Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Lukas Śr lut 24, 2016 22:05  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

Gdzie jeszcze zaspamujesz tym postem? :) Bo pisanie o tym na PW do Marka przyznam szczerze delikatnie mnie zniesmaczyło...

Jednak żeby odnieść się do meritum - nie wiem czy zajc planuje rozwój aplikacji, ale wątpię, by miał ją uzupełniać o takie pierdoły, gdy ciągle działa RSS, którego można używać chociażby pod aplikacją Feedly. Już wcześniej jak wspomniał cichy przydałoby się coś na IOSa.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez elosidzej Pt mar 04, 2016 1:35  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

To chociaż powiadomienia dodaj do aplikacji, no chyba że nie potrafisz to spoko.
elosidzej
 
Dołączył(a): Pn mar 03, 2014 19:11

Postprzez Mariusz N paź 07, 2018 20:35  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

Czy aplikacja została usunięta z Google Play? Korzystałem od lat, teraz nie mogę jej znaleźć.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez krzych Pn paź 08, 2018 8:59  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

W pierwszym poście jest link do pobrania. Ostatnio jeszcze działał.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mariusz Pn paź 08, 2018 17:16  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

Dziękuję, pobrałem. Wcześniej korzystałem po prostu z tego linku, który jest na stronie głównej serwisu.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Lukas Pt lis 16, 2018 14:16  Re: Mobilny serwis F1WM! - Android, iOS - testy

Tak, apka jest usunięta i nie zostanie już przywrócona do sklepu play, będzie coś innego :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron