Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez MalarzF1 So maja 29, 2010 21:21  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Co chwilę znikały bolidy, były długie przycinki i się skończyło jak się skończyło. :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez Figo So maja 29, 2010 21:23  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

misiakow napisał(a):Trzeba było jeszcze więcej bajerów poinstalować. Jak ja mówiłem, że ten live robi CL to nikt nie chciał słuchać :twisted:

Ty nie kozacz bo sam zbytnio nie popisałeś się dzisiaj :roll:
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez misiakow So maja 29, 2010 21:23  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Skończę jak będzie mi się chciało to po pierwsze. Po drugie zapisałem się owszem, ale byłem 3cim od końca rezerwowym więc jaki był sens czekania ? Po prostu zawiedli Ci co wykręcili przyzwoite czasy, a ty masz pretensje do rezerwy :]
Było zrobić listę wstępu według kolejności zapisów a nie jakieś cuda i wyszło jak chcieliście :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Figo So maja 29, 2010 21:24  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Wypowiedzi na temat eventu poproszę na pw to jakiś news zmontuję :wink:
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Unikalny.Nick So maja 29, 2010 21:59  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

błagam uciszcie już misiakowa bo czytać się nie da tego pier**ielenia.
Po to była chyba rezerwa, żeby w razie nieobecności ludzi z pierwszej trzydzieski zostali oni przez kogoś zastąpieni?
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Postprzez misiakow So maja 29, 2010 23:06  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Po to była chyba rezerwa, żeby w razie nieobecności ludzi z pierwszej trzydzieski zostali oni przez kogoś zastąpieni?

Owszem, ale po to jest forum/pw/gg żeby napisać wystarczająco wcześniej, żeby wbić, a nie na ostatnią chwilę sprawdzać LT i wbiegać. Jeśli ci się wydaje, że nie miałem nic do roboty tylko wpatrywać się w LT przed 30 minut to nie mam słów :]
I radzę ci UN zluzuj troche, zluzuj, bo ci żyłka pęknie :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Danley So maja 29, 2010 23:50  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Generalnie fajne wyścigi tylko te lagi i przeskakujące bolidy, pingi około 180 ;/ Trzeba było jechać bardzo asekuracyjnie ale i to nie zawsze pomagało (sry rAfAlSkI).
Avatar użytkownika
Danley
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 7:06

Postprzez misiek3510 N maja 30, 2010 0:42  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

misiakow napisał(a):
Po to była chyba rezerwa, żeby w razie nieobecności ludzi z pierwszej trzydzieski zostali oni przez kogoś zastąpieni?

Owszem, ale po to jest forum/pw/gg żeby napisać wystarczająco wcześniej, żeby wbić, a nie na ostatnią chwilę sprawdzać LT i wbiegać. Jeśli ci się wydaje, że nie miałem nic do roboty tylko wpatrywać się w LT przed 30 minut to nie mam słów :]
I radzę ci UN zluzuj troche, zluzuj, bo ci żyłka pęknie :)


A czy my jako admini mamy być Duchami Świętymi i wiedzieć na 5 godzin przed wyścigiem, że ktoś nie pojawi się. Po to właśnie była ta lista, żeby na wypadek rezygnacji w ostatniej chwili wbić na miejsce tej osoby. No ale widać nie skumałeś tego.
Avatar użytkownika
misiek3510
 
Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:07
Lokalizacja: Poznań
GG: 1700851

Postprzez misiakow N maja 30, 2010 1:18  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

A po aż 5 godzin? Ustalić, że jeśli do 30 min przed wyścigiem nie ma kompletu to wstęp ma rezerwa i już. Wtedy krótkie info na forum kto ma wbić i po problemie. A nie ślęczenie przed LT i czekanie na łaskę zapisanych :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez misiek3510 N maja 30, 2010 1:28  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Ale o co Ci biega skoro i tak ślęczałeś przed LT? Temat zamykam z mojej strony.
Avatar użytkownika
misiek3510
 
Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:07
Lokalizacja: Poznań
GG: 1700851

Postprzez misiakow N maja 30, 2010 1:42  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Nie ślęczałem bo jak zobaczyłem, który jestem na rezerwie to zwątpiłem, że kolejka dojdzie w ogóle do mnie, ale to problem, wasz problem, bo na mój post o problemach z pluginami zostałem zjechany, następnie jak wyszło na moje, to kolejny problem bo mnie nie było. Trzeba było lepiej sprawdzić tych co się zapisali :) I polecam trochę pokory, jeśli wam nie można zwrócić już uwagi, czy podrzucić sugestii, bo wy jesteście administratorami/organizatorami to już na prawdę zaczyna być coś nie halo.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez misiek3510 N maja 30, 2010 2:28  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Avatar użytkownika
misiek3510
 
Dołączył(a): N cze 17, 2007 11:07
Lokalizacja: Poznań
GG: 1700851

Postprzez Marker N maja 30, 2010 9:35  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

Misiakow, jakby Ci zależało na wyścigu, to byś siedział i patrzył czy masz wchodzic czy nie.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez Figo N maja 30, 2010 18:17  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

No proszę państwa, co tutaj się dzieje? Czemu mam tylko 6 wypowiedzi? Wysyłać wysyłać :warrior:
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez ToBi N maja 30, 2010 19:09  Re: Fun LiGNA - Porsche Carrera Cup

proponuje teraz rozgrać jakiegoś funa na modze dtm od LMT :)
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron