Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez deeze Pn lis 24, 2008 17:27  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Asortyment jaki na razie oferuje xt24.eu to koszulki, polo, bluzy itp., a z mniejszych gadżetów - tylko czapki.
Zapytamy w przyszłości, czy planują rozszerzenie oferty - byłoby to na pewno mile widziane.

Całą gamę produktów można zresztą obejrzeć u nich na stronie:
http://xt24.eu/sklep/xt24.eu/
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez raafal Pn lis 24, 2008 18:10  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Przesyłkę dostałem dziś, jakość w dotyku i wizualnie bardzo dobra. Jakość nadruków okaże się w praniu. Pomysł sklepu, jak najbardziej, w końcu jakąś społeczność udało się stworzyć. Pozdrawiam Rafał
raafal
 
Dołączył(a): Pt sty 26, 2007 9:04

Postprzez Darth ZajceV Pn lis 24, 2008 18:11  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Koszulka doszła wygląda bardzo fajnie. Na jakości materiałów się nie znam więc oceniał nie będę :P. Jak się trochę ponosi to może coś więcej napisze o samym użytkowaniu ;)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez jusiek Pn lis 24, 2008 19:20  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

wygląd jak najbardziej ok, materiał wygląda na solidny.... można by jeszcze pomyśleć o innych kolorach np. czarnych bądź granatowych.
jusiek
 
Dołączył(a): N lip 29, 2007 12:04
Lokalizacja: BeefTown

Postprzez Jędruś Pn lis 24, 2008 19:23  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Do mnie też już dotarła paczka.

Koszulka wygląda bardzo estetycznie , solidnie , napisy ładne. Materiał też chyba OK.


Szkoda tylko , że wziąłem XXL a nie XL , bo w takim układzie przyda mi się najwcześniej do biegania na wiosne :D
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez MADMAX777 Pn lis 24, 2008 21:43  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Witam.
Dzisiaj dotarła paczka z koszulkami.
Tak jak pisali poprzednicy trudno jest ocenić bolid (koszulkę) bez próbnej jazdy (prania, noszenia) :wink:
Natomiast pierwsze wrażenia wizualne oki.
Pozdr.
MAD
P.S.
Zdecydowanie przydałby się większy wybór kolorów.
P.S. 2
Graty dla pomysłodawców i wykonawców
Avatar użytkownika
MADMAX777
 
Dołączył(a): Cz paź 23, 2008 20:03

Postprzez Filo_M-ce Wt lis 25, 2008 15:22  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM! (temat otwarty)

Koszulka super, zobaczymy jaka będzie po praniu ;) Już nie moge doczekać się sklepiku :D
Filo_M-ce
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 14:56
GG: 5715767

Postprzez Kajek Wt lis 25, 2008 20:19  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Ja bym chetnie zobaczył sklepik, czapki, smycze itp z logiem WM - bezcenne 8-)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez MarekOTT Wt lis 25, 2008 23:58  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

ja tez chcialem napsiac ze koszulke otrzymalem i jest swietna... tez jestem ciekaw zachowania po pierwszym praniu, ale prasowanki wygladaja solidnie wiec chyba nie bedzie zle :) ..

Dzieki jeszcze raz :) .. i mysle sobie ... wiecej takich inicjatyw .. moze teraz polary :D
www.fun-racing.pl
Avatar użytkownika
MarekOTT
 
Dołączył(a): Pt sty 18, 2008 12:52

Postprzez Master Śr lis 26, 2008 18:12  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Tak tak... Urywam się z choinki :P Czy będzie niedługo ponowna wyprzedaż koszulek?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Miki1910 Śr lis 26, 2008 18:52  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Dobra robota. Podziękowania kieruję do slipstreama za kapitalny projekt oraz do deeze'a za świetną organizację. Nie można też zapomnieć o xt24, która odwaliła kawał dobrej roboty.

Co do moich odczuć. Awizo otrzymałem wczoraj, dzisiaj odebrałem koszulkę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Jakość bawełny rzuca na kolana, a prasowanki wyglądają naprawdę solidnie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez skan Śr lis 26, 2008 19:01  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Mnie również bardzo podobają się koszulki. Są super! Zupełnie jak szyte na zamównie :) Nawet rozmiar jest idealny ;)

Z niecierpliwością czekam na więcej gadżetów :D
Avatar użytkownika
skan
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 11:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Damon Śr lis 26, 2008 19:13  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Miki1910 napisał(a):Dobra robota. Podziękowania kieruję do slipstreama za kapitalny projekt oraz do deeze'a za świetną organizację. Nie można też zapomnieć o xt24, która odwaliła kawał dobrej roboty.
Jakbym czytał wypowiedź po wyścigu :D
Master napisał(a):Czy będzie niedługo ponowna wyprzedaż koszulek?
Ponawiam pytanie. Przy tej okazji zakupu pomyliłem daty i spóźniłem się ze złożeniem zamówienia. Mam nadzieję, że szykujecie ponownie taką akcje dla spóźnialskich.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Śr lis 26, 2008 19:16  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Ponawiam pytanie. Przy tej okazji zakupu pomyliłem daty i spóźniłem się ze złożeniem zamówienia. Mam nadzieję, że szykujecie ponownie taką akcje dla spóźnialskich.

Spokojnie, pracujemy nad tym. Jeśli wszystko odpali tak jak ma, to nie będzie kupowania hurtem i terminów zamówień, bo każdy w dowolnej chwili będzie mógł sobie zamówić indywidualnie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kobziak Pt lis 28, 2008 22:20  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Koszulka dotarła i wyglada super. Gratulacje za projek i wykonanie!

Czekam z niecierpliwością na kolejne pomysły nie tylko gadżetów.
kobziak
 
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 12:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron