LiGNA TS Serwer

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

LiGNA TS Serwer?

Tak
51
84%
Nie
10
16%
 
Liczba głosów : 61

Postprzez Rubiq Pn kwi 28, 2008 19:27  LiGNA TS Serwer

Jakie są wasze opinie na ten temat? Chodzi o własny, ligowy serwer Team Speak. Jest to program do komunikacji głosowej, zresztą co się będę produkował - pewnie wiecie o co chodzi. Przy wyrażaniu swojej opinii nie bierzcie pod uwagę strony finansowej - traktujcie to, jakby ten serwer był darmowy. Zapraszam do dyskusji!
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez PaVeł Pn kwi 28, 2008 19:31  Re: LiGNA TS Serwer

pomimo tego, ze niektorym sie to nie podoba zaglosowalem na tak, fajnie jest pogadac czasami z kumplami z ligi (ja, rubiq, sergi, master to czesto gawedzimy na ts)
PaVeł
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:30

Postprzez Rubiq Pn kwi 28, 2008 19:35  Re: LiGNA TS Serwer

Aha, piszcie na co głosowaliście. Dałem ten temat tutaj a nie w ukrytym dziale, bo chcę żeby osoby z innych lig niż F1 też się wypowiedziały. Bo wiecie jak to z ankietami - wejdzie, zagłosuje nie wiedząc o co chodzi i wyjdzie....

Ja głosowałem na tak.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Pokwa Pn kwi 28, 2008 19:40  Re: LiGNA TS Serwer

Ja też zagłosowałem na tak
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez ICEman Pn kwi 28, 2008 19:55  Re: LiGNA TS Serwer

ja jestem na nie , nawet nie mam czasu na forum zaglądać a co dopiero mówić o gadaniu do komputera czego nienawidze :P :P :P teraz mnie obgadają na team speaku :twisted:
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez PaVeł Pn kwi 28, 2008 20:15  Re: LiGNA TS Serwer

ICEman napisał(a):ja jestem na nie , nawet nie mam czasu na forum zaglądać a co dopiero mówić o gadaniu do komputera czego nienawidze :P :P :P teraz mnie obgadają na team speaku :twisted:


a ty wez lepiej idz cos zjesc :twisted: fajnie sie gada przeciez
PaVeł
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:30

Postprzez impr Pn kwi 28, 2008 22:06  Re: LiGNA TS Serwer

TAK, bardzo milutki programik, przyda sie podczas wyscigow :)
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez B4ndit Pn kwi 28, 2008 23:44  Re: LiGNA TS Serwer

oczywiscie ze tak, bez stalego kanalu irc'a, ts w czasie wyscigu +/- 1h to jest defacto jedyny sposob zeby sie porozumiec, bo gadanie przez forum to raczej jakies nieporozumienie.
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez benethor Wt kwi 29, 2008 5:16  Re: LiGNA TS Serwer

TAK, bardzo dobry pomysł mając do wyboru forum, TSa i lobby chata wybieram zdecydowanie TSa :P
benethor
 
Dołączył(a): Pt sie 31, 2007 18:26

Postprzez hideto Wt kwi 29, 2008 11:45  Re: LiGNA TS Serwer

A ja z doświadczenia z innych gier odradzam wam uzywanie wspólnych kanałów/pokoi na TS w czasie ważniejszych sesji przed GP (oficjalne testy/qual/warm up/race) Jedyne co wtedy tam usłyszycie to stek wyzwisk pod adresem kogoś kto komuś zawinił ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez janek# Wt kwi 29, 2008 11:59  Re: LiGNA TS Serwer

hideto napisał(a):A ja z doświadczenia z innych gier odradzam wam uzywanie wspólnych kanałów/pokoi na TS w czasie ważniejszych sesji przed GP (oficjalne testy/qual/warm up/race) Jedyne co wtedy tam usłyszycie to stek wyzwisk pod adresem kogoś kto komuś zawinił ;-)

To wtedy taki ktoś za przekleństwo dostanie żółtą kartkę i narazi się na brak sympatii z mojej strony. Jeśli ma być serwer TS to ma na nim panować kultura wypowiedzi. Tak jak na czacie, żadnych przekleństw, ani ubliżania.
"Janek nigdy nie osiągniesz nic w swoim życiu"
/ pewna Pani /
Avatar użytkownika
janek#
 
Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Damon Wt kwi 29, 2008 12:10  Re: LiGNA TS Serwer

janek# napisał(a):Tak jak na czacie, żadnych przekleństw, ani ubliżania.
Problem w tym, że na czacie musi to napisać i mija trochę czasu, dzięki temu nie pisze się takich głupot. Języka chyba tak nikt nie umie upilnować.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rubiq Wt kwi 29, 2008 12:13  Re: LiGNA TS Serwer

Tak, język upilnować trudno, ale palec który wciska przycisk "włączający" mikrofon opanować jest znacznie łatwiej. :-)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez B4ndit Wt kwi 29, 2008 14:20  Re: LiGNA TS Serwer

janek# napisał(a):
hideto napisał(a):A ja z doświadczenia z innych gier odradzam wam uzywanie wspólnych kanałów/pokoi na TS w czasie ważniejszych sesji przed GP (oficjalne testy/qual/warm up/race) Jedyne co wtedy tam usłyszycie to stek wyzwisk pod adresem kogoś kto komuś zawinił ;-)

To wtedy taki ktoś za przekleństwo dostanie żółtą kartkę i narazi się na brak sympatii z mojej strony. Jeśli ma być serwer TS to ma na nim panować kultura wypowiedzi. Tak jak na czacie, żadnych przekleństw, ani ubliżania.


a ja z doswiadczenia wiem ze to i tak sie bedzie dzialo :P nie da sie uniknac whine'u i klotni :P no dobra da sie, ale musi byc szybko i dobrze reagujacy admin (nie tylko bany rozdajacy ). Tylko ze klotnie to i tak lepiej niz scigac sie z anonimowym wirtualno-blaszanym samochodem. Przed wyscigiem mowiac "hi", po wyscigu "gg/gr bb".

Poza tym, jesli komus ts sie nie spodoba w czasie wyscigu, to przeciez co za problem nie wejdzie i tyle. Przeciez to nie bedzie wymagane, to nie jest jakas gra zespolowa... Jesli w gre bedzie wchodzila sprawa zaplacenia z gory na rok za ts'a, to moze warto najpier rozwazyc zalozyc na proble kanal na publicznym ts'ie pozyczyc albo wbic sie na czyis. Zdobyc jednorazowo serwer ts'a/ventrilo to nigdy nie byl problem.
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez hideto Wt kwi 29, 2008 16:24  Re: LiGNA TS Serwer

B4ndit to jescze chłopakom powiedz co się dzieje na publicznych serwerach Ventrilo :lol: no chyba że porozmawiacie z jakimś adminem takiego serwera i założy wam pokój z kanałami pod hasłem... Bo jak będziecie mieli wszystko dostępne to mozecie być pewni że jakieś poje..... wpadną i będą albo dmuchać w mikrofon, albo śpiewać, albo gadać bzdury... ogólnie rzecz biorąc przeszkadzać.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron