Problem z reklamami

Uwagi na temat serwisu, informacje o błędach, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Lukas Pn lut 02, 2015 16:25  Re: Problem z reklamami

Ja korzystam na wielu sprzętach mobilnych bez adblocka i ani razu nie wyświetlił mi się ten komunikat...
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez gornik Pn lut 02, 2015 17:39  Re: Problem z reklamami

Dobra, doprecyzuje wszystko (screeny wrzucałem prosto z fona w nocy).

Używam tylko Opery (bez opcji turbo, z opcją turbo nie wyświetliło mi się ani razu ale to raczej z wiadomych powodów)
W poprzednim telefonie miałem podobnie, nowy który mam od ok 10 dni praktycznie pierwszego dnia miał ów reklamę.
Android 4.4.2 (Samsung Galaxy S4) w nowym a w starym 4.1.x (Samsung Galaxy young)
W nowym mam ustawione w operze że ma mnie widzieć jako urządzenie przenośne (sądzę że przez to mam tą reklamę)
Na bardzo nielicznych stronach podobne reklamy miałem (ale rzadko) i zazwyczaj nawet tekst nie miał krzaczków :evil:

Teraz podczas pisania postanowiłem sprawdzić jeszcze raz i o dziwo znowu mi się udało. Porobiłem więcej screenów:
Obrazek
Obrazek
I nawet na tej przekierowanej stronie mi podobne rzeczy wyświetla xD w każdym razie ani razu nie potwierdziłem (dawałem wstecz) i doszło mi że chciało sms'y wysłać xd
Obrazek

O dziwo nie rzuciła mi się w oczy żadna reklama na stronie (chociaż możliwe że mi się ona z tego powodu przeładowała [przynajmniej reklamy] gdyż wszystko włączało mi się na jednej karcie)

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Lukas Pn lut 02, 2015 17:40  Re: Problem z reklamami

A na innych przeglądarkach jak jest?
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez gornik Pn lut 02, 2015 17:44  Re: Problem z reklamami

Innej przeglądarki nie używam, ale sprawdziłem teraz 'internet' (ze 6 razy odświeżyłem) i ani razu na razie nie wywaliło.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Lukas Pn lut 02, 2015 18:01  Re: Problem z reklamami

No to chyba wnioski są jasne :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Venio Pn lut 02, 2015 19:15  

To jest jakaś luka w przeglądarkach mobilnych i jakiś syf to wykorzystuje. Mialem to na każdym telefonie. Zmieniłem przegladarkę na UC Browser, która ma wbudowany Adblock i wszystko gra.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez Lukas Pn lut 02, 2015 20:29  Re: Problem z reklamami

Chrome bez adblocka też daje radę i jak widać standardowa przeglądarka w starszych androidach też. Stawiam piwo, że Safari z iOSa też ogarnia (choć tego nie mam jak przetestować) :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Arnulf Pn lut 02, 2015 20:43  

Lukas to nie syf na telefonie, bo trudno żebym "syfu" zdążył nazbierać w parę dni od wyjęcia telefonu z pudełka. Tym bardziej, że dbam o takie rzeczy jak telefon czy komputer. Te reklamy wyskakiwały mi na przeglądarce androidowej "Internet", teraz używam Chrome'a i też za którymś wejściem ta reklama wyskoczyła.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Lukas Pn lut 02, 2015 21:42  Re: Problem z reklamami

To jak wytłumaczysz to, że na przykład mi nigdy na Chromie nie wyskoczyła, a stronę odpalam lekko licząc kilka razy dziennie?
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Europejczyk Pn lut 02, 2015 21:46  Re: Problem z reklamami

Ja korzystam z Chrome i również bardzo często to wyskakuje tylko wchodząc na portal f1wm....
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Venio Pn lut 02, 2015 22:14  Odp: Re: Problem z reklamami

Lukas napisał(a):To jak wytłumaczysz to, że na przykład mi nigdy na Chromie nie wyskoczyła, a stronę odpalam lekko licząc kilka razy dziennie?

Telefon telefonowi nie równy. Mimo że te same cyferki firmware, to różne jest ich działanie na telefonach. Mi na dwóch Samsungach (starsze: S Advance i S2) waliło takimi reklamami.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez RdQ_ Pn lut 02, 2015 22:16  Re: Problem z reklamami

Na iPhone 5S żadnych problemów z natrętną reklamą.
Samsung Galaxy Y - występuje na na Operze.
Jakiś gówniany Tablet z biedry - równierz, ale po zainstalowaniu AdBlocka problem zniknął.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Arnulf Wt lut 03, 2015 1:57  

Lukas, nie wiem, nie ja jestem od tego, żeby to wyjaśnić. Ja tylko zgłaszam, że takie coś jest. I jak widać nie dotyczy tylko mnie.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Lukas Śr paź 07, 2015 10:27  Re: Problem z reklamami

Zbliżają się wybory parlamentarne. Jak zwykle generuje to problemy z reklamami, gdyż już widzę wyświetlające się partie w banerach. Jak zawsze zaznaczam, że mamy zablokowaną kategorię polityka zarówno w google, jak u innych reklamodawców. Wszelkie banery, które są obecne to oszustwo ze strony wystawiającego reklamę bądź samego google'a. Zaznaczam również, że jako serwis nie wspieramy ani finansowo ani mentalnie żadnej z partii politycznych :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwisem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość