F1 ORL 2012

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Driver XXX Cz lip 05, 2012 17:15  Re: F1 ORL 2012

Nie zamierzam z tobą dyskutować na Pw dostałeś dwa pytania czekam na odpowiedź na drugie na pw temat zamknij ja i tak swoje robic będę
Driver XXX
 
Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 22:48

Postprzez hideto Cz lip 05, 2012 17:19  Re: F1 ORL 2012

Rób rób, ale nie chwal się tym tutaj, bo raz że praca nielegalna, a dwa że dupy ona nie urywa.

Szukasz mappera to sobie szukaj dalej, ja nie mam zamiaru tracić czasu na takich ludzi jak ty ucząc ich czegokolwiek. Mnie nikt niczego nie nauczał a zrobić potrafię, to jak sam jesteś takim geniuszem grafiki komputerowej to i ty zdołasz się sam nauczyć. Choć z taki podejście to akurat wątpię.

Aha i nie musisz się do mnie zwracać jak do moderatora bo nim nie jestem. Jakbym był to bym temat zamknął zamiast sugerować to moderatorom.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Driver XXX Cz lip 05, 2012 17:28  Re: F1 ORL 2012

Szkoda że tak bardzo się mylisz i traktując mnie tak się mylisz ale to zostawię dla siebie dość. Zresztą co ja się będę tłumaczyć Panie Ważniaku ;) " Nie będę tracić czasu an takich ludzi jak ty ucząc ich czegokolwiek ". Jak dla mnie wyrobiłem sobie zdanie an twój temat.
Driver XXX
 
Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 22:48

Postprzez Pakomaster10 Pt lip 06, 2012 9:50  Re: F1 ORL 2012

hideto napisał(a):Jak na uczelni wyższej oddasz pracę dyplomową będącą plagiatem, to mimo nie osiągania korzyści materialnych, będziesz ze studiów usunięty a twoja sprawa będzie zgłoszona na policje.


Zyska korzyść niematerialną, w każdym bądź razie jest to złamanie przepisów. Moim zdaniem nie wiem, czy warto w ogóle robić mod na obecny sezon, skoro jak gra wyjdzie to jacyś "mistrzowie konwertowania" np. Sandrox zrobią to lepiej ^^

Driver XXX napisał(a):Zresztą co ja się będę tłumaczyć Panie Ważniaku ;) (...) Jak dla mnie wyrobiłem sobie zdanie an twój temat.


Szkoda, że mi się nie chce szukać Twoich tekstów zamieszczonych na sb pewnej ligi... Hideto ma prawo tak mówić do Ciebie, ponieważ on robi OD PODSTAW, a nie zrzyna. W sumie te przeróbki nosów są niemal identyczne lub identyczne z tymi, co można ujrzeć w tych pseudo modach 2012. A do mnie miałeś pretensje, że nie robię od podstaw, a robisz tak samo i do tego chwalisz się tym na forum, gdzie to jest zabronione ;)
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lip 06, 2012 17:00  Re: F1 ORL 2012

Normalnie Łukasz chyba się pokroi, że stracił takiego przyjaciela jak Ty :D

Driver XXX napisał(a):Poszukiwany Maper do modeli wtedy ja jako modeler będę mógł bardziej zedytować modele.

Radziłbym nie nadużywać tego typu określeń. Chyba "przemapowywacz" i "przemodelowacz" by pasowało.

Mod jest nielegalny, możesz samego siebie oszukiwać, że jest legalny ale:
-przerabiasz modele za które inni dostali pieniądze
-publikujesz je w internecie bez zezwolenia autorów (bez różnicy czy dla korzyści materialnych, czy dla korzyści bycia "PRO")
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Driver XXX Pt lip 06, 2012 18:59  Re: F1 ORL 2012

Pako ja nie brałem RMT i nie przerabiałem go 1000 razy :lol: zresztą czekam na zamknięcie tematu.
Driver XXX
 
Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 22:48

Postprzez Pakomaster10 Pt lip 06, 2012 19:20  Re: F1 ORL 2012

Jeżeli 2 dla Ciebie 1000 to gratuluję, rób z siebie pośmiewisko dalej "modelerze"... :)

EDIT: Wersja 1.3 modu zawiera wszystkie poprzednie, jak ją pobrałeś to dzięki za to, że poświęciłeś czas na pobieranie "mojej pracy", którą tak gardzisz ;)
Ostatnio edytowano Pt lip 06, 2012 20:42 przez Pakomaster10, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez Driver XXX Pt lip 06, 2012 19:36  Re: F1 ORL 2012

mam wszystkie więc się nie pompuj
Driver XXX
 
Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 22:48

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron