Zlot LiGNA

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez B4ndit Wt gru 30, 2008 23:18  Zlot LiGNA

hmmm, ktos usunal ten temat z tego dzialu i nie wiedzialem gdzie walnac post skierowany do calej ligny. F1 ma swoje "o byle czym", w WTCC mamy temat "inne tematy zwiazane z ligna wtcc", no ale trudno. Drugi i ostatni raz ten temat tworze i juz wiecej nie bede sie naprzykrzal adminom ( :arge: ) ponownie go tworzac

rzucam takim luznym pomyslem: co myslicie o pomysle zeby zorganizowac na wiosne/lato (jak bedzie cieplej) zlot na jakims torze kartingowym (milo by bylo na jakims torze z prawdziwego zdarzenia w poznaniu/radomiu. najlepiej na tym, do ktorego jest tor w rFactor :twisted: :wink: )? moze byc ciezko zoorganizowac, bo nawet jakby polowa osob z ligny byla chetna, to (majac juz pewne doswiadczenie z takimi sprawami) byloby dobrze jesli z tej polowy 15% ostatecznie by sie pojawilo, a to juz moze byc za malo osob. Mniej osob byloby potrzebnych pewnie do zabawy na jakims krytym torze, ale znalesc taki porzadny tor moze nie byc tak latwo. Jesli bylby brak z iloscia chetnych osob (ale jesli chociaz z kilkanascie by wyrazilo wstepnie chec), to moze dogadac sie z innymi ligami, albo zrobic to jako jakis otwarta zabawe w ramach portalu f1wm.pl? mozliwosci jest duzo, ale przedewszystkim to przydalyby sie checi, a ja juz od naprawde dluzszego czasu chcialbym sie wybrac i pojezdzic prawdziwym gokartem (a niestety do tego to trzeba miec wieksza ekipe zeby tor wynajac...).

swoja droga, nie bylo wczesniej takich pomyslow?

edit: ehhh widze ze jakis admin ma zupelnie inna wizje wszechswiata i poglady na temat porzadkow na forum ;)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez yankess Śr gru 31, 2008 0:06  Re: Zlot LiGNA

To sie nie uda... znakomitą większość ligi stanowią osoby ubezwłasnowolnione, tj. zniewolone przez starszych.
Ja niby z pełnoletni z prawem jazdy... ale moim starym bym nie przetlumaczyl, ze ci ludzie których znam z internetu nie są bandziorami, dilerami narkotyków czy gwałcicielami. Swoją drogą, to nie wiem, czy znalazłby sie taki odważny żeby mnie zgwałcić, ale matka wie lepiej :podbite:
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Crow Śr gru 31, 2008 0:08  Re: Zlot LiGNA

yankess napisał(a):Swoją drogą, to nie wiem, czy znalazłby sie taki odważny żeby mnie zgwałcić, ale matka wie lepiej :podbite:

Stary sory ale normalnie nie mogę :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez hideto Śr gru 31, 2008 0:09  Re: Zlot LiGNA

Crowu a wy tam nie wciągacie czegoś białego ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SoBcZaK Śr gru 31, 2008 0:09  Re: Zlot LiGNA

czy znalazłby sie taki odważny żeby mnie zgwałcić,

hehe za 20 zł pierwszy lepszy żul cie wyrucha :lol:
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez SzczepanPL Śr gru 31, 2008 0:11  Re: Zlot LiGNA

proponuje stary kisielin
SzczepanPL
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 22:50

Postprzez yankess Śr gru 31, 2008 0:15  Re: Zlot LiGNA

SzczepanPL napisał(a):proponuje stary kisielin

on mnie zgwałci? :-o
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez LUKE Śr gru 31, 2008 0:17  Re: Zlot LiGNA

ktos przyjeżdża na zlot a Ci się gwałcą :o
Avatar użytkownika
LUKE
 
Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 21:43
Lokalizacja: Koło
GG: 214550

Postprzez SoBcZaK Śr gru 31, 2008 0:18  Re: Zlot LiGNA

kurde jak mają gwałcić to ja na pewno nie przyjade :-o
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Crow Śr gru 31, 2008 0:23  Re: Zlot LiGNA

Forum gejów jest nie na tym serwerze...
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez Rubiq Śr gru 31, 2008 0:26  Re: Zlot LiGNA

Dobra, chociaż zróbmy jeden poważny temat dzisiaj bo 2009 idzie. :P

Aż dziw bierze, że wcześniej nie był poruszany temat zlotu. Na początku przydałoby się wybadać zainteresowanie i moim zdaniem na razie na tym zakończyć, przemyśleć wszystkie sprawy z tym związane, wypunktować i rozważyć możliwości i za kilka miesięcy do tego wrócić. Jak zainteresowanie będzie nikłe to nawet nie ma co zaczynać zabawy w szczegóły, a jak okaże się duże to można zacząć myśleć. Może przy okazji udałoby się zrobić jakiś ogólny mini zlot ludzi z F1WM, z innych lig też nie byłoby źle - zawsze kilka osób więcej. Gdybym miał pisać wszystko co mi przychodzi na myśl, to bym sylwestra przegapił - na razie skończę na tych kilku linijkach. :wink:
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez B4ndit Śr gru 31, 2008 0:54  Re: Zlot LiGNA

yankess napisał(a):To sie nie uda... znakomitą większość ligi stanowią osoby ubezwłasnowolnione, tj. zniewolone przez starszych.
Ja niby z pełnoletni z prawem jazdy... ale moim starym bym nie przetlumaczyl, ze ci ludzie których znam z internetu nie są bandziorami, dilerami narkotyków czy gwałcicielami. Swoją drogą, to nie wiem, czy znalazłby sie taki odważny żeby mnie zgwałcić, ale matka wie lepiej :podbite:


zloty z roznych spolecznosci na forach to przeciez normalka. To ze przy tym czasami wychodzi picie z osobami, ktore sa w takim wieku, ze spokojnie moglyby byc moimi rodzicami (a przy odrobinie finezji dziadkami) to inna sprawa ;) juz nie mowiac o lan'ach w spolecznosciach bardziej zżytych niz simracerzy (tez ciekawy temat dlaczego simracing jest tak rozbity? duzo mniejsze sceny innych gier sa duzo bardziej skupione wokol siebie, a nie rozbite tak jak simracing. Kazda liga ma wlasne forum i defacto jest zero kontaktu pomiedzy ligami/forami). Starym tez bys pewnie mogl to wkoncu wytlumaczyc, pokazac zdjecia naszych mord itp itd. Kiedys mialem kumpla (wtedy pewnie 16-17 lat), ktorego rodzice nie chcieli puscic na lana, to jedna osoba w wieku ~25 lat z klanu wybrala sie w garniaku do rodzicow i problem udalo sie rozwiazac :haha: :wink: tez tutaj macie zdecydowanie lepsza pozycje negocjacyjna niz zloty np graczy traviana, bo jest cel wycieczki: karting
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez SoBcZaK Śr gru 31, 2008 0:58  Re: Zlot LiGNA

tylko że taki wyjazd na karting by troche kosztował i trzeba by to jakoś zarezerowac odpowiednio wcześniej a sam zlot odbył by sie pewnie w Kraku.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez yankess Śr gru 31, 2008 1:06  Re: Zlot LiGNA

SoBcZaK napisał(a):tylko że taki wyjazd na karting by troche kosztował
Juz nie przesadzaj, wszyscy tutaj mamy dobre kompy, kontrolery za 100< i opłacone składki. Na 1 dniowy wypad byś nie znalazł?

B4ndit napisał(a):Kazda liga ma wlasne forum i defacto jest zero kontaktu pomiedzy ligami/forami)
A chciałbyś się spotykać z tymi dzieciakami, co jeżdżą na xxxxxxkubica.fora.pl ?
Jedynej lidze której wyszedł zjazd był PRS i nic dziwnego, bo tam prawie same dziadki jeżdżą. Jeżeli są kogoś uzależnieni, to od rodziny albo od żony.


Ja będę obstawał przy tym co kiedyś napisałem: jedyną szansę na zlot w większej grupie da nam jakaś impreza F1 typu roadshow.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez B4ndit Śr gru 31, 2008 1:16  Re: Zlot LiGNA

yankess, w zeszlym roku super wyszedl zlot sojuszu z traviana. Co prawda to byl topowy sojusz, osob w miare aktywnych na forum bylo okolo 60, gralismy razem 2 lata w naprawde super ekipie, ale jednak sie udal bo przyjechalo na 2 dniowy zlot 20-30 osob.

sobczak, jakby to zorganizowac na jakiejs hali to napewno drogo nie wyjdzie, strzelam, pewnie z 20-40 zl na osobe (+ dojazd oczywiscie). Jesli by to orgranizowac na prawdziwym torze, to pewnie drozej, ale pomysl tez, ze bylaby to dla wiekszosci osob niepowtarzalna okazja pojezdzic na takim torze jakimis w miare sensownymi gokartami, bo inaczej niz przez wynajacie wieksza grupa takiego toru to sobie pewnie nikt z nas nie pojezdzi.

yankess napisał(a):
B4ndit napisał(a):Kazda liga ma wlasne forum i defacto jest zero kontaktu pomiedzy ligami/forami)
A chciałbyś się spotykać z tymi dzieciakami, co jeżdżą na xxxxxxkubica.fora.pl ?


wybitnie nie zrozumiales o co mi chodzi i pewnie tez nie wiesz jak wygladaja spolecznosci graczy fps'ow :) nie chodzilo mi o zloty, tylko o samo tworzenie spolecznosci: granie razem, wymiane pogladow, jakies strony tematyczne... nie mowiac juz o tym, ze pewnie nikt w polsce nie wie jakie jest top 5 simracerow w polsce, ani tym bardziej na swiecie... kiedys porusze ten temat na forum, ale to pewnie po nowym roku ;)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron