galerie w postach

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez hideto Śr lut 02, 2011 20:06  galerie w postach

No wiec mam z nimi pewien problem...

Większość zdjęć wygląda tak, że mam tę nawigację z góry, podpis z nałożonymi słowami na siebie i dopisek o prawach autorskich czy coś.

Niektóre natomiast (dodam że przeważająca mniejszość) działa normalnie.

Przeglądarka google chrome z wtyczką Adblock plus czy tam pro, ale wtyczka jest wyłączona na stronie f1wm.pl

any guess ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Śr lut 02, 2011 20:30  Re: galerie w postach

Przeglądarka google chrome z wtyczką Adblock plus czy tam pro, ale wtyczka jest wyłączona na stronie f1wm.pl

Wyłączyć AdBlocka w ogóle w przeglądarce. Problem znany niestety, samo disable na stronie nie wystarczy. Przynajmniej zdecydowanie u mnie tak ten problem się rozwiązał.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Lukas Cz lut 03, 2011 0:41  Re: galerie w postach

Jedynie mogę podpowiedzieć to co w innym temacie - AdMuncher nie ma tego problemu, a wycina reklamy dosyć dobrze.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez marrak Cz lut 03, 2011 17:10  Re: galerie w postach

Albo zmienić przeglądarkę:P Pod Firefox z Adblock Plus nie ma żadnych problemów.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez slipstream Cz lut 03, 2011 17:20  Re: galerie w postach

Tyle że zanim firefox się uruchomi (a jak ma poinstalowane te dodatki to w ogóle) na Chromie mam juz przeczytane wszystkie interesujące mnie informacje :-P
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez szama Cz lut 03, 2011 17:30  Re: galerie w postach

Przesadzasz, sprawdziłam swojego i uruchomienie strony startowej (google) zajmuje mu 3s :P
Avatar użytkownika
szama
 
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 16:54

Postprzez Lukas Cz lut 03, 2011 18:03  Re: galerie w postach

Zanim zacznie się flamewar, powiem że nie jest rozwiązaniem na zepsutą część wymienianie całego auta :P
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Banditto Pt lut 18, 2011 22:10  Re: galerie w postach

Jeśli jakaś strona nie wyświetla się poprawnie to zawsze pierwszą czynnością, jaką powinno się wykonać w takim przypadku jest wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Każda przeglądarka jest wyposażona w taką opcję. Można również skorzystać z darmowego programu CCleaner.
http://www.piriform.com/ccleaner/download
ZOBACZ BOSKI PALEC VETTELA! http://www.youtube.com/watch?v=oT_8kgj_zWg
» Majne websajt: http://www.tut.multimo.pl/ « :)
Avatar użytkownika
Banditto
 
Dołączył(a): N mar 23, 2008 10:56
Lokalizacja: Szczytno


Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron