rf-scaner

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez bot3ak So maja 12, 2012 8:45  rf-scaner

Zakładam wątek bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Zapewne nie jednemu grajkowi w rF, obiły się o uszy liczne próby oszukiwania (Cheatownia). Przy tym jest wiele osób niedorzecznie pokrzywdzonych. Szukając odpowiedzi jak wyłapać taki agentów, trafiłem na plugin (rf-scan http://www.sendspace.com/file/u978jp). Nie bardzo mi wiadomo jak to działa i jaką ma skuteczność. Szukałem na polskich forach, wątków na ten temat i niestety nie znalazłem. Jak ktoś miał do czynienia z takim pluginem. To z chęcią przyjmę wszelkie informacje na jego temat.
bot3ak
 
Dołączył(a): Pn lut 22, 2010 17:27

Postprzez AutoryteT So maja 12, 2012 11:08  Re: rf-scaner

to są cheaty do rfactora? :-o
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 12, 2012 11:17  Re: rf-scaner

AutoryteT napisał(a):to są cheaty do rfactora? :-o

To jest program który wykrywa osoby cheatujące. Na youtube jest sporo filmów pokazujących jak odpowiednio używać tego programu. Wystarczy wklepać "rf scan"
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez AutoryteT So maja 12, 2012 11:50  Re: rf-scaner

Nie nie, nie o to mi chodzi. Nie wiedziałem, że istnieją cheaty do rFactora :wink:
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez krzysiu111 Śr maja 16, 2012 18:45  Re: rf-scaner

Tak, niestety istnieją. U nas w lidze był jeden taki gość który jak jechał to się potrafił "teleprotować" na torze i mieć czas 3-4 sekundy lepszy :D Ale ostatnio administracja wgrała ten plugin i na razie jest spokój :)
Avatar użytkownika
krzysiu111
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 17:27
GG: 999400


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron