Co dalej?

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Lukas Pn sie 08, 2011 11:28  Re: Co dalej?

Pojawiają się prośby bym się przedstawił jako nowy redaktor naczelny, także poza tym co już napisałem w komentarzach pod newsem dotyczącym dalszej drogi Wyprzedź Mnie napiszę też tutaj co nieco :)

Do redakcji dołączyłem w 2008 roku po dość ciekawej przygodzie z pierwszym tłumaczeniem. Trochę irytował mnie fakt, że wypowiedzi po wyścigu zamieszczane są później niż u angoli, więc sam przetłumaczyłem Red Bulla i wrzuciłem go w komentarze. Od razu rafaello85 dał mi burę i kazał zgłaszać się z takimi rzeczami do Marka :) Maraz wyznaczył mi kilka tłumaczeń jako okres próbny, były to głównie konferencje prasowe i tak się zaczęło.

W zasadzie był to efekt wieloletniego kibicowania F1, oglądam wyścigi od 1999 (albo 1998? nie pamiętam już dokładnie...) za sprawą Hakkinena, który na zawsze pozostanie dla mnie numerem jeden tego sportu. Jego walka z Schumacherem przypomina mi za każdym razem "stare dobre czasy" gdy się było młodym i w ogóle ;)

Po dołączeniu do redakcji zajmowałem się głównie tłumaczeniem, jednak z czasem zaangażowanie i motywacja rosła, a Marek nie utrudniał rozwoju nikomu i nigdy. Jakoś spotkaliśmy się z Pawłem (Darth ZajceV) i od tego czasu plan był jasny. Trzeba zacząć relacjonować zawody prosto z toru. Jak przebiegały nasze starania każdy mógł zobaczyć w serwisie, do tej pory największym projektem był wyjazd na testy w Barcelonie aczkolwiek jest to część większego projektu, który sięga dalej i głębiej. Szczegółów nie zdradzam ale sukcesywnie staramy się zbliżać do swoich celów.

W pewnym momencie Marek wiedząc o swojej sytuacji zaczął się dzielić serwisem, oddawał coraz to więcej uprawnień, rozmawiał z nami o przyszłości. Pomijając szczegóły - ja wraz z Pawłem zadeklarowaliśmy możliwość pociągnięcia całej misji Wyprzedź Mnie już po odejściu Maraza od udzielania się na f1wm.pl. Plan zakładał kolejne przekazywanie obowiązków aż do całkowitego usunięcia się w cień. Wtedy na scenę mieliśmy wkroczyć my i spokojnie prowadzić stronę dalej. Życie nieco pokrzyżowały plany i Marka i nasze, ale na chwilę obecną byliśmy już w tak zaawansowanym stadium przekazywania serwisu, że jak widać ten może bez najmniejszego zawahanie kontynuować dalszą pracę. Owszem ostatnie dni nie były łatwe dla nikogo w redakcji, ale wychodzimy na prostą i po kolei załatwiamy wszystkie sprawy, które trzeba było znacząco przyspieszyć. Ostatni tydzień udowadnia, że Marek zadbał o wszystko, a to że ja jestem nowym naczelnym to nie efekt siłowego przejęcia władzy czy wyborów w ciemno.. Jest to efekt staranie przygotowanej zmiany, bez której mielibyśmy całkiem niezły popłoch w szeregach. Nic takiego nie wystąpiło, działamy dalej :)

O sobie mogę jedynie powiedzieć, że wyścigi to moje życie. Owszem, jestem jeszcze studentem zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, miałem przygody z pracą dla korporacji (ING) ale to wyścigi są moją pasją i to z nimi wiążę całą swoją przyszłość. O motywację do pracy martwić się nie musicie.

Co do spraw organizacyjnych. Zostałem naczelnym ale nie bez zaplecza. Moim zastępcą jest Darth ZajceV i możecie tak samo jak do mnie, uderzać do niego i załatwiać wszystko czego potrzebujecie z serwisem. Ma potężną moc decyzyjną i jest niezbędny do funkcjonowania serwisu. Administrator forum zostanie ogłoszony najprawdopodobniej jutro. Do tego mamy ekipę redakcyjną bez której nie powstawałyby newsy jak i moderatorzy, którzy pilnują was przed zbytnią fantazją :) Każdy z nich jest integralną częścią wielkiego projektu Wyprzedź Mnie i bez nich nic by nie działało. Wszystkim, którzy dają coś od siebie dla tego serwisu chciałbym podziękować :)

Moje zdjęcie jest już w stopce redakcyjnej, która już niedługo zostanie przebudowana, o to się nie martwicie. Jeśli aż tak wam się podobam to znajdziecie mnie w fotorelacjach z naszych wyjazdów na tory, a jak i tego wam mało to jestem dostępny na portalu facebook.

No i ogólnie w razie jakichkolwiek pytań po prostu je zadawajcie. Najwygodniejszy dla mnie jest mail, ale jeśli wolicie inny środek komunikacji to mi jest naprawdę obojętnie :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez patgaw Pn sie 08, 2011 15:23  Re: Co dalej?

Ale ja mam pytanie kto jest teraz właścicielem serwisu, na kogo jest zarejestrowana domena i kto ma dostęp do FTP???
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Lukas Pn sie 08, 2011 15:35  Re: Co dalej?

Jeśli jest Ci to do czegoś potrzebne to zapraszam na PW :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez MairJ23 Śr sie 10, 2011 23:26  Re: Co dalej?

Gratuluje i zycze powodzenia - brzmi sensownie i mysle ze to tylko formalnosc !
w kazdym razie zycze pomyslnych lotow podczas rozwijania serwisu - i zgadzam sie na 100% potrzebne wam bezposrednei relacje dla polskich kibicow. Dzieki za wszystko
Pozdro
MairJ23
 
Dołączył(a): Pn lip 09, 2007 14:04
Lokalizacja: Philadelphia, USA

Postprzez Bastian Cz sie 11, 2011 7:28  Re: Co dalej?

No nic :)wypada życzyć Wam powodzenia w dalszej kontynuacji tego serwisu....
Bastian
 
Dołączył(a): N lip 27, 2008 18:27
Lokalizacja: Janów Lubelski

Postprzez cichy Śr sty 18, 2012 23:26  Re: Co dalej?

Wybaczcie, że odkopuje dość suchy temat, jednak swego czasu pojawiła się informacja o wydaniu księgi z kondolencjami.. dla rodziny.. takie oto me pytanie, czy księga w ogóle powstała ?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez MITSUBISHI_WRC N sty 22, 2012 17:50  Re: Co dalej?

?????
Pewnie większość forumowiczów chciała by poznać odpowiedz na pytanie zadane przez cich'ego.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MairJ23 Pn sty 23, 2012 17:25  Re: Co dalej?

ja napewno !
MairJ23
 
Dołączył(a): Pn lip 09, 2007 14:04
Lokalizacja: Philadelphia, USA

Postprzez Mariusz Pn sty 23, 2012 18:53  Re: Co dalej?

Zgłaszałem chęć dostarczenia księgi (do Janowa Lubelskiego jechałem), ale nie była jeszcze gotowa w pierwszej połowie listopada. Jak jest obecnie nie mam pojęcia.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt kwi 27, 2012 23:51  Re: Co dalej?

Mariusz napisał(a):Jak jest obecnie nie mam pojęcia.

I tu pytanie do obecnej administracji, jak jest w tej chwili?
Księga gotowa?
Mariusz był chętny do dostarczenia Księgi, tak dziwnie cicho zrobiło się w tej sprawię ( a to jest jednak ważna sprawa).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw So kwi 28, 2012 0:02  Re: Co dalej?

dobra skoro temat zostal bumpniety to ja doloze sobie 0.03zl
viewtopic.php?f=3&t=8871&start=0
czemu do tej pory, przez tyle miesiecy nie pojawila sie ta slynna osoba z fioletowym nickiem?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez MalarzF1 So kwi 28, 2012 0:17  Re: Co dalej?

No to już będziemy mieli 6gr -
Aż tak cierpisz z tego powodu? Coś nie działa? :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez Campeon So kwi 28, 2012 9:58  Re: Co dalej?

Osoba się nie pojawiła, ponieważ pojawiły się pewne trudności z jej znalezieniem. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, to z pewnością zostaniecie o tym poinformowani. Odnośnie księgi, to zostanie przekazana rodzinie w pierwszą rocznicę śmierci Marka.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez adnowseb Wt lip 31, 2012 20:27  Re: Co dalej?

Lukas,Darth ZajceV,Campeon,wszyscy redaktorzy i moderatorzy
Dziękuję Wam za trud w tworzeniu tej strony.Dzięki Wam po śmierci Marka, dalej mozemy byc jedną wielką sportową rodziną
Maraz zapewne jest z Was dumny
Jeszcze raz dziękuję-Teraz już wiemy ''Co dalej''.
“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców”
Nasr przyszłością F1
Avatar użytkownika
adnowseb
 
Dołączył(a): Cz lut 17, 2011 15:30
Lokalizacja: Mannheim.

Postprzez Lukas Śr sie 01, 2012 11:53  Re: Co dalej?

Dzięki za miłe słowa.

Ja za to chciałbym przekazać podziękowania od rodziny Marka za każdy wpis, który później znalazł się w księdze kondolencyjnej. Było to dla nich niezwykle wzruszające wydarzenie i wasz odzew był wsparciem w trudnych chwilach smutku po stracie syna.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron