Serwery online- luźna jazda

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez mati1507951 Śr mar 04, 2015 19:18  Serwery online- luźna jazda

Cześć.
Myślę, że ten wątek należy ująć w nowym temacie.

Z rFactor'em jestem związany od kilku lat. Frajdę sprawiało mi ściganie się z ludźmi na różnych torach i różnych modach (głównie F1 i podobne). Należałem nawet do 3 lig. Jedak od około roku na dobre przestały mnie cieszyć wyścigi, do których trzeba było się dobrze przygotować w tygodniu aby nie zostać kilkukrotnie zdublowanym, nie czerpię przyjemności z tego, że w weekendy o danej godzinie muszę ( a przynajmniej powinienem) stawić się na serwerze. Największą przyjemność zawsze miałem z jazdy kiedy siadałem sobie przed komputerem kiedy chciałem i mogłem przejechać kilka wyścigów z małą liczbą okrążeń (na otwartych serwerach gdzie zaglądało 15-30 osób z całej europy, a może i świata).

Niestety, może przez rosnącą populację rF2, ciężko znaleźć serwer z kilkoma graczami, a tam gdzie oni są, mod lub tor nie jest z oryginalnej wersji gry, przez co ciężko znaleźć kompatybilną wersję moda/toru z serwerem.

Jest ktoś taki jak ja, kto chciałby się czasami dla zabawy pościgać ? Można by czasami się umówić na jazdę, założyć serwer, dogadać się co do toru i moda. A może bierze udział ktoś w takich grach jak opisałem? Zapraszam do rozmowy lub o kontakt PW.
mati1507951
 
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 17:26

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron