Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez lubczyk Śr cze 09, 2010 14:13  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

A mogę sobie w tym sklepiku zamówić koszulkę z nickiem ? No chyba że ślepota robi swoje :D
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deeze Śr cze 09, 2010 14:31  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Ehh, pytam o to akurat już od jakiegoś czasu, mieli to zrobić dawno temu. Spytałem wczoraj, zobaczymy co odpowiedzą.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Pepik Śr cze 09, 2010 14:38  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Eeeee - ja zamawiałem dwie koszulki z tego sklepu jeszcze w sierpniu ubiegłego roku i na obydwu mam piękne napisy Pepik :)

Edit: oczywiście koszulki F1WM! :)
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez lechf1 Śr cze 09, 2010 14:41  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Rozumiem, że rodzaj koszulek jest z góry narzucany przez xt24.pl?
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez lubczyk Śr cze 09, 2010 14:43  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

No to najwidoczniej ślepota u mnie robi swoje :D
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deeze Pt cze 11, 2010 13:57  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Oj, bo w sierpniu ubiegłego roku mieli inny system i tam faktycznie były miejsca na nicki. Teraz jednak sobie zmienili system, a nicków nie ma (tak samo, jak zniknęła nasza czapeczka, której nie byłem w stanie do tej pory zakupić). Pytam.

EDIT: I jest odpowiedź:
xt24 napisał(a):Witam.
Prace na możliwością dodawania produktów innych niż odzież "płaska" trwają (chodzi o kubki, czapki). Nie jest to problem trywialny gdyż wymaga automatyzacji wizualizacji w trójwymiarze. Z kolei jeżeli chodzi o smycze, podkładki oraz kubki tutaj jest nieco inny sposób nadruku po przez sublimację, więc dysponujemy pełną paletę kolorów i możliwe jest nadrukowanie np. zdjęcia. Tak więc do stworzenia oraz pokazania produktu w sklepie potrzebujemy zupełnie nowych narzędzi. Mogę Panu powiedzieć, że prac nad tymi funkcjonalnościami trwają, jednakże ich start opóźnił się, ze względu na konieczność poprawek w nowej wersji strony. Nie mniej jednak może Pan spodziewać się tych narzędzi na pewno tego lata - mamy nadzieję że uda się to wszystko dopracować na początku wakacji.


A nicki powinny się niedługo pojawić - już wysłałem do nich informację gdzie co ma być :)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez smylas Pn lip 05, 2010 10:23  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Pytanie do tych co zamawiali koszulki w xt24 - też mieliście taki problem z kontaktem z całą tą firmą? Już drugi dzień próbuje się dowiedzieć czy jest możliwość do drukowania sobie nicka, piszę do nich maile, na gg i żadnej odpowiedzi :twisted: :-(
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Mariusz Pn sie 02, 2010 14:42  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Taka informacja, jakby ktoś się nosił z zamiarem kupna koszulki dla kobiety/dziewczyny: właśnie w pracy dostaliśmy koszulki okolicznościowe Stedman i powiem tylko tyle, że materiał wygląda na dosyć solidny, ale w rozmiar XL dla kobiet się nie mieszczę, a mam dużo mniej niż 180 cm. A właśnie ze Stedman są koszulki F1WM!

deeze co prawda na urlopie, ale może ktoś się orientuje, czy jest jakaś szansa, żeby pojawiły się w przyszłości inne gadżety, np. podkładka pod mysz do komputera?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez kamil.pl5 Pt wrz 17, 2010 15:09  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Wiadomo coś kiedy będzie można zamówić koszulkę z nickiem ?
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez deeze Pt wrz 17, 2010 15:45  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

No właśnie... wydzwaniałem do nich ostatnio w tej sprawie. Ta kwestia miała być rozwiązana w zeszłym tygodniu, bo miał wrócić pracownik, który zajmował się u nich kwestiami strony i grafiki. Niestety nieszczęśliwy wypadek sprawił, że wylądował w szpitalu z poparzeniem i musimy jeszcze się uzbroić w cierpliwość. Panowie z xt24 mówili mi, że nasza sprawa jest u nich priorytetowa i jak tylko zaczną prace to do mnie zadzwonią i dadzą znać. Tak więc ja sam muszę również się uzbroić w cierpliwość, bo czekam z zamówieniem czapeczki własnej już chwilę, a i też planujemy rozszerzenie dostępnego asortymentu.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez deeze Śr lis 03, 2010 11:00  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

OK, po wielu perturbacjach i miesiącach w końcu ruszyli - dodany został właśnie mousepad, za chwilę powinien pojawić się drugi, a także kubek. W przygotowaniu: inne wzory koszulek i smycze ;-)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Adakar Śr cze 01, 2011 12:42  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

deeze napisał(a):OK, po wielu perturbacjach i miesiącach w końcu ruszyli - dodany został właśnie mousepad, za chwilę powinien pojawić się drugi, a także kubek. W przygotowaniu: inne wzory koszulek i smycze ;-)


Trochę odgrzewany wątek ... zamówiłem koszulki dla siebie i narzeczonej. Można jakiś "cudowny" sposób wpisać tam nicki ?
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron