Nowości w serwisie

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez dex Śr mar 13, 2019 10:03  Re: Nowości w serwisie

kusza napisał(a):Czy bedzie opcja wybrania starego ukladu? Nowy jest fatalny i banalny czyli taki jak wiekszosc w necie. Stary mial klimat i byl szczegolowy. Wroci stary? Bedzie wybor?

Dokładnie, zawsze miałem banan jak wchodziłem na F1WM teraz mam zniesmaczenie.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez lolek99 Śr mar 13, 2019 23:40  Re: Nowości w serwisie

Mam bardzo podobne odczucia, nowy jest w porządku, podoba mi się, ale już mi się opatrzył.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez maiesky Cz mar 14, 2019 10:39  Re: Nowości w serwisie

Mahilda111 napisał(a):Nie. Tutaj w komentarzach mniej więcej wytłumaczyłem dlaczego: https://www.f1wm.pl/php/news_id-42431.html

Ten link nie działa.

bartoszcze napisał(a):Odpowiedź na te pytania znajduje się w tekście na głównej oraz w komentarzach do niego :)

Na głównej nie widzę na pierwszej stronie tekstu, w kórym miałbym się więcej dowiedzieć. Pewnie był tego dnia, gdy zaszła zmiana?

cwiek napisał(a):I zaczęły się lamenty :P Przyzwyczaisz się :) Gdyby chodziło tylko o wygląd to możnaby sobie wybierać.

lolek99 napisał(a):Mam bardzo podobne odczucia, nowy jest w porządku, podoba mi się, ale już mi się opatrzył.

A ja dołączam do grona tych, co woleli stary layout. Nie był nowoczesny, ale miał swój klimat, był przemyślany i przede wszystkim oferował stosunkowo łatwy dostęp do wielu sekcji, których nie znajdę na innych serwisach. Po zmianie f1wm.pl stał się portalem jak wiele innych, a ceniłem go ze względu za świetne bazy o statystykach itp. Newsy to ja mogę czytać w dowolnym innym miejscu.
No i wraz ze zmianą zaorano wiele fajnych funkcji np wchodzę w dowolny wyścig i nie ma już linków do poprzedniego GP lub poprzedniego GP na tym torze- to było super jeśli się chciało szybko porównać czy przypomnieć sobie dane z porzednich sezownów czy wyścigów. Przywróćcie to proszę.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Lukas Cz mar 14, 2019 10:44  Re: Nowości w serwisie

Przeczytaj najpierw to co mieliśmy do powiedzenia o nowej wersji :) Chyba już w 5 miejscach o tym pisałem, więc nie kupuję argumentu, że nie można znaleźć :D
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez bartoszcze Cz mar 14, 2019 10:46  Re: Nowości w serwisie

maiesky napisał(a):
Mahilda111 napisał(a):Nie. Tutaj w komentarzach mniej więcej wytłumaczyłem dlaczego: https://www.f1wm.pl/php/news_id-42431.html

Ten link nie działa.

https://www.oldf1wm.pl/php/news_id-42431.html
bartoszcze napisał(a):Odpowiedź na te pytania znajduje się w tekście na głównej oraz w komentarzach do niego :)

Na głównej nie widzę na pierwszej stronie tekstu, w kórym miałbym się więcej dowiedzieć.

Fakt, nawet w Aktualnościach spadł już na drugą stronę:
https://www.f1wm.pl/news/44655
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez cwiek Cz mar 14, 2019 11:32  Re: Nowości w serwisie

maiesky napisał(a):
cwiek napisał(a):I zaczęły się lamenty :P Przyzwyczaisz się :) Gdyby chodziło tylko o wygląd to możnaby sobie wybierać.


A ja dołączam do grona tych, co woleli stary layout. Nie był nowoczesny, ale miał swój klimat, był przemyślany i przede wszystkim oferował stosunkowo łatwy dostęp do wielu sekcji, których nie znajdę na innych serwisach. Po zmianie f1wm.pl stał się portalem jak wiele innych, a ceniłem go ze względu za świetne bazy o statystykach itp. Newsy to ja mogę czytać w dowolnym innym miejscu.
No i wraz ze zmianą zaorano wiele fajnych funkcji np wchodzę w dowolny wyścig i nie ma już linków do poprzedniego GP lub poprzedniego GP na tym torze- to było super jeśli się chciało szybko porównać czy przypomnieć sobie dane z porzednich sezownów czy wyścigów. Przywróćcie to proszę.


Nigdzie nie napisałem, że nowy layout bardziej mi się podoba. Przyjmuję jednak tłumaczenie chłopaków, że aby rozwijać stronę zmiana była konieczna, w związku z tym nie narzekam, tylko staram się przyzwyczaić do "nowości" :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Lukas Cz mar 14, 2019 11:41  Re: Nowości w serwisie

Przy czym my również nie mamy problemu z tym, że komuś się coś nie podoba. Przecież to subiektywne odczucie :) Męczy tylko panika o braki, które zostaną nadrobione, co było już mówione w styczniu przy pierwszej becie. Może się nawet przed wyścigiem wydać sporo poprawek i kilka nowości, a jeśli nie to najdalej w przyszłym tygodniu będą już dostępne.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Mariusz Cz mar 14, 2019 21:00  Re: Nowości w serwisie

Skoro tyle narzekań i postaw roszczeniowych to i ja się dołączę: chciałbym więcej różu, bo lubię jednorożce i uwielbiam kuce z Bronxu. Czy jest na to szansa Lukas przed pierwszym wygranym wyścigiem przez Racing Point? :lol:
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Lukas Pt mar 15, 2019 7:01  Re: Nowości w serwisie

Jeśli Kubica wygra wyścig to zrobię stronę na różowo :D
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez polo508 So mar 16, 2019 0:10  Re: Nowości w serwisie

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego po przejściu na nową stronę moje konto zniknelo? Co roku grałem w GPM a teraz jak chce się zalogować konto nie istnieje, w historii wszeczasow zespołu nie ma...
Szkoda mi tej całej historii...
polo508
 
Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 13:46

Postprzez Saruto So mar 16, 2019 9:17  Re: Nowości w serwisie

Nowy wygląd - straszny. Kompletnie bez wyrazu. Jedynie na plus - Najważniejsze tematy. Fajny układ i czytelne. Reszta wygląda jak zaliczenie z informatyki w lo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukas So mar 16, 2019 10:54  Re: Nowości w serwisie

Cieszy nas, że potrafisz lepiej, zapraszamy do współpracy ;)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez rolnik sam w dolinie So mar 16, 2019 15:31  Re: Nowości w serwisie

Saruto napisał(a):Nowy wygląd - straszny. Kompletnie bez wyrazu. Jedynie na plus - Najważniejsze tematy. Fajny układ i czytelne. Reszta wygląda jak zaliczenie z informatyki w lo.


Nie wiem czy tak strasznie. Odpaliłem sobie to na tablecie 10" i jest ideolo. Mamy takie czasy, że na PC tego typu strony przegląda coraz mniej osób, a więcej czyta newsy w łóżku czy autobusie. Tworzenie wersji mobilnej serwisu ma coraz mniejszy sens. Mi na początku się średnio podobało ale z czasem się przyzwyczajam i dostrzegam zalety.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Saruto N mar 17, 2019 8:06  Re: Nowości w serwisie

Lukas napisał(a):Cieszy nas, że potrafisz lepiej, zapraszamy do współpracy ;)

:lol: nic lepszego bym nie zrobił ;) Stara wersja wyglądała profesjonalnie.

rolnik sam w dolinie napisał(a):
Saruto napisał(a):Nowy wygląd - straszny. Kompletnie bez wyrazu. Jedynie na plus - Najważniejsze tematy. Fajny układ i czytelne. Reszta wygląda jak zaliczenie z informatyki w lo.


Nie wiem czy tak strasznie. Odpaliłem sobie to na tablecie 10" i jest ideolo. Mamy takie czasy, że na PC tego typu strony przegląda coraz mniej osób, a więcej czyta newsy w łóżku czy autobusie. Tworzenie wersji mobilnej serwisu ma coraz mniejszy sens. Mi na początku się średnio podobało ale z czasem się przyzwyczajam i dostrzegam zalety.

Pod tym względem masz rację. Na telefonie działa strona wreszcie działa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez alienjam Pn kwi 01, 2019 16:12  Re: Nowości w serwisie

Cześć ! Dla mnie zmiany na stronie są bardzo na + Dałem sobie trochę czasu na przyzwyczajenie się i jest moim zdaniem teraz bardziej czytelnie i wreszcie w przeglądarce mobilnej czyta się komfortowo. Mam jednak jedną propozycję: pod każdym artykułem są odnośniki do poprzedniego i następnego, takie same przydałyby się przed artykułem (pod tytułem, przed tekstem), pozwoliłoby to na szybkie pomijanie postów które nas nie interesują. Pozdrawiam.
alienjam
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 11:36
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość