F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Cube So lis 06, 2010 21:27  F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

http://www.virtualr.net/f1-1991-by-f1-s ... -released/
Cóż mogę napisać, przeczytajcie komentarze, obejrzyjcie screeny no i przejedźcie się. Naprawdę polecam wszystkim, którzy lubią te klimaty.
Coś do posłuchania
http://www.youtube.com/watch?v=HU6koDKG ... r_embedded

PS
Tak jak w ich modzie '93, za używanie większości pomocy są przewidziane kary wagowe.
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez yogurt Pn lis 08, 2010 15:21  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

Witam.

Mam problem.

Zainstalowałem mod F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition i niestety mam zablokowany sezon wyścigowy a w trybie "weekendu" w wyścigu WSZYSTKIE bolidy mają malowanie mojego zespołu (tego który ja wybrałem) i jadą w nich Ci sami kierowcy (pozostali z mojego teamu).
Może nie tyle dokładnie MALOWANIE co po prostu ściga się np 40 Alanów Prostów w Maclarenach
(jeśli i ja jeżdżę w tym zespole).

Jeśli np. wybiorę Williamsa - to w wyscigu "weekendowym" zasówa 40 Williamsów.

Itd...

No a sezon ZABLOKOWANY.

Mod mi zarypiście podchodzi jeśli chodzi o jazdę ale przez to "małe" uniedogodnienie - po prostu nie da się grać :(

O co tutaj biega???

:(

Ps.

I jeszcze jedno pytanie dotyczace modu F! 2010 RFT (wiem że nie na miejscu - ale tak przy okazji).

Mam problem z lusterkami wstecznymi w widoku z kokpitu.

Pokazują ciągle asfalt poza mną a obraz w nich wygląda tak jakby był kilkakrotnie powiększony - tak że naprawdę nic kompletnie nie widać.

Nie ma też widoku kierownicy i dłoni kierowcy.
Widać jedynie stopy.

Przy widoku "onboard" wszystko jest ok - widać i kierownicę i dłonie i lusterka pokazują to co trzeba.

Tyle tylko że ja NIGDY nie jeżdżę "onboard" :(

Ktoś pomoże???

-- Pn lis 08, 2010 15:31 --

Dodam że nie chodzi o regulację lusterek bo obraz jest w nich po prostu jakby powiększony i nie pomagają nawet skrajne wychylenia w obie strony.

Nawet jeśli są ustawione optymalnie - to i tak guzik w nich widać... :(
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez Sycior Pn lis 08, 2010 17:55  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

Co do tego że wszyscy śmigają bolidem co ty, to jak już wybierzesz tor, to kliknij w oponents(przeciwnicy) i tam wszystko zaznacz i jazda :D
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez yogurt Wt lis 09, 2010 17:59  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

I za każdym razem na nowo będę musiał to ustawiać dla każdego toru???

W innych modach ładowało przeciwników samoczynnie...

edit:
Ok. Problem z modem 1991 rozwiązany.

Tylko teraz co z tymi lusterkami w F1 2010 RFT? :(
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez ice Cz lis 11, 2010 14:40  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

@UP - jesli jezdzisz z kokpitu i widzisz nogi nogi kierowcy to pewnie masz fotel za nisko, przypisz sobie w ustawieniach jakies klawisze do regulacji fotela i wyreguluj odpowiednio, a co do lusterek to regulujesz je tak samo jak fotel tylko ze przytrzymujesz SHIFT, dalej ci juz nie pomoge, sam sobie to musisz ustawic tak zeby ci pasowalo.

Co do moda F1 1991 SR - nie jezdziłem zbyt wiele, ale fizyka wydaje sie lepsza niz w ich poprzedniej produkcji, chociaz duza role gra setup wiec to tylko subiektywna opinia, ale na pewno lepiej wygladaja kola/opony, no i kamera z onboardu ani kokpitu nie zniekształca ich, wyglada to naprawde dobrze, dzwieki tez OK.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez yogurt So lis 27, 2010 21:00  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

Nie o to chodzi z tymi lusterkami... :(

Wiem jak regulować fotel, lusterka itd - bo to są podstawy.

Nie pisałbym tutaj i nie zaśmiecał forum gdybym nie miał naprawde problemu.

Chodzi o to że w modzie 2010 RFT lusterka ciągle pokazują asfalt i jakby powiększony nieco obraz (niezależnie od tego jak są ustawione).

Można ustawiać od skrajnego położenia jednego do skrajnego drugiego i nic.

Nadal asfalt za bolidem.

Uniemożliwia to kompletnie jakąkolwiek zabawę jeżdżąc na widoku ze środka kokpitu :(:(:(
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez PCkrzychuCK Pt cze 17, 2011 18:39  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

taki filmik znalazłem. Prezentacja bolidów i 2 lub 3 okrążenia na torze Melbourne z GP4. Polecam obejrzeć ten filmik na całym ekranie i w jakości HD.
Avatar użytkownika
PCkrzychuCK
 
Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 20:50
GG: 13321186

Postprzez aronek N cze 19, 2011 19:58  Re: F1 1991 by F1-S-R – Historical Edition

Mam pytanie: czy istnieja jakies skiny z roku 1994 do tego modzika bądz podobnego z tych lat ? Chodzi mi konkretniej o Rothmans Williams Renault... jest jeden skin na RFC ale on ma Cannon na tylnym skrzydle... Wie ktos moze o skinach dla calej stawki? Za info bede wdzieczny.
Orajt Maderfaker Men !
Avatar użytkownika
aronek
 
Dołączył(a): Śr sty 23, 2008 17:16
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron