Co sie dzieje z F1WM???

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Pieczar Wt lut 28, 2012 16:51  Re: Co sie dzieje z F1WM???

A może po prostu nie karmcie trolla? Szkoda klawiatury.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez IceOne Wt lut 28, 2012 21:57  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Widze ,ze temat ruszyl i to sie liczy :). Z ''nierobami'' oczywiscie to byla przesadzona ocena( nie mialem zamiaru nikogo obrazic) , ale miala tez wzburzyc troche atmosfere bo naprawde ostatnio z tymi newsami bylo kiepsko.

PS. Jesli chodzi o relacje z testow to , moze komus sie to podobac ,dla mnie osobiscie nic nowego to wnosi poza fotkami F1Wm , ktore do najlepszych .............. a reszte mozna znalezc i to lepszym wydaniu na innych stronach.
BB4L
Avatar użytkownika
IceOne
 
Dołączył(a): Śr lut 11, 2009 15:44
Lokalizacja: Londyn
GG: 9091936

Postprzez gornik Wt lut 28, 2012 22:22  Re: Co sie dzieje z F1WM???

To tak szczerze się zapytam, to tu jeszcze szukasz, skoro gdzie indziej mają lepiej?? Dodatkowo nie dałeś odpowiedzi na pytania zadane od innych z czym z odpowiedziami "naprawdę jest kiepsko u ciebie".

Na tym serwisie jest pewien poziom, i jeżeli chcesz coś od serwisu, sam musisz dać coś od siebie :wink: (i nie chodzi mi o coś związane z newsami, ale skoro odważyłeś się napisać to i odważyć się powinieneś na poziomie odpisać)
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn mar 05, 2012 19:43  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Z powodu zamknięcia konta PayPal (od jutra nowy regulamin :grin: ) trzeba było opróżnić konto z pieniędzy. Kupione dwie gry no i nie wielka kwota poszła na rzecz F1WM (o wiele więcej mogę wpłacić poprzez konto bankowe).

PS: Jak nie ten temat do takich dyskusji, to niech któryś z modów przeniesie ten post gdzie indziej.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SirKamil Pt mar 16, 2012 18:41  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Z redakcyjnego punktu widzenia wszystko gra, tylko poziom w komentarzach zdryfował z czasem do poziomu onetu. Dwa metry pod mułem.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez cichy78-78 Pt mar 16, 2012 22:34  Re: Co sie dzieje z F1WM???

SirKamil napisał(a):Z redakcyjnego punktu widzenia wszystko gra, tylko poziom w komentarzach zdryfował z czasem do poziomu onetu. Dwa metry pod mułem.

Co się dziwić,przecież wszystkowiedzący SirKamil nie znosi krytyki i atakuje innych użytkowników.
Póżniej nazywa ich onetowcami.Korzystaj z opcji ukryj @irKamil będziesz szczęśliwszy.
Poziom portalu jest wysoki.
cichy78-78
 
Dołączył(a): Pn sty 09, 2012 0:10

Postprzez Campeon Pt mar 16, 2012 23:54  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Zdaje się, że poszło o komentarz, którego autor nie zważał na jakiekolwiek zasady pisowni języka polskiego. Powiem krótko: takie wycinam bez zastanowienia i przeglądania jego wartości merytorycznej. Jeżeli zatem SirKamil zwrócił uwagę na taki komentarz, to uczynił to jak najbardziej słusznie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez SirKamil So mar 17, 2012 0:34  Re: Co sie dzieje z F1WM???

cichy78-78 napisał(a):Korzystaj z opcji ukryj @irKamil będziesz szczęśliwszy.


Skorzystaj, nalegam :)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez ptoku So mar 17, 2012 11:58  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Campeon napisał(a):Zdaje się, że poszło o komentarz, którego autor nie zważał na jakiekolwiek zasady pisowni języka polskiego.
Fajnie by było, jakby moderatorzy zwracali większą uwagę na ortografię. Po napatrzeniu się na dużą ilość postów z błędami, sam zaczynam mieć problem z pisownią niektórych słów - zapewne inni wzrokowcy mają podobny problem. Merytoryki wypowiedzi to nie podniesie ale przynajmniej nie będzie "bić po oczach".
ptoku
 
Dołączył(a): N cze 06, 2010 18:38

Postprzez SoBcZaK So mar 17, 2012 15:11  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Merytoryki wypowiedzi to nie podniesie ale przynajmniej nie będzie "bić po oczach".

A nie wiem jak was, ale mnie bije po oczach sterta powtarzających się komentarzy np. pod wynikami sesji czy wyścigów. Ja rozumiem, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale (przynajmniej moim zdaniem) po co ludzie pod wynikami gdzie np. Hamilton zdobył PP ktoś pisze posty typu: Hamilton rewelacyjnie... Ferrari kiepsko, dobrze ten dobrze tamten... wyniki jakie są każdy widzi i nie wiem co ciekawego wnoszą tego typu "komentarze". Ale to jest moje prywatne zdanie więc się nie rzucajcie na mnie jak was to nie boli...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Angulo So mar 17, 2012 15:25  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Chłopie pod tym względem to jest znacznie lepiej niż chociażby 3 czy 4 lata temu. Wystarczy spojrzeć na wątki wyścigowe z tamtego czasu i na prawdę różnica jest kolosalna. Wtedy nawet posty z jedną emotą były...
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez SirKamil N mar 18, 2012 15:36  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Nie jestem przekonany. Komentarze (nie myl z forum) nie raziły kiedyś tak głupota. Nie było tam tylu bezczelnych typów którzy ze swojego hejterstwa i zabetonowanej ignorancji robili sposób na zaistnienie.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez nero N maja 13, 2012 12:52  Re: Co sie dzieje z F1WM???

F1WM to dobry portal, jedyny jaki czytam w tematyce motorsportu, ale ostatnio często zdarzają się literówki i inne błędy sugerujące że korekta newsów śpi, ma problemy ze wzrokiem albo w ogóle jej nie ma. Czarę goryczy przechyliła dzisiejsza "anulacja" wyścigu Porsche Supercup, ostatnio można też było przeczytać Mateschitz to Austraik - tego typu potknięcia zdarzają się nagminnie. Małe bo małe, ale kłują w oczy.
nero
 
Dołączył(a): Pn lis 09, 2009 17:51

Postprzez Lukas N maja 13, 2012 15:12  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Wybaczcie, ale news o anulowaniu wyścigu był pisany w pośpiechu i opublikowany jako pierwszy na świecie, zważcie na to gdy nas oceniacie. Jeśli anulacja jest przechyleniem czary goryczy to mniemam, że nie oglądasz zbyt wielu stron? ;)

Poza tym najlepiej używać funkcji zgłaszania błędów, wtedy już dawno anulacja by zniknęła.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez nero N maja 13, 2012 15:33  Re: Co sie dzieje z F1WM???

Tak, nie oglądam. Poświęcam czas tylko na te wartościowe ;)

Chodziło mi o czarę goryczy, która kazała mi zwrócić na to uwagę - Wyprzedź Mnie to świetny, rzeczowy serwis i na pewno nie porzucę go z powodu literówek ;) Sam zresztą piszę newsy na pewnym portalu o tematyce konsolowej, więc wiem z czym to się je. Chciałem jedynie zwrócić uwagę na to, by korekta czy sami autorzy sprawdzali lepiej tekst newsa, bo w ostatnim czasie takich błędów jest ciut dużo (albo ja jestem purystą w dziedzinie).
nero
 
Dołączył(a): Pn lis 09, 2009 17:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron