Plany nowych fotorelacji

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez krzysiek_aleks Cz sie 23, 2012 13:19  Plany nowych fotorelacji

Tak sobie myślałem patrząc na galerię z GT1, że może ktoś z redakcji ma w planie kolejne wypady na wyścigi. Jeżeli można wiedzieć to na jakie, bo to pewno większość chciała by wiedzieć i czy może jest możliwość, by był specjalny dział/temat/podstrona (niepotrzebne skreślić) w której by była taka rozpiska.
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Lukas Cz sie 23, 2012 13:55  Re: Plany nowych fotorelacji

Możemy to podawać na forum, ale póki co poza Verva Street Racing nie mamy nic w planach :) Wydaje mi się, że wypadów jest za mało, żeby ładować infosy o nich na stronce, aczkolwiek możemy się umówić, że będziemy dawali znać o takich eskapadach gdzieś na forum :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Darth ZajceV Cz sie 23, 2012 22:03  Re: Plany nowych fotorelacji

Poza tym w tym roku za wiele wyścigów na które można by się wybrać już nie zostało. Oprócz Vervy pojawimy się na Wyścigu Mistrzów w grudniu, jednak w przyszłym roku mam nadzieję, że będziemy mieli dużo większy rozmach ;)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez krzysiek_aleks Pt sie 24, 2012 8:29  Re: Plany nowych fotorelacji

A są jakieś plany na weekendy F1 wyjechać może?
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Darth ZajceV Pt sie 24, 2012 11:50  Re: Plany nowych fotorelacji

Z takimi planami jest jak z chęcią zdobycia tytuły - jest, ale nie wiadomo czy się uda ;)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez PatrykW Pt lut 01, 2013 21:57  Re: Plany nowych fotorelacji

Może i nie temacie , ale nie wiedziałem gdzie napisać ;p . Wybieracie się w tym roku do Barcelony .?
Czytaj uważnie bo czytasz post "Mistrza"
Avatar użytkownika
PatrykW
 
Dołączył(a): Wt sie 31, 2010 8:07
GG: 13515953

Postprzez Darth ZajceV Pt lut 01, 2013 22:29  Re: Plany nowych fotorelacji

Nie. Doszliśmy do wniosku, że kasę, którą trzeba by wydać na te jedne testy lepiej spożytkujemy w trakcie sezonu podczas kilku wyścigów (różnych serii). Postaramy się polecieć na testy w przyszłym roku, żeby dobrze się przyjrzeć bolidom po zmianach ;)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez krzysiek_aleks N kwi 28, 2013 19:23  Re: Plany nowych fotorelacji

Już jesteśmy w trakcie sezonów, więc ponawiam prośbę o jakąś ewentualną rozpiskę. Mam pytanie też, czy macie plany co do wyjazdu na VWCC na Poznań, lub na jakieś inne wyścigi na Poznaniu, bo by się coś takiego przydało.
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Darth ZajceV Wt cze 11, 2013 22:30  Re: Plany nowych fotorelacji

Może umówmy się tak, że będziemy o wyjazdach informować na bieżąco, bo planów to my mamy przeogromną ilość, a w praktyce wygląda to tak, że pewni wyjazdu jesteśmy dopiero na kilka dni przed wyścigiem. Co do VWCC to jeśli czasem będzie jechać z czymś przy okazji, ale konkretnie na tej serii raczej się nie pojawimy. Istnieje szansa, że ktoś z redakcji zjawi się w Poznaniu, ale w sumie więcej nie ma co mówić, bo to tylko szansa i jeszcze konkretnie nic nie wiadomo.

A co do informowania na bieżąco, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w ten weekend wybiorę się na DTM ;)
(czego pewny jestem w sumie dopiero od wczoraj :P)
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój


Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron