Problem z spotterem.

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Popeyek Śr maja 16, 2012 17:49  Problem z spotterem.

Witajcie, mam problem z spotterem, i polega on na tym, że jak chce powiadomić obsługę boksu, o zjeździe do wyłącza mi rFactora. Podobnie jest gdy stracę tylne skrzydło, bądź wcisnę enter. Nie wiem na czym to polega, szukałem tutaj na forum, nic nie znalazłem na ten temat. Mam spottera wersję 2.17. Proszę o pomoc :)
Popeyek
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 16:29

Postprzez juras70 Śr maja 16, 2012 17:50  Re: Problem z spotterem.

Próbowałeś zreinstalować rFactora?
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez Popeyek Śr maja 16, 2012 17:59  Re: Problem z spotterem.

wątpię żeby to coś dało bo nigdy nie instalowałem żadnych pluginów, na modzie codemasters działa. na naszym ligowym nie, ale znowu innemu koledze już działa, więc już naprawde nie wiem o co chodzi.. może jakoś mod to blokuje, ale w sumie to nikomu by nie działało, a nie co 2-giemu. Jakieś pomysły poza reinstalem ?

EDIT:
Przełączyłem serie, z naszej ligowej do oryginalnej rFactorowskiej i wszystko działa elegancko. Dziwne. Do zamknięcia. :)
Popeyek
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 16:29


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron