Wasza historia

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez dodgers Pn wrz 08, 2008 13:11  Re: Wasza historia

Pisany wierszem :-D
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez B4ndit Śr wrz 24, 2008 0:12  Re: Wasza historia

a tez cos o sobie napisze, ale nie spodziewajcie sie wieloletnich historii zabawy z powaznym sim racingiem jak to wiekszosc osob opisuje :)

Zaczelo sie chyba od mojej drugiej gry, jaka kiedykolwiek mialem na wlasnym kompie, tzn od NFS 2 SE. Piekna gra, imo do tej pory najlepsza zrecznosciowka na pc'ta, to wrazenie predkosci, piekne dachowania, itp itd. Do tej pory czasami mi sie zdarza do niej powrocic. Dalej to ogolnie historia zrecznosciowek, wszystkie NFS'y (az do Underground 2, dalej to jakies odgrzewane kotlety nawet nie dorastajace do piet NFS 2 :( ), Colin 2, International Rally Championship (czy jakos tak), Rally Trophy, 1nsane. Potem gdzies w CD Action byl artykul o LFS, a ze nazwa do NFS podobna :evil: to sciagnalem demo i sie troche pobawilem. Na klawie ciezko sie gralo wiec sie zrazilem, a ze jeszcze w miedzy czasie wciagnalem sie w online'owe fps'y, wiec zabawa z symulacjami jazdy ustala na pare lat.

Na powrot zainterosowalem sie sim racingiem juz nieco bardziej powaznie wraz z ukazaniem sie gry BMW M3 Challenge. Pogrywalem na necie na joysticku, ogolnie bez pomocy i jako tako mi szlo. Troche tez znowo potestowalem LFS. Potem znowu przerwa, a ze miedzy czasie zaczal sie udzielac na forum f1wm, to sie zainteresowalem "co to takiego ten dzial ligna" (zwroccie uwage ze defacto nigdzie nie ma wyrazenie widocznego takiego info :P). Poczytalem sobie troche te emocjonujace opisy wyscigow, potem sie wkoncu zorientowalem na czym wogole gracie, wiec tez sie troche zaczalem bawic na joysticku w rfactor. Ogolnie ciezko szlo, az sobie przypomnialem, ze kumpel ma nieuzywana kiere Saiteka R220, kupilem sobie oryginal gry i zaczalem sie bawic na necie (styczen/luty 2008), a ze popularny jest mod Megane Trophy to tym sie bawilem. Potem zerknalem ze jest jakas liga LiGNA F3 i udalo mi sie zalapac na ostatni wyscig w tej lidze. Potem pojawilo sie info o LiGNA WTCC, do tego jeszcze Alfa Romeo bylo dostepne w modzie, wiec wkoncu wyladowalem w tej lidze :)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez Sergi Śr wrz 24, 2008 1:08  Re: Wasza historia

przeciez ty bandit jedziles w sezonie 2006/07....
"Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą." Sokrates.
Avatar użytkownika
Sergi
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 14:32
Lokalizacja: Piła

Postprzez Javkens Śr wrz 24, 2008 7:02  Re: Wasza historia

ja też zaczynam do Saitek R220 :grin:
To chyba kierownica dla przyszłch mistrzów :twisted:
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez B4ndit Śr wrz 24, 2008 9:43  Re: Wasza historia

Sergi napisał(a):przeciez ty bandit jedziles w sezonie 2006/07....


napewno nie bylem to ja :) Koniec 2006 to sie jeszcze na powaznie bawilem w Enemy Territory i czasu na jakiekolwiek inne gry nie mialem. Zreszta kiedy zaczynalem przygode z sim racingiem z kierownica to jest udokumentowane, bo wtedy tez stworzylem temat tutaj na forum "Gry komputerowe » Pozostałe symulacje F1 i inne gry" gdzie umiescilem moje przemyslenia na ten temat :P Nie mowiac juz te forum znalazlem dopiero gdzies na poczatku 2007 roku, a zarejestrowalem sie w wakacje 2007.

pewnie byl to jakis inny bandit i napewno nie mial pisowni "B4nd|t" :)

Javkens napisał(a):ja też zaczynam do Saitek R220 :grin:
To chyba kierownica dla przyszłch mistrzów :twisted:


a idz ze... gdybym mial cokolwiek innego to R220 pofrunal by przez okno :?
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez Javkens Pt wrz 26, 2008 22:07  Re: Wasza historia

U mnie tak samo. Jednak bardziej skupiam się nad organizacją mojej ligi, więc nie jeżdzę "zawodowo" i moim zdaniem kupowanie lepszej kierki nie jest dla mnie opłacalne, bo teraz rFa włączam dwa-trzy razy w tygodniu. No może czasami częściej, ale szkoła, szkoła i organizacja ligi.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez ICEman So wrz 27, 2008 20:35  Re: Wasza historia

Sergi napisał(a):przeciez ty bandit jedziles w sezonie 2006/07....


a to przecie jest B4ndit, Bandit to inna historia pewnego człowieka :)
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez Ahmed Pn wrz 29, 2008 20:02  Re: Wasza historia

ObrazekObrazek

LiGNA, GP Hiszpanii 2005...

Troszke czasu minelo, troszke sie juz pozapominalo...

Z checia poczytalbym o poczatkach w LiGNA takich kierowców jak Kizalf, Sadek, Ylid czy tez wielu innych z tego 'rocznika' :hmm:

pzdr
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez MaŁy Pn wrz 29, 2008 20:33  Re: Wasza historia

No to pewnie są takie czasy jak sezony ok. 2002-2004 w real F1. Piękne i nigdy nie wrócą :-? :P
..."For Gods sake, David get me out here"...
[*] RIP Roger Williamson [*]
http://fun-racing.pl - Liga F1
Avatar użytkownika
MaŁy
 
Dołączył(a): Pt sie 10, 2007 13:16
Lokalizacja: Leszno
GG: 9816116

Postprzez ICEman Wt wrz 30, 2008 19:35  Re: Wasza historia

o Ahmed

Wielu graczy miło wspomina LiGNE pod twoimi rządami.

MaŁy napisał(a):No to pewnie są takie czasy jak sezony ok. 2002-2004 w real F1. Piękne i nigdy nie wrócą :-? :P


oglądałem wtedy F1 tak jak teraz i akurat sezon 2002 i 2004 to były najbardziej nudne wyścigi w f1 jakie widziałem bo wygrywał tylko jeden niemiec
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez Ahmed Wt wrz 30, 2008 20:15  Re: Wasza historia

:o milo slyszec... tfu... czytac :)

Widze, ze LiGNA strasznie sie rozrosla... wiele nowych twarzy, ale i nicki 'weteranow' gdzieniegdzie :brawo:
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Javkens Wt wrz 30, 2008 20:46  Re: Wasza historia

interesuje się od niedawna rFactorem, więc zadam pytanko, bo jestem ciekawy.
Z czego się domyśliłem to ligę prowadził Ahmed. Czy była jeszcze jakaś osoba, która się zajmowała LiGNĄ? Czy może ktoś w skrócie opwiedzieć jak ona powstała, itp ?
Bardzo jestem ciekaw początków tej ligi jak i pewnie inny "młodzi" simracerzy.
Avatar użytkownika
Javkens
 
Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 14:14
GG: 3734864

Postprzez Crow Wt wrz 30, 2008 23:20  Re: Wasza historia

Najpierw były ot takie spotkania i wspólne wyścigi ugadywane na forum. Ligę do życia powołałem ja. Nie pamiętam kto wymyślił nazwę... Miało to być na zasadzie spotykamy się i dobrze się bawimy. Spisałem proste prawidła, na których liga miała bazować i tak miało pozostać bo czegóż chcieć więcej. Potem powstała strona (nie na f1wm), na której były publikowane wyniki ...i zaczął się spisek za moimi plecami. Powstał "wydziwiany" i encyklopedyczny regulamin bo komuś się nie podobało to co było... palcami nie będę wytykał. Wszystko byłoby wporządku, gdyby nie to, że nikt nic ze mną nie uzgadniał tylko na zasadzie wykorzystania swojej pozycji zaczął reformę ligi. Porzuciłem to "coś" co się tu robiło i zacząłem działać na f1.tox po czym powróciłem po 2 latach bo LiGNA upadła. Tak oto w skrócie wygląda genesis.

Sklecone na szybko pierwsze logo ligi
Obrazek
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez yankess Śr paź 01, 2008 11:37  Re: Wasza historia

Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Ahmed Śr paź 01, 2008 12:36  .

yankess wielkie dzieki za link Let's play :) - liga on-line WM! F1C RH2004 :ukłon:
milo poczytac jakie byly poczatki LiGNY (tym samym moje i kilku zapaleńców)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron