Galeria WM - wysyłanie fotek

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez TOMASZEK Śr sie 16, 2006 23:52  Galeria WM - wysyłanie fotek

witam
czy moze mi ktos powiedziec jak dodac fotki na stronie f1wm galeria??
trzeba byc tam zalogowanym oddzielnie?jak zrobic?
z gory dziekuje za pomoc
TOMASZEK
 

Postprzez deZZember Cz sie 17, 2006 0:34  

Zagadaj do naszego admina Maraza
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maraz N sie 20, 2006 11:58  

Każdy kto ma jakieś fotki własnego autorstwa związane z F1 lub innymi sportami motorowymi i chce, aby znalazły się one w Galerii Wyprzedź mnie!, może je przesłać do mnie na f1@and.pl i ja zajmę się resztą.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez deZZember Wt paź 03, 2006 18:23  

W Galerii Wyprzedź mnie! pojawiły sie foty z "Wielkiej Wystawy Ferrari w Galerii Łódzkiej". Zapraszam wszystkich do ich obejrzenia! Zapewniam, jest wiele ciekawych fotek. Oprócz takich drobiazgów, jak części bolidów Ferrari oraz elementy garderoby kierowców, można zobaczyć kilka egzemplarzy wspaniałych samochodów drogowych spod znaku skaczącego konia.

Jednak "gwiazdą wystawy" jest oryginalny bolid F1 312 (V12) z roku 1974. Bolidowi temu, którym jeździł Clay Regazzoni (jest nawet złożony autograf), poświęciłem sporą ilość zdjęć, ale dzięki temu możemy poznać szczegóły konstrukcyjne samochodu F1 tamtych czasów.

Z modeli szosowych najbardziej spodobał mi się Ferrari 365 GTC/4 z 1972 roku (jest to najstarszy model na wystawie) - jest po prostu PIĘKNY! Ten kształt, chromone obręcze okien, elementy felg, klamki; to cudowne wnętrze... Jednak kiedyś robili naprawdę piękne samochody, nie to co teraz :-P

Ciekawym modelem jest także Ferrari 512 BB stuningowane przez Königa - budzi spore zainteresowanie przechodniów, lecz dla mnie jest za "muskularny", za "wulgarny" (dla porównania wystawiona jest także "normalna" wersja 512 BB, więc można porównać).

Jako ciekawostkę dodam, iż obecny również na zdjęciach bolid F1 Dallary (V8 ) z 1992 roku służy jako... symulator Formuły 1! Jest podpięty do komputera i można zmierzyć się grając w grę Grand Prix 4 - dla tego, kto ustanowi najlepszy czas, wyznaczona jest nagroda w postaci... jazdy próbnej Ferrari 550 Maranello (który także jest na wystawie) ulicami Łodzi:!:

Wystawa trwa do 8 października, więc wszystkich chętnych zapraszam do Łodzi!
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez A-J-P Wt paź 03, 2006 20:29  

moze sie wkoncu wybiore na pilsudzkiego ;-)
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron