Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez Crow Pt cze 11, 2010 14:03  Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Przywiążcie psa na łańcuch a teściową zamknijcie w pokoju na cztery spusty pozwalając wejść listonoszowi na posesję, żeby wręczył wam zasłużoną nagrodę wypracowaną w pocie czoła. Kiedy ją już odbierzecie a listonosz gubiąc buty będzie gnał na złamanie karku do furtki napawajcie się jej posiadaniem w demonicznym śmiechu. Jak już wyrzucicie z kredensu mamine weselne kryształy i niedzielną zastawę stołową postawcie swój puchar na honorowym miejscu i zróbcie zdjęcie, po czym umieśćcie je na forum.

Gratuluję wszystkim i każdemu z osobna. Sezon 2009/2010 zostaje oficjalnie zakończony!
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez Kojot So cze 12, 2010 20:05  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

A szampana też wysłałeś bym wypsikał go połowę na teściową?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Crow So cze 12, 2010 22:31  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Nie szkoda by Ci było :-P
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez tomasz Pn cze 14, 2010 14:36  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

ledwo co widać ale zawsze to coś :D

Obrazek

dzięki ;)
"Jak sie nie ma co sie ma to sie lubi czego sie nie lubi" - stara maksyma maksymiuka
Forza Felipe
Avatar użytkownika
tomasz
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 10:53
Lokalizacja: Lubaczów
GG: 726414

Postprzez bioly74 Pn cze 14, 2010 14:51  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

U mnie niestety Poczta Polska wyrobiła swoją normę -> cała nagroda potłuczona w drobny mak. Gadałem z ich kierownikiem, ale niestety nie da rady nic zrobić, bo w wysyłce podobno powinno być zaznaczone, że kruchy towar i w takim wypadku oni za szkody nie odpowiadają. Szczerze mówiąc ciekawy jestem, co oni musieli najlepszego z tą paczką wyczyniać, bo podejrzewam, że kilka mocnych rzutów o ścianę nie doprowadziłoby tego pucharu do takiego stanu :-P W sumie nie ma się czym przejmować, pieniądze niewielkie więc i strata niewielka. Z drugiej strony trochę szkoda, bo pucharek niebrzydki i pewnie na półce nieźle by się prezentował.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Master Pn cze 14, 2010 15:08  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Hahaha, biedny puchar :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Kajek Pn cze 14, 2010 15:11  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Masteru, puchar to takie coś duże, i ma taki kieelich u góry, to co sie potłukło - to jest imo trofeum.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Cube Pn cze 14, 2010 16:51  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Do mnie na szczęście wszystko przyszło w jednym kawałku, co prawda opakowanie trochę poobijane, ale to co najważniejsze przeżyło trudy podróży.
Obrazek
Dzięki.
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez Crow Pn cze 14, 2010 20:40  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

bioly74 napisał(a):U mnie niestety Poczta Polska wyrobiła swoją normę -> cała nagroda potłuczona w drobny mak. Gadałem z ich kierownikiem, ale niestety nie da rady nic zrobić, bo w wysyłce podobno powinno być zaznaczone, że kruchy towar i w takim wypadku oni za szkody nie odpowiadają. Szczerze mówiąc ciekawy jestem, co oni musieli najlepszego z tą paczką wyczyniać, bo podejrzewam, że kilka mocnych rzutów o ścianę nie doprowadziłoby tego pucharu do takiego stanu :-P W sumie nie ma się czym przejmować, pieniądze niewielkie więc i strata niewielka. Z drugiej strony trochę szkoda, bo pucharek niebrzydki i pewnie na półce nieźle by się prezentował.

Mówisz serio :o co oni z tym robili przecież, żeby to potłuc trzeba tym walnąć o ścianę... :zakrywa: :? w pudełeczku ze styropianem...
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez bioly74 Pn cze 14, 2010 21:00  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

No serio. Sam byłem zdziwiony, bo rozpadnięcie się na 2, czy 3 części można jakoś wytłumaczyć. Ale nie mam bladego pojęcia co oni musieli z tym wyprawiać, że zrobiły się z tego 10-cio częściowe puzzle. Ale spokojnie, super-glue poszedł w ruch. Za pięknie może nie jest, wygląda dosyć abstrakcyjnie, ale w ostateczności przeboleć można. Lepiej tak niż w koszu :wink:
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Crow Pn cze 14, 2010 21:07  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

:-(
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez Figo Pn cze 14, 2010 21:29  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Obrazek
U mnie wszystko w jednym kawałku, a w zasadzie w dwóch :wink:
Szkoda mi Biolego :-( Nie wiem co oni robili z tą paczką, ale po raz kolejny pokazali na co ich stać :???:
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Master Pn cze 14, 2010 21:30  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Crow jak Tyś to zapakował? :P
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Kajek Pn cze 14, 2010 21:33  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

W koperty :twisted:
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Crow Pn cze 14, 2010 22:51  Re: Drodzy kierowcy i kieroczynie nagrody zostały wysłane!

Figo napisał(a):Obrazek

Ładny kocyk :-P
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron