Ankiety

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Miki1910 Pt mar 23, 2012 22:45  Re: Ankiety

Początek sezonu, a już taka ankieta? Nawet nie wiadomo czy Massa opuści Ferrari. Może błyśnie jakimś ukrytym talentem i przekona do siebie szefów stajni z Maranello. Zastanówcie się najpierw, zanim coś zaproponujecie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez hideto So mar 24, 2012 0:20  Re: Ankiety

Miki1910 napisał(a):Początek sezonu, a już taka ankieta? Nawet nie wiadomo czy Massa opuści Ferrari. Może błyśnie jakimś ukrytym talentem i przekona do siebie szefów stajni z Maranello. Zastanówcie się najpierw, zanim coś zaproponujecie.

opuści opuści.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Miki1910 So mar 24, 2012 11:22  Re: Ankiety

Też tak sądzę, ale do sezonu ogórkowego jeszcze daleko, więc moim skromnym zdaniem ankieta byłaby bezsensowna.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Kazik Wt kwi 17, 2012 15:31  Re: Ankiety

Mi się wydaje,że "w związku z zaistniałą sytuacją" nie głupie byłoby pytanie : kto w/g ciebie będzie w tym roku mistrzem świata ? (pole do popisu ogromne).Kandydatów jest napewno więcej niż jeden.
??
(redakcja decyduje kto lub ktoś inny) :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Lukas Wt kwi 17, 2012 17:37  Re: Ankiety

Jeszcze nie teraz, damy taką ankietę nieco później, bo na razie opcji byłoby pół stawki :D
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez cwiek Wt kwi 17, 2012 20:42  Re: Ankiety

Lukas napisał(a):Jeszcze nie teraz, damy taką ankietę nieco później, bo na razie opcji byłoby pół stawki :D


Ale na koniec możnaby zobaczyć kto miał nosa( a raczej kto najlepiej strzela) :wink:
Wyłonić zwycięzcę z takiego chaosu-respect
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez TommyYse Pn lip 30, 2012 10:55  Re: Ankiety

Moim zdaniem na stronie pojawia się za mało sond/ankiet. Może zamieszczalibyście je trochę częściej, przynajmniej po każdym wyścigu?
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Lukas Pn lip 30, 2012 11:36  Re: Ankiety

To dawajcie propozycje pytań :) Moim zdaniem ankiety są bezsensownym wynalazkiem, aczkolwiek w związku z poparciem użytkowników zostawiliśmy je. Tylko, że skoro wy ich chcecie to musicie dawać sugestie co do pytań :)

Z chęcią również wysłucham argumentu za ankietami, bo nie wiem jak opinia masy ma zwiększać poziom serwisu :) Aczkolwiek jestem otwarty na opinie.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez TommyYse Pn lip 30, 2012 12:25  Re: Ankiety

Hmm... Napisałem ankiety po każdym wyścigu - np. "Jakie jest twoje zdanie na temat kolizji Maldonado i di Resty?". Możliwe odpowiedzi: -Zawinił Maldonado, -Zawinił di Resta, - Incydent wyścigowy. Najprostszymi pytaniami byłoby "Kto wywarł na tobie największe wrażenie w GP Węgier", tylko że to mi się wydaje aż za proste.
Dlaczego ankiety?... czy to zwiększy poziom serwisu, nie wiem, sporo ludzi wypowiada się na forum i w komentarzach, nie są to krótkie zdania jak w ankietach, tylko długie opinie. Przypuszczam, że te osoby zaznaczyłyby jedną z możliwych odpowiedzi w ankiecie, co pozwoli zebrać opinie w jednym miejscu i przedstawić procentowo\w liczbie głosów. A Ci, którym nie chce się pisać długich postów też zagłosują i po sprawie.
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Lukas Pn lip 30, 2012 13:21  Re: Ankiety

Dodam zaraz pytanie o Maldonado :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Michal2_F1 Wt wrz 11, 2012 21:26  Re: Ankiety

Nawiązanie do Montezemolo, który mówił o tym, że lepsze były późniejsze wyścigi w Europie (18-20).

O jakiej porze powinny odbywać się europejskie wyścigi?

a) rano
b) tradycyjnie o 14
c) późnym popołudniem
d) wieczorem
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Lukas Śr wrz 12, 2012 12:03  Re: Ankiety

Dobry pomysł :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Michal2_F1 So lis 03, 2012 0:02  Re: Ankiety

W którym roku wyścigi były najciekawsze?
a) 2008
b) 2009
c) 2010
d) 2011
e) 2012

:)
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez cwiek So lis 24, 2012 22:57  Re: Ankiety

Może trochę odległa w czasie, ale co tam...

JAk będzie wyglądał sezon 2013 dla L.Hamiltona?

a)będzie walczył o wygrane
b)będzie w czołówce ale bez rewelacji(aka Raikkonen 2012)
c)będzie zdobywał tylko pojedyncze punkty
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Lukas N lis 25, 2012 0:15  Re: Ankiety

Dobry pomysł, dam ją po weekendzie, jak zakończy już swoją podróż w McLarenie :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron