Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez deeze Pn kwi 06, 2009 12:24  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Do odwołania nie mam nic do przekazania ;)

EDIT:

Mam do przekazania jedną informację - szykujcie się na newsa, który już niedługo się pojawi na serwisie, na temat otwarcia sklepiku w kooperacji z xt24.eu. Więcej informacji od teraz będzie umieszczone w pierwszym poście tego tematu.

EDIT2:

Z jeszcze bardziej niż poprzednio nieukrywaną radością mogę oznajmić, że otworzyliśmy właśnie sklepik F1WM.pl w kooperacji z firmą xt24.eu: http://www.xt24.eu/sklep/F1WM/. Zapraszam do składania zamówień, w przypadku pytań technicznych proponuję zgłaszać je do firmy xt24.eu, jeśli natomiast chodzi o sprawy ogólne to można o nich dyskutować w tym temacie.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez PopaY-F1 Pn kwi 06, 2009 21:39  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Plus za to, a minus za ilość wzorów ;) Mam nadzieję, że powstaną nowe wzory, przede wszystkim koszulek obcisłych ;) A jeśli nie to i tak kupię jeden z tych dwóch - choćby dla zasady ;)
Złożyłem "pytanie techniczne" do w/w firmy w sprawie dokładnych wymiarów koszulek obcisłych, bo jak na złość jedyne modne koszulki nie posiadają dokładnych rozmiarów... Skandal hehe. Ciekawe czy mi odpiszą ;)
Avatar użytkownika
PopaY-F1
 
Dołączył(a): N mar 18, 2007 19:49
Lokalizacja: Radom
GG: 4768112

Postprzez deeze Pn kwi 06, 2009 22:06  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

PopaY: Ilość wzorów niestety jest ograniczona - jeśli chcielibyśmy wrzucić powyżej 12 do sklepiku, musielibyśmy im już za taką możliwość zapłacić. Najwcześniej za rok (z nową umową na kolejny rok) będziemy mogli kolejne 12 wzorów wstawić, a wtedy może pojawią się koszulki z długimi rękawami, może bluzy, może jeszcze inne koszulki. Na razie to wszystko, co możemy zrobić.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez dragon92 Pn kwi 06, 2009 22:10  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Płacić im za to że zarobią?? Chore
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez deeze Pn kwi 06, 2009 22:42  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

dragon92 napisał(a):Płacić im za to że zarobią?? Chore

Płacić z tego względu, że oni są jedynie platformą, a my możemy na tym zarabiać. Zdecydowaliśmy jednak o zerowej prowizji.

Pobierają opłatę (może małą, ale jednak), bo każdy wzór i projekt trzeba odpowiednio przygotować i 'wystawić'. To też jest robota, więc ich rozumiem. Tak czy inaczej: projektów moim zdaniem jest aż nadto.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Javkens Śr kwi 08, 2009 21:33  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

deeze, a f1wm ponosi jakieś koszty utrzymania takiego sklepu? Czy po prostu wszystkim zajmuje się xt24.eu i nic nie przechodzi przez wasze ręce?
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez patgaw Śr kwi 08, 2009 21:48  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

dragon92 napisał(a):Płacić im za to że zarobią?? Chore


no jak by im nikt nie palcil to by nie zarobili :lol:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez dragon92 Śr kwi 08, 2009 21:53  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Na koszulkach zarabiają
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez deeze Cz kwi 09, 2009 1:12  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Javkens napisał(a):deeze, a f1wm ponosi jakieś koszty utrzymania takiego sklepu? Czy po prostu wszystkim zajmuje się xt24.eu i nic nie przechodzi przez wasze ręce?

Kosztów utrzymania we współpracy z xt24.eu nie ma. Jest najwyżej jednorazowa opłata za wprowadzenie więcej niż 12 wzorów w ciągu roku, bądź też konkretniejsze dostosowanie sklepu/przerzucenie całej bazy danych i całego silnika sklepu na serwer i domenę właściciela sklepu - my na szczęście za dostosowanie wizualne nie musieliśmy płacić, bo załatwiliśmy to dobrze i sprawnie z nimi (dostarczyliśmy im wszystkie materiały itd. no i mieli z nami już dobre doświadczenia - zamówienie na 80 koszulek). Wszystkim się zajmuje xt24.eu, my natomiast zrezygnowaliśmy zupełnie z jakiejkolwiek prowizji. Raz, że koszulki tańsze, dwa, że musielibyśmy zarejestrować działalność gospodarczą i rozliczać się z fiskusem. W ten sposób, w jaki teraz jest to rozwiązane - nie zapłaciliśmy nic, jedynie musieliśmy przygotować projekty, ustalić wszystko z xt24.eu itd. Więc w sumie dość prosty proces i bezbolesny.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Ap4cz05 N kwi 12, 2009 12:31  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Koszulka przyszła wczoraj, a zamawiałem bodajże we wtorek, więc bardzo szybko ;) Oczywiście bardzo mi się podoba i zamierzam nosić ją kilka dni :evil:
Avatar użytkownika
Ap4cz05
redaktor
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 19:07
Lokalizacja: Goleniów
GG: 5403591

Postprzez deeze Śr kwi 15, 2009 15:45  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Zgłaszam, że w sklepie pojawiły się już 2 damskie wzory koszulek. W przypadku dużego zainteresowania koszulkami będzie możliwość poszerzenia naszego asortymentu już w niedługim czasie.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez kamil.pl5 Śr maja 06, 2009 21:32  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Orientuje się ktoś jaki koszt przesyłki trzeba doliczyć do koszulki ?
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Campeon Śr maja 06, 2009 22:14  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Campeon Cz cze 11, 2009 21:05  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Mam pytanie do posiadaczy koszulek serwisu WM. Wiem, wiem, że tak późno mam zamiar kupić, ale wybaczcie mi. :) Mianowicie: jak one się 'spisują'? Chodzi mi o takie sprawy jak:
- jakość nadruków po pewnej ilości prania
- jako że chciałbym zakupić polo, to czy kołnierzyk nie płowieje w miejscy zgięcia?
- jak i ogólnie wizualnie koszulka prezentuje się po kilkumiesięcznym użytkowaniu?

Nie spodziewam się cudów, bo wiem jaka jest cena, a i tak mam zamiar na bieżąco 'wymieniać' ubiory, ale chciałbym być mniej więcej zorientowany czego oczekiwać. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dragon92 Cz cze 11, 2009 21:18  Re: Oficjalne koszulki serwisu F1WM!

Ja kupiłem wtedy jak była ta akcja organizowana jeszcze przed zalozeniem sklepiku i mi szybko zszedl obrazek (z 5 prań?) ale brałem najtańszą opcje wiec wiadomo
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron