Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez maiesky Pn sie 01, 2011 12:09  Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Jestem zszokowany śmiercią Marka, nie mogę w to uwierzyć.
Postanowiłem założyć ten wątek, aby zainteresowani wyjazdem na pogrzeb mogli się tutaj zorganizować.

Jako pierwszy zadam pytanie, czy ktoś z okolic Bydgoszczy się wybiera?
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez DamianF Pn sie 01, 2011 12:16  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Ja chciałem się zapytać czy ktoś z okolic Radomia się wybiera?
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez Adakar Pn sie 01, 2011 12:21  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

maiesky napisał(a):Jestem zszokowany śmiercią Marka, nie mogę w to uwierzyć.
Postanowiłem założyć ten wątek, aby zainteresowani wyjazdem na pogrzeb mogli się tutaj zorganizować.

Jako pierwszy zadam pytanie, czy ktoś z okolic Bydgoszczy się wybiera?


Ja z Włocławka ...
Niestety w trakcie dnia wyjazd stał się nie możliwy. Dziwny termin pogrzebu. Nie ma czasu na jakąkolwiek korektę wcześniej zaplanowanych wyjazdów a do tego dochodzi ilość pracy bo inni są na urlopach. :-(

Planuje wybrać się w weekend złożyć wieniec. Niestety tylko "tyle" :-(
Ostatnio edytowano Pn sie 01, 2011 17:34 przez Adakar, łącznie edytowano 1 raz
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez Campeon Pn sie 01, 2011 14:58  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Ja jestem z Bydgoszczy, niemniej nie mam pewności, czy będę mógł się pojawić na pogrzebie. Dzisiaj wieczorem wszystko się wyjaśni odnośnie mojej obecności w Janowie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez zgf1 Pn sie 01, 2011 17:27  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Jest ktos z Bielska/Katowic?

Nie wiem czy to dobry pomysl, ale chyba pieknie byloby gdyby pojawily sie na pogrzebie akcenty F1, chocby czapeczki zespolow... Nie wiem czy On by sobie tego zyczyl...
Avatar użytkownika
zgf1
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 8:39

Postprzez gregoff Pn sie 01, 2011 20:10  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Mam pytanie czy ktoś się z Wawy wybiera może? Albo z okolic Dęblina?
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez maiesky Pn sie 01, 2011 21:00  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Jak nic nie przeszkodzi jutro będziemy tzn ja i Campeon oraz DamianF
Wezmę moją czapeczkę McL oraz koszulkę Renault/Alonso
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez kuba Pn sie 01, 2011 22:59  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Ja bardzo chcę się wybrać, ale z Kielc mam beznadziejne połączenia mimo że to tylko 160 km. Jak ktoś z okolic się wybiera samochodem to proszę o kontakt.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sovajazz Pn sie 01, 2011 23:55  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Na 80% jadę z Lublina gdyby ktoś chciał się zabrać...
sovajazz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 11:44

Postprzez Mariusz Wt sie 02, 2011 5:42  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Ja też się wybieram na pogrzeb. Przed godz. 11 powinienem być w Lublinie na dworcu PKS, a dalej jakimś busem do Janowa Lubelskiego. Mój nr kom. jest na stronie redakcyjnej, gdyby ktoś chciał się dołączyć.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez olexy Wt sie 02, 2011 8:44  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Jeśli chodzi o busy, to najłatwiej dojechać będzie z mojej miejscowości czyli Kraśnika. Jeśli się to komuś przyda, to busy zajeżdżają na przystanek położony bezpośrednio obok dworca PKS. Ja ze względu na sprawy rodzinne, mimo, że do Janowa mam zaledwie 30 kilometrów, nie będę mógł pojawić się na pogrzebie. Przykro mi z tego powodu, ale zawsze służę radą w sprawie dojazdu.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
olexy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 19:18
Lokalizacja: Kraśnik
GG: 9121418

Postprzez maiesky Cz sie 04, 2011 9:11  Re: Ostatnia droga Marka- wyjazd na pogrzeb

Niestety dopiero smutne wydarzenie pozwoliło spotkać nam się z Markiem. Dziękuję wszystkim obecnym na pogrzebie.
Nie traćmy nadziei oraz zapału, aby kontynuować niesamowite dzieło Marka. Dopiero teraz gdy poznałem szczegóły jego choroby wiem ile trudu kosztowało go prowadzenie serwisu i pozostanie takim jak my- zdrowi. Jeszcze większy szacunek dla niego, jeszcze większy smutek po pustce jaka została po jego odejściu. Spoczywaj w spokoju Marek.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie


Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości