Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Czy chcecie zmian na stanowisku admina LiGNY?

Ankieta wygasła Wt lis 22, 2011 12:46

TAK
12
60%
NIE
8
40%
 
Liczba głosów : 20

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz paź 13, 2011 12:46  Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Skoro obecna administracja forum pisze viewtopic.php?f=4&t=7717&start=45 żeby pisać tutaj to....
Skoro admini nic nie robią ku poprawie sytuacji w LiGNIE to chyba potrzebne są zmiany. Tak jak napisał Kojot w innym wątku, kwestia załatwienia serwera to parę (kilkanaście) minut (no ale jak nie chcę się i nie ma chęci ku temu to jest jak jest...).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez szama Cz paź 13, 2011 13:09  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

A masz jakiegos kandydata na admina tak na przykład? Marudzic jest najprościej.
Avatar użytkownika
szama
 
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 16:54

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz paź 13, 2011 13:34  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Ale czy tu się coś dzieje ostatnio?
Jest cisza, obecny administrator napisał że trwają poszukiwania serwera i..... dalej nic.
Kandydat na admina na pewno znalazł by się (odpowiedzialny i któremu zależy na lidze). I żeby nie było, nie mówię tu o sobie. Co do marudzenia, to twoim zdaniem w LiGNIE jest super, co tydzień są wyścigi?
Można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem, że jeżeli nikt by tu nic nie napisał to dalej była by cisza.....
Użytkownikowi (a są tacy) zależy żeby liga była, a administratorowi raczej nie po tym co dzieje się (nie dzieje).

PS: No ale jak chcecie żeby dalej tak było... to proszę bardzo, można dalej milczeć (i nie interesować się losami ligi).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hideto Cz paź 13, 2011 13:50  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Jest cisza, bo ludzie są znudzeni rF1. Wyjdzie rF2 to się coś może ruszyć. Każde inne działanie jest skazane na porażkę, bo nie znajdzie się 20 osób wśród których nie będzie sporów pod tytułem 'za trudno', 'za łatwo', 'zła godzina' itp itd.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MalarzF1 Cz paź 13, 2011 14:25  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Z tego co mi wiadomo, ostatnie serie zakończyły się nie dlatego, że odbył się ostatni wyścig, ale dlatego, że wielu osobom się jeżdżenie w lidze odwidziało.

Jeden wyścig jakiś czas temu się odbył i frekwencja też nie była powalająca.

To nie wina Rubiqa, że ludzie nie chcą jeździć i raczej jedna osoba wołająca co jakiś czas o reaktywację ligi, to jeszcze nie powód, żeby kupować serwer 24h, bo ktoś za to musi zapłacić.

Nie widziałem jakiegoś zakazu umawiania się na wyścigi typu "dnia tego, o tej godzinie, stawiam serwer na modzie X", więc może pora wyjść z jakąś inicjatywą?

Tak jak już Hideto napisał, szansą na dźwignięcie ligi jest rF2 i do tego czasu wstrzymałbym się z osądami.
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez gornik Cz paź 13, 2011 14:34  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

rf2 nie pomoże lidze jeżeli ona nie będzie atrakcyjna dla ligowicza. rF2 nie będzie wyjściem skoro zapewne większość lig przejdzie na rf2

Tak doprawdy to było parę problemów, nie jeden. Po części była to wina administracji, a po części ligowiczów, którzy zapisywali się by przed wyścigiem zrezygnować i nie zawsze napisać.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Rubiq Pt paź 14, 2011 21:39  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Pieniądze na serwer wyłożę, kiedy pojawi się rFactor 2. Na M1 zapisało się koło 20 osób, nie przyszedł prawie nikt. Nie będę płacił za serwer, kiedy nie będę miał pewności że nie będzie to kasa wywalona w błoto, a na rF obecnie żadnej takiej gwarancji nie mam. Helpów wprowadzać nie będziemy, jak ktoś chce pojeździć arkadowo to pomylił adresy. Bawimy się w simracing, a problemy z frekwencją są teraz w zasadzie wszędzie. Czekamy na rF2 i zobaczymy co będzie.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Kojot Pt paź 14, 2011 22:15  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Zakładając że znajdziesz z miejsca 20 osób, kiedy pojawi się rf2, którzy wyłożą no nie wiem pewnie jakieś 150zł na samym początku dystrybucji gry, jesteś chyba nie poważny albo oczekujesz cudu reaktywacji. Do tego czasu kiedy wyjdzie rf2 inne ligi zabiorą ci chętnych i będzie im znacznie łatwiej przejść na nowego rfactora. Sam sobie przeczysz mówiąc, że nie ma chętnych na jazdę w ligach rfactor, sam jeździsz, (oczywiście w innej lidze) to chyba wiesz. Ludzie nie jeżdżą tutaj nie ze względu na "przejedzenie" rfactorem, tylko dlatego że nie było tak zwanej "otoczki" brak skrótów filmowych, brak komunikacji i wielu innych spraw (atmosfery) które złożyły się na to, że mając do wyboru wyścig w innej lidze, wybierali zwyczajnie wyścig z którego mogli poczytać później sprawozdanie, obejrzeć film, czy chociażby podyskutować na forum. To zadanie admina, sprawić by liga była atrakcyjna a resztę atmosfery robią userzy, którzy sprawiają że to wszystko się kręci. Najwyraźniej co niektórzy sądzą że admin to ktoś do kogo bije się "ochy" i "achy" i ma w podziwie za to że pod nickiem ma napis "administrator" no i oczywiście nic nie musi robić. Szkoda trochę bo przez lata wyrobiłem sobie zwyczaj wpadania na forum i na stronę główną. No ale przyzwyczajenia się skończyły.
Jeśli chodzi o serwer to załatwiłem dla innej ligi, w ciągu kilku dni i nie było z tym problemu. Jeśli zadeklaruje się co najmniej z 13-15 osób (wynika to z opłaty) to załatwię i wam dedyk.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez pyciek So paź 15, 2011 7:51  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Dokładnie jak pisze Kojot. A na potwierdzenie rzekomego znudzenia rF-em niech posłuży ten link - http://www.racedepartment.com/leagues/t ... enu=season

I tekst na końcu strony - Driver total in RDLMS: 137.
pyciek
redaktor
 
Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 21:02
Lokalizacja: Ozorków
GG: 6217299

Postprzez Bronze So paź 15, 2011 8:54  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Myśle ,że Rubiqowi nie trzeba podawać przykładów bo sam jezdzi w SRPL gdzie na wyścigach F3 jest średnio 30 osob.Myśle ,że cięzko będzie wrócić do czasów świetności LiGNY ponieważ nie ma już tych którzy stwarzali świetną atmosfere np. Darondi czy PaVel. Oczywiście ,życze powodzenia z rF2
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez MITSUBISHI_WRC So paź 15, 2011 10:57  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

hideto napisał(a):Jest cisza, bo ludzie są znudzeni rF1. Wyjdzie rF2 to się coś może ruszyć. Każde inne działanie jest skazane na porażkę, bo nie znajdzie się 20 osób wśród których nie będzie sporów pod tytułem 'za trudno', 'za łatwo', 'zła godzina' itp itd.

Hideto uwierz mi, w ostatnim wyścigu w którym jechałem (ParcFerme) było 21 osób. I w dalszym ciągu frekwencja w tej lidze jest dobra, ale trzeba chcieć. :wink:

PS: Bez helpów piszę admin, (w ParcFerme są pomoce) to z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić że frekwencja będzie marna.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rubiq So paź 15, 2011 11:42  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Helpów NIE BĘDZIE i pisałem to już dawno - możesz w końcu skończyć.

Tak samo nie wiem co ma na celu porównywanie nas do SRPL albo do międzynarodowych lig. Bronze napisał o lidze F3, ale nie napisał o lidze 79 albo o lidze GT, w których to z kolei jeździ po 10 osób. Zresztą statystyki są tam ogólnodostępne, wystarczy spojrzeć że w ciągu 2 lat ilość driverów zmniejszyła się o ponad 100 osób.

I zarzucanie mi, że jeżdżę gdzie indziej już się robi niesmaczne i nudne. :-( Jeżdżę w innych ligach od 4 lat, nie składałem LiGNIE ślubów wierności że nigdy nie wsiądę do wirtualnego auta w ramach lig rozgrywanych poza nią.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Master So paź 15, 2011 12:04  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Ktoś jest zawalidrogą i chce helpów... NO WAY
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Dante So paź 15, 2011 14:40  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Helpów NIE BĘDZIE i pisałem to już dawno - możesz w końcu skończyć.

Hehe...A później ludzie się dziwią dlaczego z takim podejściem admina nikt nie chce się ścigać w takiej lidze. ;)
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez Master So paź 15, 2011 14:58  Re: Czy chcecie zmian na stanowisku admina?

Jak ktoś chce helpów niech się zapisze do ligi F1 2010.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość