynie Ferrari Academy mnie zaskoczylo pozytywnie,no ale to juz inna bajka i zapewne sami kierowcy jezdza na tego typu symulatorach a nie w rF czy tez F12010,chociaz w sieci mozna zobaczyc jak kilku kierowcow w tym sam Hamilton zasuwa,choc moze troche dla zabawy w nowy produkt Codi,widocznie cos w tym jest ze wybral akurat te gierke(?) ;)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez rolnik sam w dolinie Wt mar 01, 2011 20:24  Re: FSONE 2010

Przeciez tam pracowali profesjonalisci

patrząc na stopień odwzorowania detali w modelach w f1 2010 od codemasters to myślę że znamy wielu dużoooo bardziej profesjonalnych moderów niż Panowie z codies,
śpieszyć się na pewno nie będą, bo brakuje im grafików 3d wzięli jednego alexa z lmt który kiedyś chciał bardzo dla nich pracować, zrobił im 3(chyba) bolidy i spasował bo nikt oprócz niego nic nie robił (tak wieść niesie)
brak siły przerobowej = małe tempo pracy

i nie porównuj proszę płatnego f1 2010 z modami tworzonymi za darmo
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez christoff.w Śr mar 02, 2011 13:06  Re: FSONE 2010

No zgadza sie,ale obiektywnie ta gra wyglada i gra sie w nia duzo lepiej obojetnie kto i za ile pracowal,ale to tylko moje skromne zdanie.
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron