Wygląd F1WM

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Lukas N sty 20, 2019 20:22  Re: Wygląd F1WM

Spokojnie Panowie, jeszcze kilka dni i wszystko będzie wyjaśnione, dlaczego tak a nie inaczej. Jak już ktoś wyszperał co miał wyszperać to od razu mówię - poczekajcie jeszcze kilka dni, to nie jest jeszcze to co chcemy pokazać :)

Beta testy już niedługo!

Pieczar, zdecydowanie nie. Krew by mnie zalała w takim układzie.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez WuWo N sty 20, 2019 20:24  Re: Wygląd F1WM

Lukas, świetnie to wygląda ;)
WuWo
 
Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 21:44

Postprzez Pavlos Le Paul N sty 20, 2019 20:58  Re: Wygląd F1WM

Czy te widoczne w tej zajawce zmiany kolorystyczne będą też dotyczyły forum?
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Lukas Pn sty 21, 2019 9:27  Re: Wygląd F1WM

Forum to ogólnie grubszy temat. Pewnie koniec końców też się zmieni, ale najpierw musimy naprawić kilka innych rzeczy, które je trapią. Będziemy to poruszać w osobnym temacie.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Lukas Śr sty 23, 2019 13:57  Re: Wygląd F1WM

viewtopic.php?f=3&t=84235 No to lecimy, beta wypuszczona :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez dex Wt mar 12, 2019 11:41  Re: Wygląd F1WM

Boże kochany strasznie to wygląda, ta nowa strona, nieczytelne, odstępy jakieś między newsami, dodatkowo na głównej stronie pod newsami nie da się komentować, kiedyś się zalogowałem na forum i mogłem na głównej komentować, nie mam konta google, fejsa ani tweeta, to co nie mogę komentować ?
1. Jest najważniejsze tematy i potem nic dziura
2.Nie widać komentarzy w newsach
3.Logowanie prostsze.
4. Porozrzucane wszystko.

Proszę zróbcie coś z tym albo dajcie jakiś w lewym/prawym rogu żeby można było przełączyć na starą wersję.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez patgaw Wt mar 12, 2019 12:43  Re: Wygląd F1WM

https://www.oldf1wm.pl/index.php
Tutaj masz stara wersje niestety nie dzialaja komentarze. Na nowej zeby komentowac musisz zalozyc konto na diqus ale to jest tylko kilka pol, pare sek roboty.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez sneer Wt mar 12, 2019 22:09  Re: Wygląd F1WM

Pomysł świetny, ale brakuje mi możliwości komentowania po zalogowaniu. Szpieg disqus mnie nie interesuje. Poza tym - brawo.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukas Cz mar 21, 2019 16:39  Re: Wygląd F1WM

Faktycznie, bez disqusa to jesteście anonimowi w 100% :lol:
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez kidmaciek Cz mar 21, 2019 19:20  Re: Wygląd F1WM

Nie widzę statystyk - zbiorczych tabel z każdego sezonu z pozycjami startowymi, końcowymi wszystkich kierowców/zespołów. Zrezygnowaliście z tego? :-(
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Lukas Pt mar 22, 2019 8:06  Re: Wygląd F1WM

Nie
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez mmw Pt kwi 12, 2019 12:23  Re: Wygląd F1WM

Czy w tabelach, np. z praktyk itd. nie lepiej by bylo zrezygnowac z pelnych nazw teamow i imion kierowcow? I tak informacje te sa zbedne, a przez nie tabela sie rozwkleka i jest bardzo nieczytelna.
Avatar użytkownika
mmw
 
Dołączył(a): N mar 18, 2007 22:26
Lokalizacja: Łódź

Postprzez dex Wt maja 14, 2019 13:43  Re: Wygląd F1WM

Ostatnio same zmiany na plus, dużo błędów poprawiliście, stronka też zaczyna przypominać starą wersję i założyłem tego całego disqusa żeby komentować na głównej :-D . Pozdro F1WM.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Lukas Cz maja 16, 2019 9:25  Re: Wygląd F1WM

Hoho, nie spodziewałem się tego! :D Dzięki dex. Swoją drogą, w niedalekiej przyszłości będą pokrewne newsy pod newsem i kilka innych dodatków :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez dex Cz maja 16, 2019 9:50  Re: Wygląd F1WM

Lukas napisał(a):Hoho, nie spodziewałem się tego! :D Dzięki dex. Swoją drogą, w niedalekiej przyszłości będą pokrewne newsy pod newsem i kilka innych dodatków :)


Też się nie spodziewałem :P ale po prostu jestem z stroną tak zżyty dlatego tak emocjonalnie do tego wszystkiego podszedłem, codziennie wiesz, czytam Was, oglądam newsy, minimum z 5-10 razy dziennie na Was wchodzę. Widzę jak się staracie, widzę te zmiany, pracę jaką wykonujecie, szacun :)
Jako stary czytelnik od chyba 2005 roku nie mogę nic tylko Wam kibicować :)
Pozdro.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron