LiGNA a rFactor 2 - temat ogólny

Wspólne sprawy dotyczące ligi

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, B4ndit, LiGNA administratorzy

Postprzez Kojot Pt gru 09, 2011 21:29  LiGNA a rFactor 2 - temat ogólny

Gdzieś czytałem, że rF2 wszedł w fazę betatestów i że by w tym uczestniczyć trzeba wybulić coś koło 45$ na 18 miesięcy, później co rok abonament 20$. Jeśli to prawda to nawet nie ma co oczekiwać że rF2 przyciągnie znaczną ilość kierowców. Ja tego nie kupie w 100%
Pomysł MalarzaF1 mnie się podoba o tych newsach, fajna sprawa ale weź tu znajdź kogoś kto by się tym zajął. Oczywiście nikt nie ma czasu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Master Pt gru 09, 2011 21:57  Re: Reaktywacja?

A co za problem wydać 45$! Na 18 miesięcy!
A potem corocznie 20$ abonamentu?!
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt gru 13, 2011 23:08  Re: Reaktywacja?

Czyli tak (przelicznik według kursu średniego) 45 USD = 155.64 PLN i 20 USD = 69.17 PLN
O ile tak rzeczywiście będzie to nie wygląda to najgorzej (ceny).
Master napisał(a):A co za problem wydać 45$! Na 18 miesięcy!
A potem corocznie 20$ abonamentu?!

Dla mnie nie będzie to żaden problem, ale będą tacy dla których może być problemem wydanie takich sum (i to też trzeba brać pod uwagę).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Parówa$$$ N gru 18, 2011 10:06  Re: Reaktywacja?

Ja jestem ciekawy co w rF2 będzie takiego wspaniałego i cudnego aby bulić taką kasę ? Najwyżej zostanie się przy rF i tyle- problem rozwiązany.

Co do reaktywacji ligi to ja jestem chętny. Myślę, że małymi kroczkami dałoby się to wszystko odbudować.
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez Master N gru 18, 2011 10:16  Re: Reaktywacja?

Taką kasę?
Weźcie się ludzie zastanówcie... 155,64zł za 18 miesięcy to jest nic.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez rolnik sam w dolinie N gru 18, 2011 12:33  Re: Reaktywacja?

eracny napisał(a):Master nie pajacuj. To jest dużo kasy jak na samą możliwość pogrania przez MP.

Ile no-life'y płacą za granie w destrukcyjnego WOW'a?
Ile kosztuje iRacing?
Rfactor nie wygląda źle przy cenie 9 za miesiąc, wydaje mi się że jeżeli ktoś ma odpowiedni komputer do rfactora 2, dostęp do internetu (co raczej też z 50zł kosztuje miesięcznie) oraz kierownice co się wiąże ze znacznie wyższymi wydatkami to stać go na te 9zł,
Co do tematu LiGNY, mimo że się nie udzielałem, to uważam, że albo reaktywacja, albo likwidacja działu, bo szkoda się robi gdy patrzy się na te opustoszałe tematy które jeszcze 1,5 roku temu tętniły życiem. Nie ma sensu tego fikcyjnie ciągnąć.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez gornik N gru 18, 2011 13:14  Re: Reaktywacja?

9 zł miesięcznie odłożyć?? no bez przesady...
Jak masz ważniejsze wydatki to się mówi trudno i powinieneś pożegnać się z graniem przez multi w rf2 bo masz ważniejsze wydatki gdzie DZIEWIĘCIU zł miesięcznie...
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez hideto N gru 18, 2011 13:21  Re: Reaktywacja?

klasyczny syndrom 'nie chcę płacić nic, bo w rf1 nie płaciłem nic'.

Trochę mnie to śmieszy, bo 9zł miesięcznie to całe 3 piwa, albo dwie paczki markowych chipsów które większość 'nie mających kasy' kupuje kilka razy w tygodniu w szkolnych sklepikach. Nieco śmieszne.

Ktoś był w stanie uzbierać 500 zł na kierownicę, wyłudzić od rodziców kasę na jakiś bardzo dobry komputer ale taka osoba nie będzie miała 9 zł miesięcznie by rozwijać swoją pasję.

Niestety panowie, ale każdy porządny symulator jest aktualnie płatny. Albo się z tym pogodzicie i wybierzecie sobie symulator za który będziecie płacić i w który będziecie grać, albo przeniesiecie się na nfs udając profesjonalistów.

Poza tym, zawsze możecie raz w miesiącu odwiedzić babcie albo roznosić ulotki jakiejś pizzeri po osiedlu.

No i teraz już poważnie, jakie 'ważne wydatki' ma uczeń gimnazjum/liceum' ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MalarzF1 N gru 18, 2011 13:40  Re: Reaktywacja?

Piwo, papierosy i czipsy. :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez hideto N gru 18, 2011 14:54  Re: Reaktywacja?

No więc wciąż (mimo ironii) jest to kwestia priorytetów a nie czegoś nierealnego.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bronze N gru 18, 2011 15:08  Re: Reaktywacja?

Jednak hideto weź pod uwagę ,że komuś może być ciężko "wyrzucić" 150zł odrazu inaczej niż przytoczone 9zł mies.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez gornik N gru 18, 2011 15:30  Re: Reaktywacja?

No tak, tyle że można już teraz położyć skarbonkę koło kierownicy i wrzucać średnio po 9 zł miesięcznie, jak to się mówi chcieć to móc, a jeżeli woli się jeździć na piratach zawsze... bo innego wytłumaczenia nie widzę.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez MITSUBISHI_WRC N gru 18, 2011 15:41  Re: Reaktywacja?

Master napisał(a):Taką kasę?
Weźcie się ludzie zastanówcie... 155,64zł za 18 miesięcy to jest nic.

Ty płacisz czy może rodzice? :grin:
Tak jak wcześniej napisałem, weź pod uwagę tych co będą mieli problem z wydaniem takiej sumy. Ja akurat pracuję, ale niektórzy uczą się i nie mają dochodów (no chyba że rodzice dadzą).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Master N gru 18, 2011 15:46  Re: Reaktywacja?

Mitsubishi, idź pograj sobie w need for speeda na klawiaturze.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez MITSUBISHI_WRC N gru 18, 2011 15:50  Re: Reaktywacja?

Master napisał(a):Mitsubishi, idź pograj sobie w need for speeda na klawiaturze.

Ty chyba nic nie rozumiesz, czy ja napisałem że nie zapłacę za rFactor2? (nie, bo zapłacę).
I odpowiedz na proste pytanie (o ile potrafisz), rodzice (nadziani) płacą za twoje zachcianki?
I nie obrażaj nikogo od ''pajacujecie'', bo to właśnie ty zachowujesz się jak małe rozpieszczane dziecko.
A już o NFS'dzie i klawiaturze nie będę komentował......
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do LiGNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość