Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez Grekyy Wt paź 25, 2011 16:17  Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Chyba dobre miejsce żeby o to zapytać ; ) Mam nadzieję, że ludzie z dawnej stawki zaglądają tu czasem.

Co porabiacie i gdzie można się na Was natknąć? :)
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez kaczy Wt paź 25, 2011 18:09  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Tak zagląda,ale tu nic się nie dzieje,aż przykro zaglądać.Od 2005 roku bawiłem się tu i była świetna zabawa,z niektórymi do dziś spotykam się na torach i wspominamy dawne czas.
Avatar użytkownika
kaczy
 
Dołączył(a): So sty 21, 2006 15:25

Postprzez Parówa$$$ Wt paź 25, 2011 18:34  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Ja jak na razie jestem na urlopie jeżeli chodzi o simracing. Kierownica niby jest w gotowości, ale za bardzo nie mam gdzie jeździć 8-) W głębi duszy wierzę, że LiGNA się jeszcze podniesie, bo z chęcią bym sobie pojeździł online :wink:
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez Maly-boy Wt paź 25, 2011 19:40  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Ja obecnie jestem na emeryturze ,choć mam zamiar powrócić do rajdów ,ale nie mam obecnie dostępu do RBR , a nie mam czasu ani chęci instalować wszystkich samochodów i tras od nowa :twisted:

a widzę ,że na RBR Czech jest jeszcze więcej tras :)
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez kemek Śr paź 26, 2011 14:17  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Nie wiem, czy jestem starym Lignowcem, ale pojeździłem tu parę razy.

Raz na jakiś czas pośmigam sobie samemu, żeby utrzymywać jakieś odruchy. ;) Proponowali mi jakąś ligę, ale termin mi kompletnie nie pasował i odpuściłem. W sumie nie wiem, która liga (poza simracing) śmiga bez pomocy. Nie znam się na nich.

Kupiłem sobie za kilka złotych RBR i od miesiąca zbieram się do jakichś zabaw w tej grze. Kiedyś mi się uda. ;]
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez Grekyy Śr paź 26, 2011 14:25  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

kemek napisał(a):Nie wiem, czy jestem starym Lignowcem...


Startowaliśmy w tym samym momencie, więc o Ciebie też mi chodziło :P Czy w ogóle o osoby, które z nami się ścigały ; )

Narazie wygląda na to, że większość wraz z wiekiem ma coraz mniej czasu żeby się pościgać ; ) Ja na polskie "ligi" nawet nie patrzę - poza PRS większość to zabawa dzieciaków ; )
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Kojot Pt paź 28, 2011 23:45  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Wyrobiłem sobie taki odruch, że pierwsze co odpalałem po włączeniu kompa, to sprawdzenie na forum czy ktoś nie miał problemów z serwerem czy coś w tym stylu, dlatego czasem się łapię na tym że odpalam stronę, jakoś tak mimowolnie. Żal patrzeć jak dobija się "trupa" komentarzami w stylu nic "nie będzie bo tak", "poczekamy aż starzy Lignowcy poumierają dopiero coś ruszymy, no bo przecież rfactor 2 wyjdzie jak już będę emerytem z artretyzmem i nie będę w stanie kręcić kierą". Aktualnie śmigam w serii WTCC na PRS i wróciłem na swoje stare forum TOX. Tam śmigam sobie rekreacyjnie bolidami F1. Czy wróciłbym tutaj? Myślę że nie, przy obecnej administracji ( o ile wogóle jeszcze jakaś jest). Znów nie będzie skrótów filmowych, bo przecież każdy może sobie sam zobaczyć powtórkę wyścigu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Byczek So paź 29, 2011 14:09  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Nie tak dawno, gdy uporządkowałem swoje sprawy chciałem znowu poczuć ten dreszcz rywalizacji... dużo nad tym nie myśląc dołączyłem do chłopaków na tox'ie. Przydałaby się większa frekwencja.. jak zawsze :) A tutaj... co by jednak nie było mam sentyment do tej ligi, co jakiś czas sprawdzam czy jednak nie zdarzył się jakiś cud.. uruchamiają tu serię z docelowo kilkunastoma ludźmi i w ciemno się zapisuję.. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś na torze! :)
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -Stanisław Lem
Avatar użytkownika
Byczek
 
Dołączył(a): N kwi 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra
GG: 3234185

Postprzez Master So paź 29, 2011 15:25  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Misiakow.. Pamiętam go, świetny zawodnik.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Bronze So paź 29, 2011 15:39  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Dobrze pamiętam ,że to ty go rozwalileś na Anderstop ? :dusi:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Parówa$$$ So paź 29, 2011 18:19  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Podobnie jak Kojot często zaglądam tu z czystego przyzwyczajenia. I również uważam że czekanie na rFactora 2 to totalne samobójstwo. Pewnie wyjdzie za kilka- kilkanaście miesięcy a jeszcze dochodzi problem zakupu gry przez większą ilość osób. Naprawdę żałuję że tak to się wszystko skończyło, bo wyścigi w WTCC były naprawdę ciekawe.
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez PaVeł So lis 05, 2011 10:04  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Ehh... to były czasy :-D. Ja już porzuciłem całkowicie symulatory, choć zdarza mi się od czasu do czasu pojeździć w F1 od code :wink: .
PaVeł
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:30

Postprzez Darondi So lis 05, 2011 10:38  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Ja też porzuciłem symulatory, ale już szykuje kase na nowego kompa, rF2 i kierownice :P Brakuje trochę tej atmosfery przygotowania do wyścigów, wyścigu i po wyścigu.. :-)
po co ja głupi sprzedawałem tą kierownice.. :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez Master So lis 05, 2011 11:41  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Noob :twisted:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Grekyy So lis 05, 2011 14:20  Re: Starzy LiGNOwcy - co u Was? ; )

Tak mi się przypomniały najlepsze czasy:






Czyli początek drugiego sezonu WTCC ; ) Wtedy frekwencja była świetna aż do połowy, bo potem za dużo wyścigów i na dziwnych trasach, a w 3cim seoznie (sorry, moje zdanie) kompletne dobicie serii dziwną formułą :P Jak i całej ligi zbyt wieloma seriami.

W każdym razie będę wspominał dobrze dwa sezony WTCC i BMW M1 Procar - IMO to wyszło w LiGNIE najlepiej.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron