Nabór na administratora LiGNA!

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez Rubiq N kwi 04, 2010 18:36  Nabór na administratora LiGNA!

Potrzebujemy Ciebie!
Obrazek

Uważasz, że posiadasz zdolności organizacyjne? Odczuwasz chęć pomocy w organizacji LiGNA? A może po prostu chcesz ogarnąć w końcu ten burdel? Jeśli tak, to trafiłeś do idealnego tematu! Ogłaszamy nabór na administratora LiGNA. Potrzebna będzie nam pomoc w przygotowywaniu i prowadzeniu wielkiego projektu, jakim jest sezon 2010/2011.

Co możemy zaoferować? Niewiele więcej ponad służbowe auto, osobistą sekretarkę i wielkie biuro na wybrzeżu Atlantyku. Co prawda najmłodsi stażem admini, czyli Figo i Cube nie byli zbyt zadowoleni z czerwonych Matchboxów i lalek Barbie, ale jest jeden pozytyw - już prawie skończyli odbudowywać biuro po zeszłotygodniowym tsunami (w końcu co to za problem kilka słomianych bel postawić), a następne zapowiadane jest dopiero za miesiąc. Tym "niewiele więcej" jest fajna atmosfera, przedpremierowy wgląd we wszystkie sprawy przez nas robione no i myślę że najważniejsza sprawa - satysfakcja, że robi się coś dla dużej grupy osób.

Każdy kto czuje się na siłach niech przesyła do mnie na PW CV, list motywacyjny, skrócony odpis aktu urodzenia, numer kołnierzyka i 2 znaczki pocztowe (Crow zbiera, nie mamy zamiaru odpisywać). Piszcie śmiało!
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Kajek N kwi 04, 2010 18:58  Re: Nabór na administratora LiGNA!

aaaaaaaaale 1 kwietnia juz byl!
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Rubiq N kwi 04, 2010 18:59  Re: Nabór na administratora LiGNA!

To nie jest prima aprillis, w sumie zapomniałem o dacie i mogłem od razu napisać. :P
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Patryk777 N kwi 04, 2010 22:00  Re: Nabór na administratora LiGNA!

ja się zgłaszam! :warrior: :warrior: :warrior:
list motywacyjny wyślę rano, a zgrzewkę w paczkę i kopertę wyślę kurierem :królik:
Avatar użytkownika
Patryk777
 
Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 12:25
Lokalizacja: Barcelona
GG: 741554


Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron